Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

A ja mam takie pytanie, może ktoś zna odpowiedź.

Wiadomo jak będzie wyglądała z tymi anielskimi skrzydłami i sztandarem z EK? Z tego co zrozumiałem to wybrana postać będzie mogła te elementy przyodziać, lecz - no właśnie. Czy każdy utworzony bohater będzie miał taką możliwość, czy jest to np jednorazowe (jeżeli ta druga opcja to trochę kiepsko, szczerze mówiąc).

Blizzard coś mówił na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:50, Renzov napisał:

Wiadomo jak będzie wyglądała z tymi anielskimi skrzydłami i sztandarem z EK? Z tego co
zrozumiałem to wybrana postać będzie mogła te elementy przyodziać, lecz - no właśnie.
Czy każdy utworzony bohater będzie miał taką możliwość, czy jest to np jednorazowe (jeżeli
ta druga opcja to trochę kiepsko, szczerze mówiąc).


W przypadku Diablo III mogę przypuszczać, mogę powiedzieć jak to było w przypadku EK dodatków do WoWa i EK StarCraft II. Z dodatkowego towarzysza mogła i może korzystać każda obecna i w przyszłości założona postać. Czy tak samo będzie z tą butelką z EK w Diablo III? Nie wiem, ale przypuszczam, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11242

EK ma w środku angielskie elementy (czyli angielski artbook), polskie wydanie zwykłej edycji D3 i inne elementy po angielsku (czyli na krążku z Making Of masz angielskie teksty itp.).

Czyli poza samą spolszczoną grą (1xDVD) nie ma ami jednego elementu w naszym języku.
Gdybym to widział to EK bym sobie zamówił tu na miejscu a nie z Polski, a tak to pozbawiłem kogoś EK która by uszczęśliwiła kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 22:10, GringoG3 napisał:

Czyli poza samą spolszczoną grą (1xDVD) nie ma ami jednego elementu w naszym języku.
Gdybym to widział to EK bym sobie zamówił tu na miejscu a nie z Polski, a tak to pozbawiłem
kogoś EK która by uszczęśliwiła kogoś innego.


Podejrzewam, że w przypadku materiałów z DVD "making of" mogą się pojawić polskie napisy, bo już w EK SC II były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 22:23, Wojman napisał:

Podejrzewam, że w przypadku materiałów z DVD "making of" mogą się pojawić polskie napisy,
bo już w EK SC II były.


Czyli idąc tym tropem, Diablo II na pendrive też po angielsku.
Kim grasz w D3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:27, Mohair napisał:

Jeśli będzie nadal rosła w takim tempie, to z pewnością do premiery będziemy mieli 50
(ale szczerze wątpię :p).

Jak dobije 50tki to będzie "aligancko" :)

Dnia 07.05.2012 o 21:27, Mohair napisał:

A co do ostrej gry... Wiesz, w moim przypadku na pewno numer jeden na liście będzie zobowiązywał
;)

Numerek numerkiem niby zobowiązuje. Ale zawsze to ostatni mogą być pierwszymi i być zwycięzcami.
Ja, że się tak wyrażę odnośnie gry jaką jest Diablo III wiążę "większe/dłuższe plany" Inne gry na, długi długi czas po prostu odejdą w zapomnienie.
D3 pewnie stanie się grą "priorytetową" i to bez dwóch zdań. Jak masz jakiś Skype albo coś to miło by było np podczas rozgrywki właśnie sobie pogadać czy tam przez skype czy inny TS albo nawet przez ten głosowy chat o którym Blizzard coś tam wspominał. Bo bądź co bądź lepiej się rozmawia na jakiejś konfie a i nudno tak nie jest i nie trzeba pisać :)
Swoją drogą to ja już chyba zostałem naznaczony przez Diablo!! XD
Przeglądając te nowe gramstaty fajna cyferki się obok mojego nicku znalazły przy średniej dziennej postowania. 6.66 [Dodaje screen]
Niewątpliwie premiera co raz to bliżej. A ma splugawiona dusza zaczyna ją odczuwać.

