Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ale za tydzień w tym wątku o tej porze będzie gorąco. Jeden będzie miał lagi, drugi nie będzie mógł zainstalować gry, a trzeci będzie oczekiwać na kuriera. A pierwsi szczęśliwcy będą grać w Diablo III. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 01:06, Wojman napisał:

Ale za tydzień w tym wątku o tej porze będzie gorąco. Jeden będzie miał lagi, drugi
nie będzie mógł zainstalować gry, a trzeci będzie oczekiwać na kuriera. A pierwsi szczęśliwcy
będą grać w Diablo III. :)

Wojman, proponuję stworzyć osobny wątek "Diablo 3 po premierze - temat ogólny".

Pierwsze dwa posty Braveheart''a i Mohaira proponuję przekleić z tego forum i niech będą zawsze na początku. Myślę, że wszystko się unormuje z biegiem czasu. Dotychczasowy wątek można zablokować do edycji, albo w regulaminie wątku dopisać, że można tutaj pisać tylko o kwestiach związanych z DIII sprzed premiery. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 01:14, Janek_Izdebski napisał:

Pierwsze dwa posty Braveheart''a i Mohaira proponuję przekleić z tego forum i niech będą
zawsze na początku. Myślę, że wszystko się unormuje z biegiem czasu. Dotychczasowy wątek
można zablokować do edycji, albo w regulaminie wątku dopisać, że można tutaj pisać o
kwestiach związanych z DIII sprzed premiery. Co Ty na to?


Nie potrzeba. :) Damy sobie radę z ogarnięciem wątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 01:15, Wojman napisał:

Nie potrzeba. :) Damy sobie radę z ogarnięciem wątka.

Oj, czarno to widzę. Możecie mieć tutaj naprawdę dużo do roboty... Kilku moderatorów co najmniej będzie musiało ogarnąć temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 01:14, Janek_Izdebski napisał:

Co Ty na to?


To by było mimo wszystko bezsensowne: Tworzyć nowy wątek, blokując tym samym stary, który mógłby pełnić funkcje tego nowego.
Takie trochę tworzenie spamu w ochronie przed spamem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 01:14, Janek_Izdebski napisał:

Wojman, proponuję stworzyć osobny wątek "Diablo 3 po premierze - temat ogólny".

/ciach/
Przecież to nie ma najmniejszego sensu :D Czyżbyś nie wierzył w naszych stróżów prawa i porządku ? :>
Gorąco tu będzie niczym w samym piekle to fakt :) [Już jest gorąco tu od jakiegoś czasu!]. Ale nasi Moderatorzy są już zahartowani w tych kwestiach.
Nie jeden gorący topic Skyrim czy o Wiesławach dawali radę ostudzić więc wiesz ;-)
Poza tym mamy aż dwóch z całej mafii moderatorskiej: Wojmana i Isildura więc spoko. Grać zamiar mają również więc będą tutaj częściej zaglądać lecz to są wciąż ludzie i też chcą pograć.
Choć coś czuję, że ten temat będzie bił rekordy jakich jeszcze to forum nie miało jeśli idzie o przyrost postów w tym temacie na dobę. Niech płonie! XD
jakieś 30-40% sukcesu będzie można osiągnąć jeśli ludzie będą łaskaw czytali przypięty post a co ostatnio zdarza się co raz to mniej. Jeśli nie to trudno wtedy taki osobnik będzie musiał się narazić na gniew a gniew ich będzie nieposkromiony! ;-0

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 01:46, Mohair napisał:

To by było mimo wszystko bezsensowne: Tworzyć nowy wątek, blokując tym samym
stary, który mógłby pełnić funkcje tego nowego.
Takie trochę tworzenie spamu w ochronie przed spamem ;)

Według mnie takie rozdzielenie wątku o DIII sprzed premiery i po niej, jak najbardziej ma sens. Nie zgadzam się w tej wkesti z Tobą oraz Bravehaertem. Bardzo ułatwiłoby to pracę moderatorom. Ba, wyborażam sobie nawet podzielenie tego wątku na kilka odzielnych:

1. Wątek ogólny o Diablo 3 i grze sprzed okresu premiery

2. Wątek o kwetiach technicznych

3. Wątek o fabule, lore i gameplay''u

4. Wątek o grze online, coopie, PvP, zaproszenia do wspólnej gry itd.

5. Wątek o pozostałych kwestiach związanych z DIII (przyszłość gry, sukces rynkowy i inne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 01:59, Janek_Izdebski napisał:

1. Wątek ogólny o Diablo 3 i grze sprzed okresu premiery
2. Wątek o kwetiach technicznych
3. Wątek o fabule, lore i gameplay''u
4. Wątek o grze online, coopie, PvP, zaproszenia do wspólnej gry itd.
5. Wątek o pozostałych kwestiach związanych z DIII (przyszłość gry, sukces rynkowy i
inne).


