Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Panowie - wymyślane wymówki i usprawiedliwienia to za mało, na pewno nie wystarczą na dłużej niż 3 dni w życiu prywatnym a służbowo to nawet mniej...:( Trzeba problem rozwiązać kompleksowo:
ja w dniu 16.05 pakuję męża z dwójką dzieci do samolotu na dwutygodniowe wczasy :)))))) - niech żyją promocje w biurach podróży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You made my day :)

Aczkolwiek mnie te moje 3-4h starczą, owszem gry to moje "hobby" [jeśli to w ogóle tak można nazwać, bo to raczej "styl życia" xD] ale nie sa całym moim światem.
Przestałem być "hardkorem" z dniem w którym zacząłem pracować sam na siebie.
Chociaż nie przeczę, pewnie po premierze kilka dni ostrego ciorania 5-8h dziennie się może zdarzyć i cała rodzina jest na to raczej przygotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 22:43, LK30 napisał:

ja w dniu 16.05 pakuję męża z dwójką dzieci do samolotu na dwutygodniowe wczasy :))))))
- niech żyją promocje w biurach podróży !!!


Właśnie stałaś się moją idolką i bezsprzeczną bohaterką tego wątku! Brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 22:43, LK30 napisał:

Panowie - wymyślane wymówki i usprawiedliwienia to za mało, na pewno nie wystarczą na
dłużej niż 3 dni w życiu prywatnym a służbowo to nawet mniej...:(

Moja wymówka starcza tak pi razy oko do 15 listopada z przerwą 1 czerwca na egzamin z matematyki dyskretnej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naaa przy odrobinie szczęścia można wygospodarować tydzień urlopu nie kolidującego z innym wspołpracownikiem/szefem/szefową w tygodniu premiery bez specjalnego informowania zepsołu po co biwerze się urlop ( o ile nie ma w nim innych zapalonych graczy). Ja okupiłem to ostrym "zap****em" w końcy kwietnia i początkiem maja. Gorszy wydaje mi sie powrót do roboty po urlopie. Zwykle to już inna para kaloszy. Żona zaś rozumie przynajmniej obecnie. Zobaczymy jak po premierze będzie ;). Zakup myszki Steelseries D3 i podkładki z demon hunterka przełknęła bezbolesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urlop na granie ? Kiedyś bym powiedział, że to szaleństwo. Dzisiaj stało się to faktem :P 2 tygodnie zaległego urlopu haha :> Who are ridiculous Diablo 3 Huh ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urlop dla gry ? Serio ?
Już rozumiem nie iść na uczelnie / do pracy we wtorek, ale robić sobie wolne przez tydzień lub dwa :O. A ja myślałem, że ze mną jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku rok i termin wydania d3 wypadł idealnie-matura :) także najdluższe wakacje w życiu do dyspozycji. A i dziewczyna psioczyć nie będzie bo na 2 miechy do pracy za granice się wybiera ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden jeździ na ryby, drugi siedzi przed kompem, co za różnica ?
Ja tam biorę urlop też w momencie jak się sezon na grzyby zaczyna i siedzę po 8-12h w lesie, tez pewnie ze mną źle ?
Lepsze to niż branie DW żeby iść się pod warzywniakiem z kolegami browarem naspawać.

Swoją drogą zawsze uważałem za wysoce żałosne zachowanie typu "o jaaa wydajesz kasę na XYZ/o jaaa bierzesz urlop na XYZ/o jaaa twoje hobby to XYZ", niczyja sprawa co kto robi ze swoim własnym czasem/pieniędzmi/znajomymi, takie mam zdanie.

P.S.
Jak komuś się wydaje, że dorośli ludzie co mają rodziny biorą urlopy i 24/7 na tym urlopie siedzą przed kompem to ma rację... wydaje mu się.
Co poniektórzy powinni poluzować gumę w majtach bo krwiobieg w mózgu im blokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 23:27, Kermit napisał:

Urlop dla gry ? Serio ?


No faktycznie, to jest straszne!
W końcu pojechanie na urlop do Hiszpanii, żeby zwiedzić miejsca, w których kręcą "Pamiętniki z wakacji" i narobienie sobie tam masy zdjęć, żeby pochwalić się przed znajomymi jest o wiele bardziej sensowne i "dojrzałe", co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 23:27, Kermit napisał:

Urlop dla gry ? Serio ?

To może śmiesznie zabrzmieć ale co w tym złego, ze ktoś sobie weźmie urlop by w spokoju pona******ć w swoje ulubione gry/grę ? :>
Niektórzy ludzie na tym forum [jak i nie na forum] np mogą nie mieć czasu bo "Życie" ich dopadło. Praca, dom, rodzina, obowiązki.. bla bla bla w tym deseniu. :)
Więc planują urlop na gry właśnie

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 23:35, Pietro87 napisał:

[...]


Hej, się tak nie frustruj na noc :)
Pisząc powyższego posta odniosłem się do swojej osoby, pisząc subiektywną opinię na ten temat. Jak widać nikogo palcem nie wskazałem na tego "nienormalnego". Siedzenie w lesie tyle godzin nie jest normalne.... jeszcze jak byś chodził i zbierał te grzyby to co innego :) Nikomu nic nie każę, sugerują czy cokolwiek innego... jak już napisałem, ja wolnego sobie nie wyobrażam brać dla gry i teraz Ty nazwij mnie tym "złym i nienormalnym" :)
Aaa i majty mam luźne, spoko dzięki za troskę o moje i innych zdrowie. W ogolę mały offtop się robi, więc nie ma sensu kontynuować tej kwestii.
Jak kogoś zabolał mój post to widocznie trafiłem w sedno.

