Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Wysłałem Ci maila w sprawie EK Diablo III. :) Zobacz koniecznie.

Co do nocnej premiery to mam zaproszenie do Warszawy i prawdopodobnie z niego skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2012 o 15:41, Wojman napisał:

Wysyłają 14 z dostawą na 15.

Dzięki sprawdziłem w sklepie dopiero po dodaniu posta:-)
I jeszcze raz się przekonałem że myślenie nie boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 20:08, gitarka napisał:

Na stronie też wciąż mam, ale maila dostałem.

Też zamawiałem w Ultimie i również dostałem takiego maila a na stronie moje zamówienie widnieje dalej. Nie rozumiem tego. Zamówiłem kolekcjonerkę praktycznie wtedy odkąd ją wystawili - 5 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 19:57, RhastA napisał:

> Spis polskich sklepów w których będzie organizowana nocna premiera :
>
> http://media.wow-europe.com/diablo3/launch-events/pl/index.html

Nie jestem do końca pewien, czy zrozumiałem, ale zapytam. Można przyjść już o tej 21:00
i kupić grę, czy będzie dostępna dopiero po północy?

Też chciałbym wiedzieć. Orientuje się ktoś w temacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może gdzie można albo ewentualnie jeszcze będzie można kupić kolekcjonerkę D3? Czy jakiś sklep jeszcze nie ma oszacowanego nakładu i może mieć dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 21:57, Arcling napisał:

Orientuje się ktoś może gdzie można albo ewentualnie jeszcze będzie można kupić kolekcjonerkę
D3? Czy jakiś sklep jeszcze nie ma oszacowanego nakładu i może mieć dostawy?

Z tego co się orientuje, to najprawdopodobniej, można się spodziewać EK tydzień przed premierą, w ostatecznosci po premierzy. Nawet tu w sklepie gram, jeżeli nie zostanią potwierdzone zamówienia gra automatycznie trafi do sprzedaży. Wiec kilka pudełek się powinno znaleść z niepotwierdzonych zamówień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 20:20, Wojman napisał:

Wysłałem Ci maila w sprawie EK Diablo III. :) Zobacz koniecznie.


Hm, mógłbyś wysłać jeszcze raz, bo albo nie dostałam albo jak ostatni bot skasowałam ze spamem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź "Official BradyGames Diablo 3 Strategy Guide":
http://www.diablofans.com/news/1191-official-bradygames-diablo-iii-ipad-strategy-guide-preview/

Najciekawsze z tego są statystki niektórych potworków, jaka różnica jest między poszczególnymi poziomami trudności. Taki na przykład Rare Armaddon na hellu może mieć do 468tys. życia, natomiast na inferno do 3394tys. życia. A jego minimalne fizyczne obrażenia do odpowiednio 14tys. albo 170tys.
Albo "Król Szkieletor" będzie na inferno miał 15,7mln życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 22:18, Flurry napisał:

Z tego co się orientuje, to najprawdopodobniej, można się spodziewać EK tydzień przed
premierą, w ostatecznosci po premierzy. Nawet tu w sklepie gram, jeżeli nie zostanią
potwierdzone zamówienia gra automatycznie trafi do sprzedaży. Wiec kilka pudełek się
powinno znaleść z niepotwierdzonych zamówień .

No tak, ciekawe tylko czy będzie to jakoś ogłaszane aby nie przegapić :/ No nic, pozostaje czekać. W ostateczności kupię gdzieś podstawową jeśli nigdzie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 22:31, Arande napisał:

Hm, mógłbyś wysłać jeszcze raz, bo albo nie dostałam albo jak ostatni bot skasowałam
ze spamem. :P


Wysłałem. Sprawdź też foldery ze spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 22:42, Arcling napisał:

No tak, ciekawe tylko czy będzie to jakoś ogłaszane aby nie przegapić :/ No nic, pozostaje
czekać. W ostateczności kupię gdzieś podstawową jeśli nigdzie nie będzie.

Obawiam się, że już przegapiłeś, bo Akne, pracownik sklepu gram.pl, oferowała dzisiaj zmiany zamówienia z wersji podstawowej na kolekcjonerską: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11169 . Tyle, że od razu zgłosiło się wiele osób, wątpię aby dla każdego wystarczyło. No ale może akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 22:51, Renzov napisał:

Obawiam się, że już przegapiłeś, bo Akne, pracownik sklepu gram.pl, oferowała dzisiaj
zmiany zamówienia z wersji podstawowej na kolekcjonerską: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11169
. Tyle, że od razu zgłosiło się wiele osób, wątpię aby dla każdego wystarczyło. No ale
może akurat...

No tak tylko ja nie zamawiałem w Gramie podstawki, ale jeśli okaże się, że będą to wtedy złożę. Patrząc jednak po wcześniejszej ilości osób to już raczej bez szans.

Na marginesie - pamiętam, że w Empiku zwykle kolekcjonerki Blizzarda długo zalegały. Ciekawe czy tym razem mają jakąś dostawę do sklepów czy nakład został aż tak ograniczony (w sklepie na stronie już mają wyczerpane). Dziwi mnie takie posunięcie, biorąc pod uwagę, że dawniej kolekcjonerki Blizzarda zalegały w sklepach po premierze, więc skąd to nagłe ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości a jak szybko się zaczęły te braki EK na gram.pl od odblokowania możliwości zamówień gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 23:14, TTBoS napisał:

Tak z ciekawości a jak szybko się zaczęły te braki EK na gram.pl od odblokowania możliwości
zamówień gry ?

Jeżeli chodzi Ci o wyczerpanie limitu, to z tego co kojarzę około miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 23:14, TTBoS napisał:

Tak z ciekawości a jak szybko się zaczęły te braki EK na gram.pl od odblokowania możliwości
zamówień gry ?


Jeśli dobrze pamiętam to pre-order ruszyl 15.03 w czwartek a już w poniedziałek EK była zablokowana by już więcej nie zamawiano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się