Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2012 o 21:00, dzyndzels napisał:

ps. jutro jest premiera reklamy DIII w tv ;) ciekawe czy bedzie lepsza od tej z D2 ;d
http://www.youtube.com/watch?v=ZzBp9ECiodc

Ga tą reklamę mógłbym oglądać i oglądać. Klimat ma niesamowity do dziś a minęło już przeca 12 lat. Ciekaw jestem co tym razem wykombinują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało to w Komputroniku w przedsprzedaży pojawiło ise Diablo III poniżej 160zł. Nawet Komputronik ostatnimi czasy wychodzi na ludzi z cenami. Tylko czekać aż gdzieś będzie można kupić za 140zł i niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 dni temu była aukcja gdzie było za 140zł z przesyłką było to gdzieś 149zł, miałem to kupować ale kompletnie zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego coś mi się zdaje, że niektóre markety rzucą niżej, jak było przy okazji Wieśka 2, który najtańszy był w... Tesco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 12:01, GringoG3 napisał:

Do premiery trochę zostało, instalkę można mieć, ale co z tego skoro...


No i o to właśnie chodzi. Na kilka godzin przed północą 15 maja serwer do instalacji zostanie uruchomiony i wtedy będzie można zainstalować grę. A gdybyś czytał posty w tym temacie to byś wiedział, że gry póki co zainstalować nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2012 o 12:58, Wojman napisał:

No i o to właśnie chodzi. Na kilka godzin przed północą 15 maja serwer do instalacji
zostanie uruchomiony i wtedy będzie można zainstalować grę. A gdybyś czytał posty w tym
temacie to byś wiedział, że gry póki co zainstalować nie można.



Tzn z 14 na 15 maja kilka godzin przed polnoca czy z 15 na 16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Orientuje się ktoś może, czy gra w becie da jakieś przywileje w pełnoprawnej rozrywce, czy też wszystko będzie ''wyczyszczone'' ?
Pytam, bo Blizzard przywrócił mi moje stare konto, na którym mam wszystkie moje gry, ale niestety - nie załapałem się już na okres otwartej bety ;)
Stąd też nie mam pojęcia, czy grać na domyślnym acc, czy też na tym, które zrobiłem specjalnie na ostatni weekend.

Jak uważacie?

Edit.
Anyway, patrząc na to, co pisaliście wyżej, odnośnie ceny D3 (160pln) zacząłem się zastanawiać, jakim cudem to jest możliwe, kiedy wersja cyfrowa kosztuje 60 euro?
Przecież to jakiś absurd, skoro kupując grę w sklepie dostanę jeszcze pudełko itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 14:05, Mohair napisał:

Hej.

Orientuje się ktoś może, czy gra w becie da jakieś przywileje w pełnoprawnej rozrywce,
czy też wszystko będzie ''wyczyszczone'' ?


Wszystko będzie wyczyszczone do zera... To tak jakbyś grał w demo teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 14:05, Mohair napisał:

Stąd też nie mam pojęcia, czy grać na domyślnym acc, czy też na tym, które zrobiłem specjalnie
na ostatni weekend.
Jak uważacie?

Taka kolej rzeczy przecież by nie miała najmniejszego sensu. Blizzard robiąc taki zabieg byłby nie fair wobec ludzi co to nie mieli przyjemności zagrania w bete. :). Beta, to beta a full wersja to full wersja :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już wiecie, kim będziecie grali po premierze d3? beta zbliża się ku końcowi, mi najbardziej przypadł do gustu monk :D
jego mobilność i skille są kozackie, jak dla mnie jest numerem 1 wsród klas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 15:08, Paweuu napisał:

już wiecie, kim będziecie grali po premierze d3? beta zbliża się ku końcowi, mi najbardziej
przypadł do gustu monk :D
jego mobilność i skille są kozackie, jak dla mnie jest numerem 1 wsród klas :)

Heh kolejna osoba co również oddała się klasie jaką jest Mnich. Widać, że wiele serc on podbił :P
Dla mnie on też jest wypas jako postać co wali w bezpośrednim starciu. Gra się nim przyjemnie i dobrze. Drugi u mnie jest Wizard :)
te dwie postaci będą pierwsze na moim koncie. Tylko nie wiem czy grac Wizardem wpierw czy Mnichem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 15:08, Paweuu napisał:

już wiecie, kim będziecie grali po premierze d3? beta zbliża się ku końcowi, mi najbardziej
przypadł do gustu monk :D
jego mobilność i skille są kozackie, jak dla mnie jest numerem 1 wsród klas :)

Ja tak samo, widać póki co Mnich wygrywa jednogłośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 13:41, Gosu napisał:

Tzn z 14 na 15 maja kilka godzin przed polnoca czy z 15 na 16?


A premiera jest 15 czy 16? No ludzie skoro premiera jest 15 maja to bedzie mozna grac od 15 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 15:30, Magwisienka napisał:

Ja tak samo, widać póki co Mnich wygrywa jednogłośnie :P


U mnie mnich będzie drugą postacią, pierwszą będzie demon hunterka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się