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 23:27, Kermit napisał:

Urlop dla gry ? Serio ?
Już rozumiem nie iść na uczelnie / do pracy we wtorek, ale robić sobie wolne przez tydzień
lub dwa :O. A ja myślałem, że ze mną jest źle :)


Inni jadą na wakacje w czasie urlopu a inni robią coś zupełnie innego. Na przykład idą cisnąć w ulubioną grę. Przecież to tez może być hobby ? Też można temu poświęcić czas prawda ? Nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalnie pod grę urlopu nie planuje, póki co spokojnie moge wygospodarować 1, 2 h gry dziennię jezeli mam specjalną ochote bądź klimat na granie. Ale fakt faktem cenię sobie pójść do pracy wyspanym więc nie przeginam siedząc po nocy i grając - zdrowy rozsądek bierze górę. Zresztą żadnej frajdy nie ma z gry będac na wpół przytomnym. Spokojnie więc urlop sporzytkuje zarówno na wypoczynek jak i granie.
Panowie/Panie umiar we wszystkim wskazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tok myślenia "eee gry... to dziecinne, takie passe, ja jestem ponad to, jam jest łyntelygent", wiesz taki "lepszy niż wszyscy inni" :P
Bo wali z kumplami browce pod warzywniakiem i nie marnuje życia xD
Ja tam generalnie ludzi co innych zaczynają rozliczać z ich pieniędzy czy ich wolnego czasu/zainteresowań itp zawsze wrzucam do wora "oszołomy".
Na dobra sprawę co mi do tego co ty robisz po nocach np ?
Czy tobie co ja robię po robocie ?
Każdy sobie organizuje czas wolny i swoje zainteresowania jak lubi i jak mu wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 23:48, Kermit napisał:

Aaa i majty mam luźne, spoko dzięki za troskę o moje i innych zdrowie. W ogolę mały
offtop się robi, więc nie ma sensu kontynuować tej kwestii.
Jak kogoś zabolał mój post to widocznie trafiłem w sedno.



Ot nie trawię jak ktoś obcym osobom liczy drobne w ich portfelu, tylko tyle i aż tyle.
Zawsze mnie to irytowało i pewnie irytować będzie dalej.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=6570

A to to jest przecież jawny przytyk do kilku osób piszących wyżej o urlopie/utylizacji rodzinki na czas premiery D3, nie odwracaj kota piczką bo niestety tekst jest jasny i czytelny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 23:51, Pietro87 napisał:

To jest tok myślenia "eee gry... to dziecinne, takie passe, ja jestem ponad to, jam jest
łyntelygent", wiesz taki "lepszy niż wszyscy inni" :P

hehe

Dnia 05.05.2012 o 23:51, Pietro87 napisał:

Bo wali z kumplami browce pod warzywniakiem i nie marnuje życia xD
Ja tam generalnie ludzi co innych zaczynają rozliczać z ich pieniędzy czy ich wolnego
czasu/zainteresowań itp zawsze wrzucam do wora "oszołomy".

Nawet pasuje

Dnia 05.05.2012 o 23:51, Pietro87 napisał:

Na dobra sprawę co mi do tego co ty robisz po nocach np ?

Nic

Dnia 05.05.2012 o 23:51, Pietro87 napisał:

Czy tobie co ja robię po robocie ?

Również nic

Dnia 05.05.2012 o 23:51, Pietro87 napisał:

Każdy sobie organizuje czas wolny i swoje zainteresowania jak lubi i jak mu wygodnie.

Racja

By nie robić OT bo Nasi Czerwoni czuwają :P
Kim masz zamiar pocinać ? :> Ja wciąż mam zastanowienia co do Wiza i Monka bo to moje dwie postaci no.1 lecz nie wiem która zagrać. Jedna mi się świetnie gra w zwarciu. Drugą zaś równie świetnie mi się gra na dystans.
Prawdopodobnie w dniu premiery poleci rzut monetą kto ma być pierwszy z pierwszych XD.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sprowadzajmy kwestii urlopu jedynie do grania 24/7 - to byłoby zbytnie uogólnienie tematu - Fakt faktem D3 na pewno wciągnie znaczną liczbe ludzi na długie godziny. Jednak nie zgodze się, że wszyscy dysponujący wolnym czasem w okresie premiery D3 spędzą go jednomyślnie przy grze. Gra nie może się odbywac kosztem obowiązków domowych i wpieniania żony :) równowaga wskazana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2012 o 23:48, Kermit napisał:

Jak kogoś zabolał mój post to widocznie trafiłem w sedno.


Serio tak uważasz? Ja, na przykład, prawdopodobnie nigdy nie wziąłbym urlopu dla gry, nawet dla Diablo 3, ponieważ nie pasuje to do mojego stylu bycia i ogólnie do osobowości.
Ale mimo to uważam, że jesteś ograniczony, jeśli uważasz, że odpoczywanie na plaży w tropikach jest bardziej odpowiednie i słuszne od zaznania takiej samej dawki relaksu we własnym domu, przed komputerem :)
Jedno i drugie pełni określoną rolę, tzn. pozwala złapać oddech od ciężkiej pracy i rutyny dnia codziennego. A jeśli oceniasz kogoś tylko po tym, w jaki sposób spędza swój czas wolny (urlop), to cóż...
Chyba tam wcześniej jednak miałeś rację :) Serio jest z Tobą źle. Nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizzard.
To jest klasa no.1 bez dwóch zdań.
Potem WD i ewentualnie Monk.
DH i Barb siedzą daleko w tyle :)

Miałem cholerny dylemat Wizz czy WD, ale jednak Wizz idzie na 1szy ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się