Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2012 o 15:06, Isildur napisał:

Może ktoś kto ma dostęp do bety sprawdzić, czy może wejść postacią w tryb Hardcore? Czy
wywala błąd, że niby serwery pełne?

Wywala błąd.
Ze zwykłą postacią nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 15:18, Renzov napisał:

Wywala błąd.


Uff myślałem, że coś u mnie jest nie tak, bo wczoraj update jakieś niby robił :)

Dnia 28.04.2012 o 15:18, Renzov napisał:

Ze zwykłą postacią nie ma problemu.


Tak wiem, że zwykłą postacią problemu nie ma, bo grałem trochę :)
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 13:12, Drazok napisał:

Ciekawe... bardzo ciekawe :)
Coś czuje, ze Diablo III to nie będzie tylko taki sobie zwykły slaher z kilkoma poziomami trudności i jeszcze większą masą przedmiotów do zdobycia. Wyczuwam kolejny krok naprzód gatunku.
Ogólnie rzecz biorąc potwierdza się to o czym była mowa wcześniej. Akt 1 [tak jak w przypadku D2] będzie actem typowo na rozgrzewkę by zapoznać się z grą i jej mechaniką :) "tutorial"
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem forum pewnej strony o Diablo III i znałazłem tam linki do pobrania pełnego klienta gry Diablo 3.
Jest to możliwe ?
Wiadomo że dopuki nie ma premiery i nie zarejestrujemy gry na Battle.net to z zainstalowanej gry nic nam nie przyjdzie, ale czy rzeczywiscie to może byc oficjalny klient gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 16:28, GringoG3 napisał:

Jest to możliwe ?

O ile wiem osoby, które wykupiły Annual Pass do WoWa mogą już pobrać klienta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 16:40, Jeggred napisał:

> Jest to możliwe ?
O ile wiem osoby, które wykupiły Annual Pass do WoWa mogą już pobrać klienta gry.


No tak, ale ja tez zacząlem to pobierać (instalator 7.62GB, jak sie gra zailstaluje bedzie 15GB) a Annual Pass nie kupowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 16:49, GringoG3 napisał:

No tak, ale ja tez zacząlem to pobierać (instalator 7.62GB, jak sie gra zailstaluje bedzie
15GB) a Annual Pass nie kupowałem

Czyżby ktoś, kto ma Annual Pass pobrał swoją wersję, zrobił Upload i rozesłał ? ;/ hmmmm.
Annuala nie posiadam, więc nie wiem ale czy on też, nie jest w pewnym stopniu [ten klient znaczy się] "unikatowy" dla poszczególnej osoby, która go posiada ? [jak coś to proszę o sprostowanie]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 17:02, Braveheart napisał:

Annuala nie posiadam, więc nie wiem ale czy on też, nie jest w pewnym stopniu [ten klient
znaczy się] "unikatowy" dla poszczególnej osoby, która go posiada ? [jak coś to proszę
o sprostowanie]



Ten klient dla Posiadaczy Annuala już dawno jest w sieci... co z tego, skoro da się uruchomić tylko menu - piraci tego nie złamali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 17:11, Kapas napisał:

Ten klient dla Posiadaczy Annuala już dawno jest w sieci... co z tego, skoro da się uruchomić
tylko menu - piraci tego nie złamali :P

A więc to tak :D
Pewnie w dniu premiery Ci co mają annuala program pewnie będzie dociągał jakieś pliki od Blizzarda bo innego wytłumaczenia nie widzę. W grze pewnie trochę jeszcze tych plików pewnie brakuje przez co nie idzie za rusz tego odpalić :P. Mądrze to przemyśleli.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to cała gra już tam jest, a w czasie premiery blizz tylko wrzuci na server kod do odszyfrowania plików. Ewentualnie jeszcze jakieś premierowe patche (ale to powinny być przed sama premiera bo inaczej nikt nie pogra o 00:01 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2012 o 17:23, Braveheart napisał:

Pewnie w dniu premiery Ci co mają annuala program pewnie będzie dociągał jakieś pliki
od Blizzarda bo innego wytłumaczenia nie widzę. W grze pewnie trochę jeszcze tych plików
pewnie brakuje przez co nie idzie za rusz tego odpalić :P. Mądrze to przemyśleli.


Mi się wydaje, że to zwyczajny client gry, nie tylko dla tych co mają annual pass, bo i tak gry nie odpalisz jak nie masz jej zarejstrowanej na swoim BN koncie. Ci co mają zamówioną wersję pudełkową mogą go już sobie zainstalować, i nie tracić potem czasu na instalację gry z CD jak przyjedzie kurier:) No chyba, że komuś zależy na polskiej wersji, bo takiego clienta nie ma chyba jeszcze w sieci z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 20:09, Pit404 napisał:

Mi się wydaje, że to zwyczajny client gry, nie tylko dla tych co mają annual pass, bo
i tak gry nie odpalisz jak nie masz jej zarejstrowanej na swoim BN koncie. Ci co mają
zamówioną wersję pudełkową mogą go już sobie zainstalować, i nie tracić potem czasu na
instalację gry z CD jak przyjedzie kurier:) No chyba, że komuś zależy na polskiej wersji,
bo takiego clienta nie ma chyba jeszcze w sieci z tego co wiem.


Polski klient również jest dostępny do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linki sa nawet na oficjalnym forum blizza ;) sam CM powiedział ,ze instalke juz dzis mozna sciagnac a pozniej wystarczy tylko dodac klucz na koncie BN i z godnie ze startem serwerow wersja zostanie odblokowana dla naszego regionu :D

ps. jutro jest premiera reklamy DIII w tv ;) ciekawe czy bedzie lepsza od tej z D2 ;d
http://www.youtube.com/watch?v=ZzBp9ECiodc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 21:14, Magok napisał:

Z Battlenetu.

Skąd dokładnie?
U mnie w Zarządzaj grami -> Pobierz klienty gier jest tylko klient z wersji beta D3. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 21:26, Kamil2142 napisał:

Skąd dokładnie?
U mnie w Zarządzaj grami -> Pobierz klienty gier jest tylko klient z wersji
beta D3. :/


Bo nie masz dodanej licencji Diablo III do swojego konta. Będziesz miał licencję, będziesz mógł pobrać klienta Diablo III. Nie masz to nie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się