Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

To już ma przynajmniej miesiąc więc sprawa trochę stara.

Coś takiego znalazłem na temat Diablo 3 -

Wilson zapowiedział, że w najbliższych miesiącach po ukazaniu się Diablo III wyjdą co najmniej dwa większe patche, które ulepszą balans rozgrywki. Drugi z nich wprowadzi tryb PvP i opisywane wcześniej areny, czyli elementy, który nie znalazły się w podstawowej wersji tytułu. Jednocześnie twórcy rozpoczęli wstępne prace nad pierwszym rozszerzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:18, Drazok napisał:

To ma być coś w rodzaju moda do D3 ?

To raczej nawet nie jest mod. Choć cholera wie.. Ogólnie to nie jest takie nowe jakby się wydawało.
Swego czasu o tym trąbiłem
Łap link do posta
http://www.youtube.com/watch?v=LcnIIVYSuLM&feature=player_embedded
Tam znajdziesz co to jest oraz filmik na YT gdzie będziesz miał porównania podczas gry.
Swoją droga filtry fajne i ciekawe ale to tylko filtry. W pewnych momentach jest IMO nie mrocznie a ciemno i niewyraźnie wręcz. Gdyby Blizzard sam zmienił kolorki to pewnie by to lepiej wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:24, Braveheart napisał:

ciacho


Patrząc, po porównaniach to na najmocniejszym filtrze, jak dla mnie też wygląda jakoś dziwnie. Ale na mniejszych wygląda lepiej niż normalnie. Plus zwiększona ostrość. Super. Wypróbuje to na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:37, Drazok napisał:

W sumie to jak zabawa ustawieniami gry, nie tak wiele to zmienia.
Dzięki za link.

Kurde miałem dać link URL do posta a dałem sam filmik YT
Więc poprawiam swój błąd:
Łap: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=3870
Znajdziesz tam opis co to jest i jak to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:40, lRayl napisał:

Patrząc, po porównaniach to na najmocniejszym filtrze, jak dla mnie też wygląda jakoś
dziwnie. Ale na mniejszych wygląda lepiej niż normalnie. Plus zwiększona ostrość. Super.
Wypróbuje to na 100%.

Wersja Lesser i Mediom jeszcze jest w miarę dobra. Trochę niweluje tą cukierkowość ale i też bez przesady jest. Wciąż mamy zachowaną czystość obrazu.
Problem polega na tym, czy za to nie będą lecieć bany. Gdyż nie wiadomo jak Blizzard to będzie traktował. Czy będzie to legalne w 100% bo jeżeli skany Blizzarda, które będzie pewnie puszczał po kontach tzw Wardeny [Tak jak w przypadku D2 było w poszukiwaniu botów] czy te Wardeny nie będą tego traktować jako intruzyjne oprogramowanie zewnętrzne ;/. Jeśli tak to nici z tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że Wizard po polsku będzie Czarownikiem/Czarownicą? Hmmm miałem nadzieję, że zostaną przy Czarodzieju/Czarodziejce. Ale w sumie to tylko nazwa. Fun się liczy i już. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:48, HumanGhost napisał:

Czy ja dobrze widzę, że Wizard po polsku będzie Czarownikiem/Czarownicą? Hmmm miałem
nadzieję, że zostaną przy Czarodzieju/Czarodziejce. Ale w sumie to tylko nazwa. Fun się
liczy i już. :-)

No właśnie, kwestia tłumaczenia. Też wolałbym nazwę Czarodziej bo tu bardziej IMO jednak pasuje.
Wcześniej mieliśmy "Soso" [ Sorcerer ]. A sorcerer to chyba nawet bardziej pasuje jako Czarnoksiężnik czyż nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 21:47, Braveheart napisał:

Jeśli tak to nici z tej opcji.


To ma ponoć modyfikować jedynie DirectX z tego, co czytałem, więc chillout. Ale ja raczej z tego korzystał nie będę, nawet jeśli na MacOS też to cudo będzie działać.

Problem z tym "modem" dla mnie jest bowiem taki, że fajnie działa tylko na środowisko zewnętrzne. Interfejs, skille itp. już znacznie gorzej na tym wychodzi, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 21:54, Braveheart napisał:

No właśnie, kwestia tłumaczenia. Też wolałbym nazwę Czarodziej bo tu bardziej IMO jednak
pasuje.
Wcześniej mieliśmy "Soso" [ Sorcerer ]. A sorcerer to chyba nawet bardziej pasuje jako
Czarnoksiężnik czyż nie ? :)


Akurat imo jest dobrze tak jak jest. Gdyby w d2 przetłumaczyli Sorcerer na jakąś czarnoksiężniczke czy coś podobnego to dopiero ludzie by się wkurzyli :P. Przetłumaczenie wizarda na maga lub czarodziejkę nie ma żadnego sens i jest to wytłumaczone w jej historii oraz w najnowszym opowiadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 22:36, Paweuu napisał:

dzięki i wybacz że nie znalazłem tego w przypiętym poście :P

Jak mogłeś nie znaleźć tego w przypiętym poście jak jest to napisane wytłuszczonym drukiem. =.=
Wystarczy podpięty post przeczytać zdanie po zdaniu.

Ludzie co jest z wami. Czy długość was przeraża czy co ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 22:36, Paweuu napisał:

dzięki i wybacz że nie znalazłem tego w przypiętym poście :P


Nie ma sprawy, ale wystarczyłoby po prostu powiedzieć, że go nie czytałeś.

Swoją drogą, to ciekawe po co on tam jest, jak i tak każdy z góry go ignoruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli filtry, zabawa bardziej z kartami graficznymi (chyba).

Odnośnie tłumaczenia, dla mnie czarownica/czarownik brzmi bardziej mrocznie x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, zysk z tego domu akcyjnego będzie tak żałosny, że ci którzy zakupili D3 z tego powodu zapłaczą gorzkimi łzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie w Diablo 2 nieźle można było czasem zarobić na sprzęcie, szczególnie przed zalaniem BNa dupowanymi itemami. Teraz będzie nawet łatwiej ponieważ nie trzeba będzie bawić się w allegro i ograniczać tylko do polskiego rynku. Kokosów z tego raczej nie będzie ale z 10 ojro na miesiąc pewnie będzie się dało spokojnie uciułać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się