Zalozmy ze mial bym kilka pytan lub slow do napisania o Diablo 3, z powodu takiego podzialu musial bym pisac w pieciu roznych watkach, piec roznych postow, zamiast jednego, nie widze w tym ulatwienia sprawy :)

Edit : zastanawia mnie czym byl by watek ogolny Diablo 3 skoro 4 inne zawieraja juz praktycznie wszystko, w takim wypadku ogolny zawieral by to samo co pozostale cztery. Dopiero moderatorzy by mieli roboty, kazdy by wbijal na pierwszy temat od gory i by dostawali ostrzezenia ze pisza nie w tym watku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może źródło? Z tego co wiem to waluta w europie to funty i euro co wcale nie przeszkadza korzyztać z RMAH w polsce. Zresztą z tego można korzystać tylko za pomocą PayPala lub konta BN a PayPal w polsce jest chyba dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 02:04, Cykada85 napisał:

Zalozmy ze mial bym kilka pytan lub slow do napisania o Diablo 3, z powodu takiego
podzialu musial bym pisac w pieciu roznych watkach, piec roznych postow, zamiast jednego,
nie widze w tym ulatwienia sprawy :)

Widzę w tym pewną trudność, ale jeśli zostawimy ten wątek taki jak jest, będzie jeszcze większy chaos, gwarantuję Ci. Jedynym pozytywnym rozwiązaniem przy zachowaniu obecnego wątku mogloby być zwiększenie limitu postów publikowanych na jednej stronie. Jeśli posty będą pojawiać się co minutę (a nawet co kilkadziesiąt sekund), a jestem pewny, że tak się stanie, to jest to jedyne rozwiązanie by ratować dotychczasowy wątek przed chaosem.

A napisanie kilku pyta, o których wspominasz, w oddzielnych wątkach, chyba nie sprawiłoby takiej trudności, prawda? To kwestia woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze... szukasz dziury w całym.....
Po drugie... Chyba na serio nie wierzysz w naszych Moderatorów.
Po trzecie... są spoilery itp itd
Po czwarte... podpięty post, który będzie aktualizowany w miarę potrzeb o to się nie martw [Chodzi mi tu o podstawowe pytania najczęściej zadawane] Ktoś się nie dostosuje to dostanie nagrodę.
Po piąte nie ma sensu dalej tego ciągnąć bo lekki offtop się robi a to temat o Diablo III a nie o możliwościach założeniach różnorakich wątków.
Po szóste..... Tą samą zasadą jaką Ty chciałbyś wprowadzić można wprowadzić do każdej gry [To nie tylko chodzi o Diablo] co by się równało kilkukrotnie zwiększoną ilością tematów co by i tak czy siak stworzyło jeszcze większy chaos. Bo trzeba by było ewentualnie zaglądac tu i tam... Temat ogólny to temat ogólny. Są zasady i się je przestrzeha
Po siódme... Z mojej strony EOT i nie ciągnijmy już tego bo jeszcze jakiś Moderator się .... No ;-)
Po ósme i już ostatnie. Więcej wiary w Naszych Moderatorów.
EDIT: Po dziewiąte... W ustawieniach forum możesz mieć 50 postów na stronę. Ja tak mam . Ty pewnie masz standardowe marne 20 ;/

EOT "KLOZET"

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 02:11, Janek_Izdebski napisał:

A napisanie kilku pyta, o których wspominasz, w oddzielnych wątkach, chyba nie sprawiłoby
takiej trudności, prawda? To kwestia woli.


Teraz jak najbardziej nie sprawilo by to takiej trudnosci...po premierze Diablo 3...no nie wiem nie wiem ;) Ciezko by bylo z czasem.

