Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2012 o 00:11, vegost napisał:

Jak ktoś jest bystry to nie będzie używał dobrodziejstw ułomności Blizzarda.

... I don''t even...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pobrana teraz czekać do 15 by móc ją zainstalować oraz czekać na kuriera by można było wpisać klucz na battelnecie. Dwa tygodnie oczekiwania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak ktoś jest bystry to nie będzie używał dobrodziejstw ułomności Blizzarda.

Co to ma wspólnego z bystrością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 00:11, vegost napisał:

Jak ktoś jest bystry to nie będzie
używał dobrodziejstw ułomności Blizzarda.


Normalnie cytat dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2012 o 12:37, Feno napisał:

Normalnie cytat dnia.


Zasugerowałbym nawet, że nie dnia, a całego tego wątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój pierwszy post po kilkuletniej przerwie. I pytanie. Ponoć do D3 będzie wymagane stałe łącze internetowe, czy ktoś orientuje się jaka szybkość łącza będzie odpowiednia by dało się grać nawet single? Mam orange free ale tylko z zasięgiem edge (szybkość pobierania danych to 10-30 kb kilobajtów/s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż transferu, na twoim miejscu obawiałbym się pingu.
Z tego co pamiętam, edge wyciąga spokojnie 500ms, a jak sieć jest przeciążona to i nawet ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 00:11, vegost napisał:

Jak ktoś jest bystry to nie będzie używał dobrodziejstw ułomności Blizzarda.

Teraz, żeś pan dał z tekstem. Tekst roku jak nic. ]:-> [Diabelski śmiech w tle]
Jak zwykle nic innego tylko zrzędzenie i narzekanie...
Przypomnij sobie może ile lat temu ta gra miała premierę. :/ [chociażby], a nie ty tu z ułomnością wyskakujesz.
Przy większych ilościach mobów taki "Fire Wall" pięknie mógł załatwić sprawę. [Chyba, że mieli immuny to już inna sprawa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 12:07, Drazok napisał:

Co to ma wspólnego z bystrością ...


Chociaż by to, że Blizzard nie pokusił się o blokadę używania skill z innych klas takich jak mag. Każda klasa w Diablo mogła używać broni innych. To głupie. A wystarczyło narzucić ograniczenia i było by super. Tak samo można narzucić Blizzardowie tego, że nie zabezpieczył Battlenetu przed próbami hakerskimi. Bez problemu sobie ściągnij trainer i wymaksuj postać po czym wejdź na BN :) Trochę nie pomyśleli. Dlatego taki tekst :) Jak ktoś tego nie widział to niech nie ocenia bo to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 15:27, vegost napisał:

Chociaż by to, że Blizzard nie pokusił się o blokadę używania skill z innych klas takich
jak mag. Każda klasa w Diablo mogła używać broni innych. To głupie.

Dlaczego nie mógłbym np walić z laski ? to ona tonę waży ?.
Dlaczego nie mogę używać założyć, łuku... to że ktoś się w tym nie specjalizuje nie znaczy ze nie może od razu zakładać danego itemu. W Diablo 2 myślisz inaczej było ?.. a gówno prawda było dosłownie to samo co w D1
Paladynem jak ktoś chciał to by atakował z laski.. jego sprawa, lecz to idiotyczne na dłuższą metę jest więc taki gracz i tak by jej nie używał. Jednak możliwość założenia - jak najbardziej za!!
Później doszły itemy: "Tylko dla: Tu wpisz klasę postaci" ale to były pojedyncze przeznaczone dla niego.

Dnia 01.05.2012 o 15:27, vegost napisał:

A wystarczyło narzucić ograniczenia i było by super.

Potem zrzędził byś, jak i inni że dlaczego są tak denne ograniczenia. Koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 19:57, Braveheart napisał:

Czy Wizard przypadł wam do gustu.... Bo mnie porwał już zanim zacząłem w tą grę grać,
a w becie się tylko upewniłem :)

Głos (przynajmniej kobiecej wersji) mi nie podchodzi. Na dłuższą metę może być męczący, ale zdaje się pasować do lore tej klasy jako zbuntowanych młodych ludzi odrzucających ścisłe reguły magii. Na razie najciekawszą ze wszystkich klas wydaje mi się Witch Doctor. W D1 grałem wojownikiem, w D2 barbarzyńcą to teraz czas na odmianę. Dodam, że w WoW grałem szamanem to Witch Doctor będzie nieoficjalną kontynuacją tego (ah, jakie to niegodziwe, że porównuję Diablo do Warcrafta!).

Odnośnie stwierdzenia Vegosta - brak mi słów... Sam grając wojownikiem w D1 korzystałem z czarów i jakoś nie widziałem w tym żadnej "ułomności". Tak te klasy zostały zaprojektowane. Zresztą dlaczego w fantasy akurat nie mógł by istnieć wojownik albo rogue wspomagający się magią? W następnych częściach dodali więcej klas, więc już i takie rozwiązania stały się zbędne, ale w jedynce to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 15:40, Arcling napisał:

zdaje się pasować do lore tej klasy jako zbuntowanych młodych ludzi odrzucających ścisłe reguły magii.


Fajnie, że ktoś poza mną zwrócił na to uwagę. Ja niesamowity plus dałem D3 właśnie za to, że każda postać jest rózna nie tylko pod względem skillów i stylu gry, ale także pod wzgledem właśnie osobowości i psychiki.
Jest to na tyle wyraźnie zarysowane, że nawet grając tylko chwilę podczas bety czy oglądając spotlighty można powiedzieć, czyj charakter się toleruje, a który działa na nerwy.

