Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2012 o 23:17, Drazok napisał:

Który anioł jest tym dobrym ?

Tyrael ma niebieskie skrzydła :) [To ten błękitny]
Ten co ma złociste to Imperius. On od początku był za zniszczeniem świata ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 23:17, Drazok napisał:

Który anioł jest tym dobrym ?


Spoiler

Tyrael na 99,9% chyba, że coś się zmieniło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 23:19, Braveheart napisał:

> Który anioł jest tym dobrym ?
Tyrael ma niebieskie skrzydła :) [To ten błękitny]
Ten co ma złociste to Imperius. On od początku był za zniszczeniem świata ludzi :)


Masz jakis dobry link z Lore Diablo od 1 czesci zeby sobie poczytac po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 23:13, Mohair napisał:

A Ty z kolei ubiegłeś mnie, jeśli chodzi o napisanie tego zdania ;) Dokładnie o tym samym
pomyślałem, podczas oglądania w.w. spotu.

Każdy każdego ubiega .. no nieźle :P. Fajne również jest to, że nie tylko jedna osoba myśli o tym samym w danym czasie :-). Jednak to nasze spiskowanie hehe nie było do końca takie chybione. Nosa miałem z tą ich walką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem,że tutaj będzie można swobodnie przerzucać pieniądze na własne konto. Nie ufam żadnym rozwiązaniom tego typu,a tutaj jeszcze jakieś nieznanie mi PayPal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PayPal jest ok.
Dzięki za szybką odpowiedz odnośnie aniołów.

Spoiler

Imperius, z tego co mówicie, jest nie lepszy od Diablo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 23:34, Drazok napisał:

PayPal jest ok.


Podejrzewam ze z takim rozwiazaniem ludzie nadal beda woleli wystawic przedmiot na E-bayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 23:34, Drazok napisał:

Spoiler

Imperius, z tego co mówicie, jest nie lepszy od Diablo ;/


Problem polega na tym, że chęć zniszczenia świata ludzi [Sanktuarium] u Archanioła Imperiusa była od początku i sięga ona baaardzo ale to baaaardzo zamierzchłych czasów. Archanioł Imperius to członek tzw Rady Angiris, który pojawia się w "The Sin War" ["Wojna Grzechu"] albo jak kto woli ["Wojna Grzesznych"]. Jako jedyny wypowiadał się za całkowitym zniszczeniem świata ludzi gdyż ludzie są potomkami zarówno demonów jak i aniołów. Według niego nie można im pozwolić na istnienie. Jego poparcie wspierał inny archanioł, mianowicie Malthael. Archaniołów ogólnie było więcej. Z tego co pamiętam było ich aż 6 a z Rady Angiris został wykluczony 1 - Inarius. Pozostała piątka to Tyrael, Imperius, Itherael, Malthael oraz Auriel - kobieta.
Każdy z tych aniołów reprezentuje przymioty takie jak: Sprawiedliwość, miłość i zrozumienie, śmierć czy chociaż wieczność i mądrość. Jest tego za dużo by to opisać :P. Mitologia świata Diablo jest naprawdę ciekawa.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 23:57, Braveheart napisał:

>

Spoiler

Imperius, z tego co mówicie, jest nie lepszy od Diablo ;/


Problem polega na tym, że chęć zniszczenia świata ludzi [Sanktuarium] u Archanioła Imperiusa
była od początku i sięga ona baaardzo ale to baaaardzo zamierzchłych czasów. Archanioł
Imperius to członek tzw Rady Angiris, który pojawia się w "The Sin War" ["Wojna Grzechu"]
albo jak kto woli ["Wojna Grzesznych"]. Jako jedyny wypowiadał się za całkowitym zniszczeniem
świata ludzi gdyż ludzie są potomkami zarówno demonów jak i aniołów. Według niego nie
można im pozwolić na istnienie. Jego poparcie wspierał inny archanioł, mianowicie Malthael.
Archaniołów CIACH!


Z kad bierzesz te wszystkie informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 00:07, Gosu napisał:

Z kad bierzesz te wszystkie informacje??

Książki :)

Wiedzę na temat Diablo i całego świata mam dosyć sporą choć chodzącą encyklopedią nie jestem :P.
Prosiłeś w poprzednim poście o jakieś lore itp itd. Zgłoś się do mnie. Namiary na mnie znajdziesz na GSie.
Masz tam gg maila oraz skype. Więc złapać mnie złapiesz. Jak nie masz gg to chociaż maila napisz a Ci odpiszę.
Na "Wojnę Grzechu" czekałem dość długo aby zakupić bo poszczególne tomy się dopiero od 2006 roku.

Pozdrawiam.

PS: Jak masz jakis komunikator albo gg to pisz do mnie o każdej porze gdyż od ładnyhc paru lat siedzę w szarej strefie czyli na niewidocznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś reset drabinki w Diablo II hehehe. Dobrze, że już nie muszę doświadczać tego jak reset laddera gdzie wszystkie postaci rankingowe idą na non ladder ;/ by znów jak zaczynać od zera. =.= Zawsze mnie to irytowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma to jakiś związek z Diablo 3 bo mi się nie wydaje, chyba, że nie wiesz gdzie jest wyszukiwarka, łap znalazłem ci odpowiedni temat - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&u=12371

Przeczytałem to - http://eu.battle.net/d3/pl/services/auction-house/how-to i powiem, że jedyne co mi się nie podoba to prowizje jakie trzeba będzie za to płacić a tak to wszystko wygląda całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 10:24, Magok napisał:

A ma to jakiś związek z Diablo 3 bo mi się nie wydaje, chyba, że nie wiesz gdzie jest
wyszukiwarka, łap znalazłem ci odpowiedni temat - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&u=12371


Ja się tylko zastanawiam, czy Ty masz jakiś problem w swoim życiu :) Wypowiadasz się o czymś, o czym nie masz pojęcia w tym momencie.
X postów temu, był tutaj poruszany wątek laddera odnośnie Diablo 2 i 3, pod kątem szybkości levelowania.
Post Bravehearta można więc uznać za jego swoistą kontynuację; chcesz szczegółów, to znajdź poprzednią rozmowę.

Zresztą, akurat Ty, patrząc na to jak wiele Twoich pytań było najczęściej czystym spamem, który wyjaśniany był wcześniej już tysiąc razy, nie powinieneś się akurat (niepotrzebnie) doszukiwać tutaj jakichś uchybień względem regulaminu (czy zdrowej logiki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 11:22, qq_MoaR napisał:

Tylko żeby nie mylić ''ich edycji kolekcjonerskiej'' z oficjalną pod wpływem emocji ^^

Nie no, to jest jasne, ale nawet jak na standardową edycję całkiem mają tam tanio, no i dorzucają bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 11:45, Magwisienka napisał:

Nie no, to jest jasne, ale nawet jak na standardową edycję całkiem mają tam tanio, no
i dorzucają bonusy.


Szkoda tylko, że te bonusy są przydatne jedynie dla osób, które planują robić tam dalsze zakupy. Ja chyba jednak podziękuję i kupię D3 na nocnej premierze w Warszawie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się