Ale sa osoby ktore nie spedzaja tyle czasu na forum, wiec pewnie dla nich moglo to by byc problemem. No i Moderatorzy musieli by sledzic 5 dodatkowych watkow o tej samej grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 02:12, Braveheart napisał:

/ciach/

Przyznałbym Ci rację, Braveheart. Jest tylko jedno ale. Diablo jest grą wyjątkową i z tym się każdy zgodzi i potwierdzją to opinie analityków na temat przyszłej sprzedaży tego tytułu (jest nawet odpowiedni wątek na forum na ten temat). Zobaczysz jaki będzie tutaj ruch za tydzień! To będzie prawdziwy kataklizm i naprawdę usprawiedliwia podział tego wątku. Ale oczywiście decyzja należy do moderatorów. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Ciach!
Kurde... jest to już definitywnie ostatni post mój w tej kwestii bo jednak to nie będzie czysty offtop więc o gniew Moderatorski chyba się nie muszę martwić :) [No chyba, że dalej będzie dyskusja o Diablo III więc można rozmawiać dalej. Byle by nie było OT]
Tak wiem, że Diablo III jest wyjątkową grą i że wielu graczy nań czekało i drugie tyle nie jest wstanie chyba dziś do końca sobie uzmysłowić, że jeszcze kilka dni i będzie miało Diablo III w rękach!. Przecież zanim ja tą grę zainstaluję
[Tak będę instalował ją z krążka. "Wyznaję" Oldschool ;-)] Ale eng klienta już i tak pobranego mam bo mam zamiar po poziomie trudności normal grać na "koszu" już wersją eng. Mi to tam problemów zbytnio nie robi. Anywawy
Tak wiem i spodziewam się ruchu tutaj ogromnego istnej okupacji. Ruch już jest! co to będzie niedługo heheh. Ale w przypadku premiery Gothic 3, Skyrim czy Wiesław 1 i 2 ruchy był wcale nie gorszy. [Choć czuję, że D3 w kwestii "trafiicu" pobije rekord absolutny gdyż na tą grę się czekało latami!!!]
Co nie zmienia faktu, że Moderatorzy sobie nie poradzą. Planuje już teraz wprowadzić kilka istotnych zmian do pierwszego posta. Chociażby zasadę działania Gold/MF droopu. A to jest z pewnością również ważna rzecz [Nie dawno o niej pisałem pewnemu gramowiczowi bo nie wiedział jak to działa i na jakich zasadach]. W tej kwestii oczywiście do szanownych Moderatorów się udam. Co jeszcze... Sam jak coś będe tu of kors zaglądał i starał się pomóc jak tylko będę mógł jednak na ostre "Noł-Lajfienie" już jestem przygotowany! XD. I jeszcze raz Ci mówię damy radę. Za wojny my nie dali to i tu nie damy ?? ;-). Nie trzeba tego wątku dzielić na pod-tematy nie ma sensu uwierz mi.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 02:33, Braveheart napisał:

/ciach/

Może masz rację. :) Co tutaj będzie się działo za tydzień wolę w ogóle nie myśleć. Istna Sodoma i Gomora... ;) Jednak będę nalegał, by rozpatrzono mój wniosek zwiększenia limitu publikowanych postów na stronę w tym wątku. To bardzo ułatwi życie gamowiczom, jak posty będą się pojawiać np. co 30 sekund... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 00:50, Kafar napisał:

PS. Nie wiem czy dobrze przeczytałem na stronie blizzarda ale polacy mogą chyba pocałować
klamkę jeśli chodzi o dom aukcyjny za prawdziwe pieniądze ? Bo nie wiem czy dobrze to
zrozumiałem.


Ale skąd to wnioskujesz? W sensie, daj cytat informacji, z której to wynika. Bo ja czytałem o tym, i nie znalazłem info sugerującego, że w Polsce AH za prawdziwe pieniądze będzie niedostępny. Ale mogłem coś przeoczyć, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku tylko całą kampanie samotnie, uważam, że z kimś już na samym początku nie dawało by takiej zabawy niż gra samemu, no a potem tylko multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 08:43, Undertaker napisał:

Jak będziecie grali za pierwszym podejściem? Sami, poznając fabułę? Czy może na szybko
z innymi graczami, by nabić poziom?


Ja najpewniej za pierwszym razem sam, ewentualnie okazjonalnie w kooperacji. Plus będę nagrywał gameplay''e na YT na swój kanał, więc pewnie niektóre fragmenty będę rpzechodził po 2 razy :) Ogólnie rzecz biorąc planuję combo - trochę sam, trochę z innymi, trochę na YT, w ramach jednego przejścia :) A potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się