PS:
Te cenzory to specjalnie zrobione bo z tego co pamiętam nie można zbytnio cudzych statów tak O sobie pokazywać. Choć mimo iż każdy sam może je zobaczyć.
Oczywiście wszystko robione w razie "W" by nie było potem nieprzyjemności :)

Pozdrawiam.

20120507223428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:21, Braveheart napisał:

Nie ciągnij już tego. :) ale przed degradem jest jeszcze ostrzeżenie :P


Można dostać też natychmiastowego bana ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 22:46, Drazok napisał:

Można dostać też natychmiastowego bana ;p

Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:54, Wojman napisał:


W przypadku Diablo III mogę przypuszczać, mogę powiedzieć jak to było w przypadku EK
dodatków do WoWa i EK StarCraft II. Z dodatkowego towarzysza mogła i może korzystać każda
obecna i w przyszłości założona postać. Czy tak samo będzie z tą butelką z EK w Diablo
III? Nie wiem, ale przypuszczam, że tak.


Ja trochę z innym pytaniem: czy te sodatki do gry z WoWa i SC II są w postaci jakiegoś kodu DLC, czy są przypisane do numeru seryjnego gry?

Czemu pytam? Otóż mój znajomy postanowił sprawić sobie dwie sztuki Diablo III na premierą, jedną zwykłą i jedną EK. Zwykłą chce do grania, a EK dla dodatków (tych drukowanych i tłoczonych). Dziwny to trochę zabieg jak dla mnie, ale jego dodatki do gry specjalnie nie interesują, a jak zarejestruje grę i wykorzysta kod, to twierdzi, że wydanie straci na wartości i w przyszłości nie będzie mógł jej odsprzedać. Z WoWem i SC II zrobił tak samo; EK stoja na półce i ładnie się prezentują, a zwykłe edycje ma do grania. Wy też tak robicie? Ma to sens w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie wpisać się jeszcze raz, wygląda na to że mój poprzedni post utonął w morzu innych : )

Honou#2770

@Down

"(..)albo napisać posta na forum." czytaj do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Aby dopisać się do listy proszę wysłać zgłoszenie do Moderatorów poprzez formularz kontaktowy na stronie www.gram.pl/moderator ..."

@Inuki
Wydaje mi się że większość osób go kupuje dla siebie, nie w celach odsprzedaży.
Zresztą ceny gier spadają z czasem, a starocie rzadko się sprzedają po dobrej cenie, nawet ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 22:57, Inuki napisał:

Ja trochę z innym pytaniem: czy te sodatki do gry z WoWa i SC II są w postaci jakiegoś
kodu DLC, czy są przypisane do numeru seryjnego gry?


Są przypisane do numeru seryjnego, w pudełku nie ma oddzielnych kodów na peta do WoWa i gadżety do SC II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po dzisiejszych wydarzeniach hype sięgnął zenitu i jedna z aukcji EK zakończyła się na 900 złotych o.0 Ja jednak tyle lat czekałem na kolejną część diabełka, że nie oddam nikomu mojego egzemplarza :) Poza tym mój Wizard z takimi kozackimi skrzydłami :) W sumie wypadałoby mieć przed premierą jakieś większe info o tych in-game itemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 22:58, Honou napisał:

"(..)albo napisać posta na forum." czytaj do końca.


Ok, moja wina.
Ciekawe kto kupił ek za 900żł, jak będzie można je kupić w sklepie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:54, Wojman napisał:

W przypadku Diablo III mogę przypuszczać, mogę powiedzieć jak to było w przypadku EK
dodatków do WoWa i EK StarCraft II. Z dodatkowego towarzysza mogła i może korzystać każda
obecna i w przyszłości założona postać. Czy tak samo będzie z tą butelką z EK w Diablo
III? Nie wiem, ale przypuszczam, że tak.

