Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 17:31, Svanar napisał:

Cześć.
Jeśli nie trafiłem z tematem to przepraszam. Mam pytanie odnośnie preordera Diablo 3.
Czy możliwe jest zamówienie więcej niż dwóch kopii ze sklepu gram.pl ?
Niestety jak chcę zamówić więcej, otrzymuję komunikat: "Przepraszamy, ale nie możesz
zamówić więcej niż 2 sztuki Diablo III."

Pozdrawiam

Nie da się, chyba, że będziesz miał więcej kont, ale i to nie daje ci gwarancji, bo mnogą ci je zablokować. Po za tym kupujesz kolekcjonerki hurtowo by sprzedać je na allegro za 1500zł?

Słyszałem, że na ultimie anulują zamówienia bo ich nabrali za dużo i wciskają kit ludziom, że to cdp ograniczyło ilość ek. Chociaż tym razem gram.pl mnie nie zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 17:35, Vivek1 napisał:

Po za tym kupujesz kolekcjonerki hurtowo by sprzedać je na allegro za 1500zł?


A czy on wspomniał cokolwiek o EK, których zresztą na Gram.pl już nie ma? Wydaje mi się, że chodzi tu tylko o edycję podstawową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On nie pyta o EK tylko o zwykłą edycję [na którą tez jest bodajże limit na dwie sztuki]
Swoją drogą - co to kogo obchodzi na co mu nawet kilka EK ?
Gdybym miał kasę na zbyciu sam kupił bym kilka sztuk i potem jak wyjdą z obiegu zarobił na nich trochę grosza [praktyka stara jak świat, tak się robi z limitowanymi edycjami monet, kupujesz w stanie menniczym 5-10 sztuk po 1500zł, sprzedajesz za rok dwa po 15000 za sztukę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 17:38, Pietro87 napisał:

On nie pyta o EK tylko o zwykłą edycję [na którą tez jest bodajże limit na dwie sztuki]
Swoją drogą - co to kogo obchodzi na co mu nawet kilka EK ?
Gdybym miał kasę na zbyciu sam kupił bym kilka sztuk i potem jak wyjdą z obiegu zarobił
na nich trochę grosza [praktyka stara jak świat, tak się robi z limitowanymi edycjami
monet, kupujesz w stanie menniczym 5-10 sztuk po 1500zł, sprzedajesz za rok dwa po 15000
za sztukę]

Nie chodziło i o to by kogoś pognębić. Sam tak czasem robię, ostatnio z ek wiedźmina 2 tak zrobiłem (przez pomyłkę zamówiłem dwa egzemplarze) i mi się zwróciło za obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 17:37, Mohair napisał:

A czy on wspomniał cokolwiek o EK, których zresztą na Gram.pl już nie ma? Wydaje mi się,
że chodzi tu tylko o edycję podstawową :)

Skojarzyłem tą wypowiedź z ek bo wiem, że jest ograniczenie takie na ek, a nie na zwykłą edycję.

Ps. Przepraszam za pisanie za post pod postem.
Ps.2 http://www.youtube.com/watch?v=k1GXT8bgX9I Troszkę mała ta czacha(wiem nażeram, ale taki już jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 17:49, Vivek1 napisał:

Ps.2 http://www.youtube.com/watch?v=k1GXT8bgX9I Troszkę mała ta czacha(wiem nażeram,
ale taki już jestem).


W sumie od samego poczatku ja wiedzialem ze ona taka bedzie, szczerze mowiac jest mi ona obojetna i kompletnie mi sie nie podoba :P

Artbook za to jest dosc fajny, no i dodatki do samej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc ? Nie mogę się zalogować- wywala mi błąd nr. 33 czytałem, że to server jest wyłączony/przeciążony ale wszystko wracało do normny po kilku godzinach; natomiast ja nie mogę się lognąć przez 3 dni. Mam czekać dalej ? Czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:13, Pawlikj napisał:

Może mi ktoś pomóc ? Nie mogę się zalogować- wywala mi błąd nr. 33 czytałem, że to server
jest wyłączony/przeciążony ale wszystko wracało do normny po kilku godzinach; natomiast
ja nie mogę się lognąć przez 3 dni. Mam czekać dalej ? Czy co ?


albo temat pomyliłeś albo Ci się śniło że logowałeś się do gry 3 dni temu. Bo Beta nie działa od 1 maja ;). Chyba że o czymś innym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 18:15, Kafar napisał:

albo temat pomyliłeś albo Ci się śniło że logowałeś się do gry 3 dni temu. Bo Beta nie
działa od 1 maja ;). Chyba że o czymś innym mówisz.


Tzn od 3 dni mam zainstalowaną bete i nie mogę się lognąć... Powinienem wcześniej się ogarnąć :/. No nic... dizęki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 17:35, Vivek1 napisał:

Nie da się, chyba, że będziesz miał więcej kont, ale i to nie daje ci gwarancji, bo mnogą
ci je zablokować. Po za tym kupujesz kolekcjonerki hurtowo by sprzedać je na allegro
za 1500zł?

Słyszałem, że na ultimie anulują zamówienia bo ich nabrali za dużo i wciskają kit ludziom,
że to cdp ograniczyło ilość ek. Chociaż tym razem gram.pl mnie nie zawiodło.


Chciałem kupić zwykłą wersję razem z kolegami, żeby w sumie oszczędzić na przesyłce i kupić taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 18:23, Svanar napisał:

Chciałem kupić zwykłą wersję razem z kolegami, żeby w sumie oszczędzić na przesyłce i
kupić taniej.


Napisz prosto do BOK sklepu, może Ci pomogą i zrobią wyjątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 17:18, Pietro87 napisał:

Jeszcze jedna rzecz mi do głowy wpadła.
Zajedwabista opcja było by w D3 ustawienie czegos na wzór tego co jest np w TORze czy
w wielu innych mmo, mianowicie opcja "Hide Helmet/Head Slot", czyli po naszemu opcja
"ukrycia" wizualnego EQ na łepetynie postaci.


Z tego co widziałem są barwniki, które robią daną część pancerza niewidoczną, więc nie będziesz mieć problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:02, Mange napisał:

ile będzie poziomów trudnosci i jakie one będą :) ?

4
Normal, Koszmar, Piekło, Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo a myślałem że są trzy tylko inferno jest zamiast piekła. Hmm daje do myślenia, aż cztery poziomy trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:05, enerkom napisał:

> ile będzie poziomów trudnosci i jakie one będą :) ?
4
Normal, Koszmar, Piekło, Inferno.

A wiadomo czy Piekło będzie można przejść bez jakiś wielkich męczarni? Bo napaliłem się na tą grę i chcę, żeby była też dla mnie sporym wyzwaniem. Więc jesli 3 poziom będzie ok dla gracza który nie grał w inne H&S to był by poziom dla mnie. Inferno na początku nie będę ruszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:08, GraczZ napisał:

Ooo a myślałem że są trzy tylko inferno jest zamiast piekła. Hmm daje do myślenia, aż
cztery poziomy trudności...

Tak jak dam Blizzard mówił, tryb co-op jest to po by jakoś sobie dać radę na Inferno, bo samemu to może być bardzo ciężko.

@Mange aby zagrać kolejno wyższy poziom musich kolejno ukończyć wcześniejsze. A przeskoki trudności są sporo zresztą tak jak w Diablo II. A kompanów do co-op na inferno znajdziesz sobie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się