Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 20:16, Kapas napisał:

Wiadomo już ile będzie kosztować D3 w Tesco?


Na innym forum znalazłem taką informacje. Cytując jakiego użytkownika...

Właśnie wpadła mi w ręce gazetka z tesko:
cena w dniu premiery: 184,99zł
cena w pozostałych dniach: 189zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:30, Drazok napisał:

Fajny film. Jak tak właściwie powstali ludzie w świecie D3 ?

Pierwszymi ludźmi byli Nephalem, istoty powstałe ze związków demonów i aniołów. Byli bardzo potężnymi istotami, silniejszymi od aniołów i demonów, ale na skutek działania Worldstone ich moc z czasem zanikała i tak "przeistoczyli" się w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie w poziomie Inferno strasznie boli mnie ten perma-dead.
Tzn rozumiem ideę takiego wyzwania, pochwalam, aczkolwiek jest to coś co mnie jednocześnie odrzuca od tego trybu.
Bo jeśli przez np jakiś drobny bug czy frame drop tudzież serwer lag miał bym stracić wyboksowaną przez powiedzmy rok-półtora postać to było by to bardzo niemiłe odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:50, Pietro87 napisał:

W sumie w poziomie Inferno strasznie boli mnie ten perma-dead.
Tzn rozumiem ideę takiego wyzwania, pochwalam, aczkolwiek jest to coś co mnie jednocześnie
odrzuca od tego trybu.
Bo jeśli przez np jakiś drobny bug czy frame drop tudzież serwer lag miał bym stracić
wyboksowaną przez powiedzmy rok-półtora postać to było by to bardzo niemiłe odczucie.


Ciekawi mnie co chciałeś napisać, ale kompletnie nie rozumiem o czym mówisz. :( Explain me pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:22, enerkom napisał:

Właśnie została odblokowana strona: http://reveal.diablo3.com/pl_PL/ na 100%


Mógłbyś streścić co jest ciekawego (poza sztandarem) do ogarnięcia na tej stronie? Nie chcę czegoś przeoczyć ;)


Pietro87
- ale przecież to, o czym piszesz jest tylko w wypadku gry postacią Hardcore na Inferno, normalnymi (umieralnymi) postaciami też możesz odblokować ten poziom trudności :)
Co więcej, wg Blizzarda jest prawie niemożliwe (czyli tylko bardzo trudne :D) granie Hardcorem na Inferno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 08:43, Drazok napisał:

Pomysł ciekawy.
Miejmy nadzieję że w dniu premiery wszyscy będą grać.

Sorki, że tak późno odpisuję. Wiadomo obowiązki. Wracając do meritum. Wg mnie ten pomysł (zwiększenie limitu wyświetlanych postów na stronę) to w dniu premiery "is a must". Jak komenty będą się pojawiać co kilkadziesiąt lub co kilkanaście sekund, to wiesz jak to utrudni czytelność? Przechodzenie ze strony na stronę, potem cofanie się, bo coś dawniejszego się chce przeczytać. Koszmar. A jak zwiększy się limit, wystarczy tylko kółko myszki, w górę i w dół... Każdy je ma chyba w końcu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wałku, jaką odstawiła Ultima, udało mi się zarezerwować ostatnią sztukę EK w Poznaniu. Więc tam wybieram się na nocną premierę, bo tylko wtedy będą ją sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:07, Mange napisał:

/.../
Nie ogarniam. Czyli można oddzielnie ustawić oddzielny poziom dla postacie czy co ?

Nie, poziomy odblokowujesz tak jak w części drugiej, Normalny-Koszmar-Piekło-Inferno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem bo zauważyłem, że była rozmowa o "(...)gry postacią Hardcore na Inferno(..)" :) I nie rozumiałem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:02, Mohair napisał:

Mógłbyś streścić co jest ciekawego (poza sztandarem) do ogarnięcia na tej stronie? Nie
chcę czegoś przeoczyć ;)


Oprócz możliwości odblokowania sztandarów i tego filmu to na tej stronie w sumie nic ciekawego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:05, gitarka napisał:

Po wałku, jaką odstawiła Ultima, udało mi się zarezerwować ostatnią sztukę
EK w Poznaniu. Więc tam wybieram się na nocną premierę, bo tylko wtedy będą ją sprzedawać.

Jeszcze taka mała prośba. Nie dowalajcie już tak tej Ultimie. Mleko się rozlało, trudno. Ultima poniosła duże straty (wizerunkowe, ekonomiczne, logistyczne i inne). Warto jechać po niej jak po łysej kobyle? Chyba nie. A tak w ogóle, byłem dziś w punkcie Ultimy na Chłodnej w Warszawie (w innej sprawie). Nie tylko najprawdopodobniej mieli przeszacowaną podaż EK DIII, ale padł im cały system informatyczny (prawdopodobnie serwer i coś jeszcze), telefony oraz terminal do kart. Mają niezłą "rozpierduchę". Z tego co mi powiedziała sympatyczna Pani z obsługi (niestety nie znam imienia, w tym miejscu pozdrawiam) największy problem to właśnie EK oraz przywracanie systemu i terminala przez informatyków. Raczej nie będzie dodatkowych egzemplarzy EK, ale cały czas walczą o to z CD Projektem. Bardzo im współczuję zaistniałej sytuacji, nie zamierzam się od nich odwracać (czytać: przestać kupować u nich) mimo tych problemów. Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu. A ilość pomyj jaką na nich wylano, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że warto dać im jeszcze szansę. :) Zakończmy już ten temat, proszę (także by nie denerwować moderatorów). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:10, Mange napisał:

Pytałem bo zauważyłem, że była rozmowa o "(...)gry postacią Hardcore na Inferno(..)"
:) I nie rozumiałem o co chodzi.



Hardcore - ten tryb możesz uruchomić na każdym z wymienionych poziomów - wtedy postać umiera pernamentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2012 o 21:11, enerkom napisał:

Oprócz możliwości odblokowania sztandarów i tego filmu to na tej stronie w sumie nic
ciekawego nie ma :)

Jak można odblokować te sztandary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się