Mnie pod tym kątem najbardziej odpowiada DH, ze względu na lore właśnie i typ samotnika, ale jako że moje przeznaczenie biegnie ścieżką voodoo, to Demon Hunter będzie musiał na swoją kolej trochę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 16:02, Mohair napisał:

Jest to na tyle wyraźnie zarysowane, że nawet grając tylko chwilę podczas bety czy oglądając
spotlighty można powiedzieć, czyj charakter się toleruje, a który działa na nerwy.

Dokładnie. To jest duży plus, bo tym razem nasza postać coś mówi do npc, rozmawia z towarzyszami "w terenie" i okazjonalnie rzuca jakieś komentarze. Nie jest już taką niemową jak w poprzednich częściach, gdzie w ciągu gry postać rzuciła tylko kilka krótkich zdań. Zawsze to pomaga trochę bardziej wczuć się w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 15:27, vegost napisał:

> Co to ma wspólnego z bystrością ...

Chociaż by to, że Blizzard nie pokusił się o blokadę używania skill z innych klas takich
jak mag.


Ale pytanie jest nadal aktualne. W jaki sposób korzystanie z takiego, a nie innego ekwipunku/zestawu umiejętności jest oznaką "bystrości"? Jeśli przez bystrość rozumiemy tu "polot", inteligencję, rozum, zdrowy rozsądek i parę innych rzeczy, to właśnie jest odwrotnie - bystrzy gracze korzystali ze wszystkiego, co Blizzard im udostępnił. Na wojnie i w miłości wszystko jest dozwolone.

Dnia 01.05.2012 o 15:27, vegost napisał:

Każda klasa w Diablo mogła używać broni innych. To głupie. A wystarczyło narzucić
ograniczenia i było by super.


Eee... nie? Nie byłoby super, tylko dziwnie. Umiesz "robić" szabelką? A naginatą? Podejrzewam, że nie. Ale gdybyś wziął którąś z tych broni do ręki, zapewne byłbyś w stanie zrobić krzywdę przeciwnikowi, prawda? Fakt, że umiem rozebrać i złożyć Glocka, P-99, P-83 czy PM-98 nie oznacza, że będę umiał zrobić to samo z, na przykład, FN FALem czy Desert Eagle. Ale podejrzewam, że trafić w cel z niego bym potrafił, choć pewnie mniej skutecznie, niż z broni, którą znam.

To, że każda klasa posługiwała się sprzętem pozostałych, nie jest błędem czy głupotą. Ok, można to było zrobić lepiej, np. poprzez zmniejszenie obrażeń zadawanych taką bronią, lub zmniejszenie szansy na trafienie. Ale to już trochę inna para kaloszy.

Dnia 01.05.2012 o 15:27, vegost napisał:

Tak samo można narzucić Blizzardowie tego, że nie zabezpieczył
Battlenetu przed próbami hakerskimi.


Zarzucić.

I akurat jedno z drugim nie ma tu wiele wspólnego. Bo skoro mamy już coś zarzucać, to czemu się nie przyczepić do tego, że nie dali większej liczby klas? Albo nie umożliwili rozwijania cech w nieskończoność? I tak dalej, i tak dalej...

Dnia 01.05.2012 o 15:27, vegost napisał:

Jak ktoś tego nie widział to niech nie ocenia bo to śmieszne.


A jak ktoś widział, to może? Bo ja widziałem, przy jedynce spędziłem dłuuuugie godziny, nadal gdzieś mam jeszcze dyskietki, na które zrzucałem screeny unikatowych przedmiotów (potrzebowałem miejsca na dysku...), a mimo to nie uważam, by mechanika, jaką zaoferowano nam w D1 była głupia czy błędna. Przy jedynce bawiłem się znacznie lepiej, niż przy dwójce i jest ona dla mnie wyznacznikiem tego, jak powinna wyglądać prawie idealna gra h''n''s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 22:47, Jeggred napisał:

Kurdę ubiegłeś mnie dosłownie o kilka minut. ;-)
Już miałem tu zapodawać linka z YT
http://www.youtube.com/watch?v=3lf8OQnwwqA&feature=player_embedded
Jasno na nim widać, że jednak wcześniej się nie myliłem co do walki Archanioła Tyraela z Archaniołem Imperiusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2012 o 23:09, Braveheart napisał:

Jasno na nim widać, że jednak wcześniej się nie myliłem co do walki Archanioła Tyraela
z Archaniołem Imperiusem :)


A Ty z kolei ubiegłeś mnie, jeśli chodzi o napisanie tego zdania ;) Dokładnie o tym samym pomyślałem, podczas oglądania w.w. spotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 22:41, Jeggred napisał:

Poradnik dla początkujących na temat nowego Auction House:
http://eu.battle.net/d3/pl/services/auction-house/how-to


Ja myslalem ze kasa bedzie wysylana na konto bankowe a tu jakis PayPal z 15% prowizja lub Saldo na konto battle.net, gdzie ja juz praktycznie wszystkie gry Blliza mam, a po D3 raczej zadna mnie juz nie zainteresuje...
Moze bylem troche naiwny ale inaczej sobie to wyobrazalem.
No i jeszcze te oplaty za wystawienie przedmiotu w Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 23:09, Braveheart napisał:

Jasno na nim widać, że jednak wcześniej się nie myliłem co do walki Archanioła Tyraela
z Archaniołem Imperiusem :)

Który anioł jest tym dobrym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się