Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Witam,

Czy bedzie istaniała możliwość grania na jednej kopii gry na 2 komputerach ? Oczywiście nie w tym samym czasie.

W trakcie otwartej bety, pograłem w sobotę a na niedzilę oddałem bratu swój login i hasło.

Po przemierze np. on gra rano u siebie a ja z wieczora u sibie. Można tak w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 09:05, Undertaker napisał:

Technicznie nie. Ale ja tak robiłem od lat - najpierw WoW teraz beta DIII. Nigdy żadnego
bana czy upomnienia. Dwa różne, stałe IP.


W sumie grałem tak w betę z bratem i nie było problemów.

Ale wyobraźmy sobie taką sytuację. Mam w domu komputer stacjinarny a w teren zabieram laptopa. Mam dwa różne adresy IP i tą samą kopię gry zainstalowaną i na kompie i na lapku. Teoretycznie nie powinno być problemów z graniem.

Ale czy wystarczy sobie tylko przekazać login i hasło czy potrzebne jest cos jeszcze? Przy udostepnianiu bety ludkowie na foramch mówili o jakichś tokenach itp? cóż to takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 00:22, Drazok napisał:

Masz rację.
Teoretycznie limitowana, praktycznie nie. I tak większość osób patrzy tylko "teoretycznie".
Najlepszy przykład ze sprzedażą ek za 900zł ... A kasa dla Blizzard leci strumieniami.
Marketing i polityka to gra oszustw.



Dokladnie,wlasnie o to tez mi chodzilo.Po Blizzardzie raczej nie spodziewalbym sie takich rzeczy skoro i tak dolary plyna im wartkim strumieniem juz od wielu lat ale widze ze jednak nigdy malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny na allegro edycji kolekcjonerskiej wachają się od 500-800 zł osobiście w zyciu bym tyle nie dał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 09:13, Phoenix napisał:


Już daaawno nie oczekiwałem premiery jakiejś gry z taka niecierpliwością.
Nie miałem dostępu do bety, a podczas otwartego weekendu nie miałem możliwości pograć więc jestem nakręcony jeszcze dwa razy bardziej :)
Jeszcze tylko tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz czaszki i pendrive nie ma tam za bardzo nic ciekawego, biorąc pod uwage to jakie mamy w polsce niektóre inne edycje kolekcjonerskie to ta od blizzarda jest małym gniotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy login i hasło, chyba że masz do konta przyłączony token - wówczas musielibyście go sobie przekazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Token to dodatkowe zabezpieczenie do konta :)

Filmik juz został zmieniony na prywatny, chyba nikt nawet nie zdążył go reupnąć gdzie indziej. Dziwi mnie, że czaszka i pendrive są całe czarne, a miały być szare/czerwonane odpowiednio ;) Reszta miodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 09:56, Elhan napisał:

Filmik juz został zmieniony na prywatny, chyba nikt nawet nie zdążył go reupnąć gdzie
indziej. Dziwi mnie, że czaszka i pendrive są całe czarne, a miały być szare/czerwonane
odpowiednio ;) Reszta miodek :)

Czaszka faktycznie wygląda na czarną, ale pendrive pewnie "zabłyśnie czerwienią" po podpięciu do kompa. Jakaś dioda w środku czy cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 07:11, Tenebrael napisał:

Ale skąd to wnioskujesz? W sensie, daj cytat informacji, z której to wynika. Bo ja czytałem
o tym, i nie znalazłem info sugerującego, że w Polsce AH za prawdziwe pieniądze będzie
niedostępny. Ale mogłem coś przeoczyć, więc...


Na battle.net jest informacja o AH. FAQ i tam jest o tym !jeżeli dobrze rozumiem! że kraje które obsługują daną walutę będą przydzielone do obszaru danej waluty. Niby wszystko jasne to na battle.net jak się logujesz z kontem pl masz euro. Ale mam wątpliwości i dlatego się pytam czy aby to jednak będzie działać w AH. Bo jak wiadomo paru produktów nawet za to euro nie można kupić bo są dla nas niedostępne.

Dlatego ja tego nie stwierdzam, ale może ktoś dotarł do jakiejś informacji o nas w tym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 09:51, Kamil2142 napisał:

I filmik zeżarło. Ma ktoś mirror?
btw. Co tak wogóle daje ten token? To niezbędne, żeby ktoś mi konta nie ukradł czy cuś?


Mi raz ktoś wszedł na konto (co dziwne używał konta jak nie było aktywne! w wowie ale kupę postaci o dziwnych nickach było założone.). Dostałem bana i tydzień zajęło wyjaśnienie sprawy. Odblokowali mi konto i przeprosili za stan rzeczy (respekt dla Blizzarda). OD tego czasu zastanawiałem się nad tokenem i miesiąc temu kupiłem. Myślę że warto zainwestować to 30-40zł i spać spokojnie nie martwiąc się o swoją kolekcje gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 10:21, Kafar napisał:

Mi raz ktoś wszedł na konto (co dziwne używał konta jak nie było aktywne! w wowie ale
kupę postaci o dziwnych nickach było założone.). Dostałem bana i tydzień zajęło wyjaśnienie
sprawy. Odblokowali mi konto i przeprosili za stan rzeczy (respekt dla Blizzarda). OD
tego czasu zastanawiałem się nad tokenem i miesiąc temu kupiłem. Myślę że warto zainwestować
to 30-40zł i spać spokojnie nie martwiąc się o swoją kolekcje gier.


Albo mając smartfona, ściągnąć darmową appkę na androida lub iOS oficjalną od Blizzarda. Korzystam, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No albo można to. Ja jednak wolę tokena. Ale pewnie sobie z czasem sprawie to i to. Ogólnie trochę olewałem to ale od kiedy mi przejęli konto (a nie logowałem się nigdzie poza domem!) mam fioła na punkcie bezpieczeństwa konta BN tym bardziej że wartość jego to ostro prawie 1K.

Tak czy siak, nie ważne jaka forma zabezpieczenia ważne żeby jakaś była więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 11:19, Elhan napisał:

Mając taki token - każde logowanie wiąże się z wpisywaniem losowo generowanego pinu?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się