Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2012 o 12:26, Skwark napisał:

No prosze, a myślałem, że taniej samego klucza nie znajde, thx.

Nie ma za co. :P Zresztą link do tej strony się jakiś czas temu właśnie w tym temacie pojawił. ;) Chociaż ja chyba poczekam na informacje z Tesco i innych marketów - może im się uda przebić 150 złotych. Jeśli nie, to zapewne skorzystam właśnie z tej strony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja tak wcale dobra nie jest, jeśli kupujesz Klucz + Box to płacisz dodatkowo za wysyłkę pocztą, w dodatku jest to samo box bez twojego klucza który dostaje się na maila co już jest dla mnie minusem w dodatku w interenecie jest dużo więcej lepszy ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, są szanse że po premierze bedą same keye na jakimś alledrogo w okolicach stówki?
Mam na myśli góra kilka dni po premierze, dłużej czekać nie zamierzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 15:47, misioo napisał:

Jak myślicie, są szanse że po premierze bedą same keye na jakimś alledrogo w okolicach
stówki?
Mam na myśli góra kilka dni po premierze, dłużej czekać nie zamierzam ;)

Parę dni po premierze? Poniżej stówki? Hah, swietny żart, ostatnio się tak przy 20-godzinnym maratonie dowcipów z Familiady uśmiałem. XD

Nie, nie będzie. 145-170 zł-tyle trzeba dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 16:47, qq_MoaR napisał:

Czy natknął się ktoś na jakieś info odnośnie polskiej wersji Book of Cain? Są jakieś
szanse w ogóle?

Prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie jak wszystkie nowsze książki z Diablo. Zwłaszcza, że było to wydanie specjalne o dość nieograniczonym nakładzie. Ja swoją sprowadziłem z Amazona, więc jeśli angielski ci nie straszny i masz możliwość kupna to polecam. Nie jest też ona pisana jakimś trudnym angielskim (przynajmniej w moim odczuciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:25, Drazok napisał:

To nie jest Księga Caina a jego Dziennik który praktycznie opowiada o wydarzeniach z tego co pamiętam od D1 do D2 LOD.
Księga Caina to zupełnie inna "bajka" i z tego co się orientuje to wypełnia 20 letnią lukę po wydarzeniach które zaszły w Twierdzy Kamienia Świata czyli jego zniszczeniu. :)
Choć ten dziennik również warto przeczytać bo jest to niezłe streszczenie wydarzeń od D1 do D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytam się tutaj bo nie chciałbym robić offtopu w tamtym newsie dotyczącym pytań twórców Diablo II

"Czy jest szansa, że prócz DLC dostaniemy w przyszłości mniejsze dodatki w formie bardziej modów, które jako opcjonalne bedzie można zainstalować lub nie w zależności od wyboru gracza?"

A czy chciałbyś aby Blizzard bawił się w jakieś śmieszne DLC?? czy wolałbyś np za rok czy później dostać porządny dodatek?. Coś jak miało miejsce w przypadku D2 gdzie dostaliśmy LoD :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to miałem na myśli. Może troche pomieszałem w pytaniu. Porządny dodatek to na pewno dostaniemy. Chodziło mi o mniejsze dodatki, typu modów. Wiadomo, że gracze nie będą mogli legalnie modować Diablo III. Ale może twórcy coś takiego wrzucą. Np. większa różnorodność w wyglądzie pancerzy. To by mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:48, Braveheart napisał:

Choć ten dziennik również warto przeczytać bo jest to niezłe streszczenie wydarzeń od
D1 do D2.


Nom, fajne streszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:48, Braveheart napisał:

Księga Caina to zupełnie inna "bajka" i z tego co się orientuje to wypełnia 20 letnią
lukę po wydarzeniach które zaszły w Twierdzy Kamienia Świata czyli jego zniszczeniu.
:)

Zawiera ogólną historię świata pisaną z perspektywy Caina (spisał tam to co wiedział o świecie) i różne opisy dotyczące regionów, z których wywodzą się klasy w D3. Takie podsumowanie całego świata.
Odnośnie pytania z innego posta:
DLC niech lepiej nie robią. Blizzard to jedna z ostatnich firm robiących normalne dodatki (chociaż dzisiaj w zasadzie wszystko jest DLC, bo jest to termin dość niewyraźnie zarysowane, dzisiaj wszystko wydaje się jak DLC, bo każdą grę można ściągnąć). Modowania nawet oficjalnego raczej nie udostępnią, bo gdyby stworzyli taką możliwość to zaraz by się znalazły osoby próbujące ją wykorzystać do modyfikowania gry na inne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 20:07, Arcling napisał:

Zawiera ogólną historię świata pisaną z perspektywy Caina (spisał tam to co wiedział
o świecie) i różne opisy dotyczące regionów, z których wywodzą się klasy w D3. Takie
podsumowanie całego świata.

W sumie zapomniałem o tym dodać. Księgę Caina też można po części nazwać "Encyklopedią" w tym przypadku. Z resztą, nie byle jaką encyklopedią ;-)

Dnia 02.05.2012 o 20:07, Arcling napisał:

Odnośnie pytania z innego posta:
DLC niech lepiej nie robią. Blizzard to jedna z ostatnich firm robiących normalne dodatki

Ja również jestem za aby nie robili DLC i zapewne tego nie zrobią. To nie leży w ich zwyczaju. Widzę również, ze nie tylko ja podzielam fakt, że Blizzard jako jedna z ostatnich film [jak nie ostatnia firma] która utrzymuje już w tym przypadku "tradycję" dodawania normalnych dodatków do swych gier i za to ich między innymi szanuję. Oby trzymali tak dalej, bo DLC wg mnie zabiło wszytko co z dodatkami/rozszerzeniami miało wspólnego.
Lenistwo i nic więcej. Bo takim firmom lepiej zrobić DLCka [który do gry wnosi tyle co kot napłakał] aniżeli się wysilić i dać ludziom dodatek/rozszerzenie =/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się