Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2012 o 15:15, Pit404 napisał:

EK na gramie można opłacić dopiero od 7ego?


Sprawdź w szczegółach swojego zamówienia czy jest już podany numer konta. Ja swoją EK zamawiałem jako metodę płatności wybierając przekaz pocztowy/przelew bankowy. A, że ślędzę swoje konto codziennie jak tylko się pojawiła możliwośc wydrukowania świstka do przelewu to tak zrobiłem, uzupełniłem i pobiegłem zapłacić. I już mam zapłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
a ja ciągle się zastanawiam zamówić na gram.pl czy jednak lecieć we wtorek do jakiegoś media z wywalonym ozorem;-)

Nie wie ktoś czy na gram wysyłają 14 czy dopiero pakują:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:30, Wojman napisał:

Sprawdź w szczegółach swojego zamówienia czy jest już podany numer konta. Ja swoją EK
zamawiałem jako metodę płatności wybierając przekaz pocztowy/przelew bankowy. A, że ślędzę
swoje konto codziennie jak tylko się pojawiła możliwośc wydrukowania świstka do przelewu
to tak zrobiłem, uzupełniłem i pobiegłem zapłacić. I już mam zapłacone.


No ja wybrałem przelew "mTransfer". w szczegółach zamówienia mam tylko: "Status Twojego zamówienia: oczekiwanie na płatność (Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji)". Zapytałem się czy można wcześniej, bo kilka osób na forum już pisało, że opłaciło EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:38, Pit404 napisał:

No ja wybrałem przelew "mTransfer". w szczegółach zamówienia mam tylko: "Status Twojego
zamówienia: oczekiwanie na płatność (Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia,
prześlemy Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji)
". Zapytałem
się czy można wcześniej, bo kilka osób na forum już pisało, że opłaciło EK.


Nie przejmuj się, zdążysz opłacić swoje zamówienie. Z tego co mówiła Akne w konsulacie egzemplarzy EK Diablo III będzie odrobinę więcej niż w tej chwili jest zamówień, więc na pewno swoją kolekcjonerkę dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:32, kootpl napisał:

Nie wie ktoś czy na gram wysyłają 14 czy dopiero pakują:-)


Wysyłają 14 z dostawą na 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 15:41, Wojman napisał:

Nie przejmuj się, zdążysz opłacić swoje zamówienie. Z tego co mówiła Akne w konsulacie
egzemplarzy EK Diablo III będzie odrobinę więcej niż w tej chwili jest zamówień, więc
na pewno swoją kolekcjonerkę dostaniesz.


Dzięki za SUPER informację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie anulowal swoje zamowienie i kupil na miejscu w Warszawie 14nastego, kiedy to bedzie ekipa z Blizza, cobym sobie od razu autograf na EK ich walnal ;)... Tylko nikt z CDP nie jest na tyle kompetentny zeby odpowiedziec na pytanie, czy egzemplazy EK bedzie wystarczajaco duzo podczas nocnej premiery na zlotych tarasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli wybrałem jako formę płatności "przelew bankowy / przekaz pocztowy"
i na stronie www.gram.pl podali już dane to mogę wykonać już przelew ?

Pamiętam jakieś dziwne historie z anulowaniami EK ME3 i chciałbym tutaj takich sytuacji uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz, poza tym to jest Blizzard i nie ograniczy Kolekcjonerek tak jak to zrobiło EA bo chcieli więcej sprzedać w Originie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2012 o 12:15, Arande napisał:

Ale mam nadzieję, że jednak uda mi się złapać jedną z tych na Gramie, przynajmniej będę
mieć pewność. Nigdy sobie nie wybaczę, jeśli przez gapiostwo nie będę mieć kolekcjonerki.
-.-

Zajrzyj do :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11132

Gramowiczowi Tenebrael udało się umuwić z Akne na kolekcjonerkę, może tobie też się uda. (Co ja gadam, przecież kobieta z kobietą zawsze się dogada ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 17:46, Magwisienka napisał:

Dlaczego w komputroniku Diablo 3 już nie jest po takiej fajnej cenie? :(


Bo się kapnęli, że trochę za tanio w stosunku do innych. A sprzedaż i tak będzie.
Trzeba było korzystać póki był czas. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słodko. Dostałem maila od ultimy, że anulowali moje zamówienie, bo cd projekt nałożył jakieś ograniczenia.
Tydzień przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 19:39, gitarka napisał:

Słodko. Dostałem maila od ultimy, że anulowali moje zamówienie, bo cd projekt nałożył
jakieś ograniczenia.
Tydzień przed premierą...

Przed chwilą sprawdzałem swoje DIII w Ultimie i wciąż było, żadnego maila nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się