Dzięki za odpowiedź. Wiem przynajmniej czego się spodziewać.

Ale faktycznie nieciekawa jest stagnacja Blizzarda związana z przekazywaniem informacji na ten temat. Cóż, tak jak w innych przypadkach, pozostaje nam chyba czekać do premiery.
Swoją drogą te skrzydła zapowiadają się rewelacyjnie. Wizualnie na pewno urozmaicą rozgrywkę, ciekawe jak w praktyce będzie wyglądała częstotliwość spotykania osób z takim przyodzieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:49, Janek_Izdebski napisał:

"Być może Blizzard wymusił na CD Projekcie wycofanie części EK z rynku by zasilić
rynki Europy Zachodniej, bo pewnie zauważyli niedostatek podaży[...]" Prawdobnie za daleko
się posunąłem w moich przypuszczeniach uznając je za fakt niezbity. Za to przepraszam.
Faktem jest to, że CD Projekt twierdzi jedno a Ultimia drugie. Słowo przeciwko słowu.
Ciekawe jak się dalej sprawa rozwinie.


Problem z EK ma masa sklepow i to nie tylko polskich, nie wiem jak wyglada sprawa CDprojektu ale wiem jak mniej wiecej wyglada to za granica. W Irlandii GameStop dostal okreslona ilosc kopi EK na cala wyspe, naklad wyczerpal sie po 2 dniach, a bylo to doslownie dwa dni po tym jak Bllizard oglosil date wydania. Bylo naprawde bardzo duzo ludzi ktorzy zarzucali nam rozne rzeczy, w bardziej lub mniej przyjazny sposob ze owych EK juz nie mamy. Nie bylo kompletnie zadnej mozliwosci nawet dla takiej sieci jaka jest GameStop ktory ma 78% sprzedazy gier na wyspie o jakiekolwiek wynegocjowanie od Bllizarda wiekszej ilosci EK Diablo 3. Dopiero gdy kolo 3 tygodni temu drugi sklep ''Games'' oglosil bankructwo GameStop przejal ich kopie na terenie Irlandii podajze to bylo kilkadziesiat sztuk EK ktore rozeszly sie w dzien. Mysle ze glownym problemem jest sam Bllizard, to w koncu ich gra wiec tyle ile daja tyle sklepy biora i ciezko cokolwiek zmienic w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 23:04, Radovan napisał:

Widzę, że po dzisiejszych wydarzeniach hype sięgnął zenitu i jedna z aukcji EK zakończyła
się na 900 złotych o.0 Ja jednak tyle lat czekałem na kolejną część diabełka, że nie
oddam nikomu mojego egzemplarza :) Poza tym mój Wizard z takimi kozackimi skrzydłami
:) W sumie wypadałoby mieć przed premierą jakieś większe info o tych in-game itemach.



900zł?!O_O Normalnie panika cukrowa.:D

@Inuki
Nie martw się nie jesteś sam. Kolega robi podobnie, tylko, że kupuje dwie kolekcjonerki. Jedną otwiera, a drugą trzyma zafoliowaną.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 23:19, Cykada85 napisał:

Mysle ze glownym problemem jest sam Bllizard, to w koncu
ich gra wiec tyle ile daja tyle sklepy biora i ciezko cokolwiek zmienic w tej kwestii.

Dziękuję za Twój post. Lepiej bym tego nie ujął, co w Twoim ciekawym, rozbudowanym komentarzu. :) Uważam podobnie jak Ty, że to głównie wina Blizzarda, ale już nie chcę drążayć tematu, by nie podpaść moderatorom. Pozrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ludzie chyba powariowali:
[m]
Trochę tego nie rozumiem. Przez dość długi czas ek było dostępne np. w empiku.
Teraz nagle ludzie się obudzili, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się