Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 21:17, Mange napisał:

Jak można odblokować te sztandary ?

Na stronie http://reveal.diablo3.com/pl_PL/ klikasz odbierz swój symbol na następnej stronie klikasz stwórz sztandar, po stworzeniu sztandaru podajesz e mail na którym masz konto battle.net i już będziesz miał odblokowany symbol, który będziesz mógł użyć w Diablo III (osoby które nie odblokują tych symboli na sztandarach do dnia premiery nie będą mogły używać tych symboli po premierze gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:10, Mange napisał:

Pytałem bo zauważyłem, że była rozmowa o "(...)gry postacią Hardcore na Inferno(..)"
:) I nie rozumiałem o co chodzi.


A to chyba tak samo jak normalnym trybem, ale wątpię by na trybie Hardcore dało się przejść Inferno samemu przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z długiego weekendu i pasowałoby wreszcie zamówić d3. Tylko teraz gdzie? Empik z tego co czytałem dopiero zamówienia na 18 mają być więc odpada. Nocne premiery w krk pewnie 200 zł za sztukę wszędzie też pewnie odpada. Supermarkety podały cenę? Z tego co słyszałem to za mniej niż 170 zł nie będzie więc też pewnie odpada. Zostaje zatem tylko gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie ma być nocna premiera, gdzie mają być egzemplarze za 180zł. Ale wymagana płatność z góry przez Allegro i dopiero wtedy można odebrać w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak oczywiście, że chodzi mi o Hardcore na Inferno.
Bo to jest cholerne wyzwanie i ot z jednej strony mnie rajcuje a z drugiej odpycha, takie dwa w jednym :)

Wiadome, że na Inferno zwykłym "niesmiertelniuchem" sobie pogram tylko pewnie głównie w co-opie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:24, enerkom napisał:

Na stronie http://reveal.diablo3.com/pl_PL/ klikasz odbierz swój symbol na następnej
stronie klikasz stwórz sztandar, po stworzeniu sztandaru podajesz e mail na którym masz
konto battle.net i już będziesz miał odblokowany symbol, który będziesz mógł użyć w Diablo
III (osoby które nie odblokują tych symboli na sztandarach do dnia premiery nie będą
mogły używać tych symboli po premierze gry).

Dzięki za info :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:50, Pietro87 napisał:

W sumie w poziomie Inferno strasznie boli mnie ten perma-dead.
Tzn rozumiem ideę takiego wyzwania, pochwalam, aczkolwiek jest to coś co mnie jednocześnie
odrzuca od tego trybu.
Bo jeśli przez np jakiś drobny bug czy frame drop tudzież serwer lag miał bym stracić
wyboksowaną przez powiedzmy rok-półtora postać to było by to bardzo niemiłe odczucie.

Perm Dead jest jest dla trybu HC a nie SC :D. Kto przy zdrowych zmysłach by tam lazł nie mając pojęcia o tej grze :)
To samo jest w przypadku D2 :P
Na Sc i na poziomie trudności Inferno giniesz ile wlezie. Jednak z tego co się orientuje każdy ded będzie równał się zmniejszeniem durability itemów.
Na pociechę dodam, że znajomy w D2 kiedyś na HC zdechł właśnie przez laga ;/ a miał 97 i pieknie zrobioną postać. Trudno raz się zyje :)


EDIT
No trudno. Blizzard sam z sobie zapewnia, że będziemy ginąć na Inferno... Lecz zaleca granie w Co-Op
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:52, Braveheart napisał:

Jakże fajnie było oglądać ten anime filmik "Gniew" wiedząc z góry co się stanie oraz
kto kim jest :)

A ja Ci powiem że jeszcze fajniej było oglądać to nie wiedząc co będzie dalej, a znajac tylko Tyraela i Diablo. Filmik tylko potwierdził to, że chciałbym obejrzeć większą filmową twórczość od Blizzarda, obojętnie w jakiej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:54, Wipu napisał:

A ja Ci powiem że jeszcze fajniej było oglądać to nie wiedząc co będzie dalej, a znajac
tylko Tyraela i Diablo. Filmik tylko potwierdził to, że chciałbym obejrzeć większą filmową
twórczość od Blizzarda, obojętnie w jakiej formie.

Jakby zrobili jakiś film pełnometrażowy CGI tak jak te wszystkie ich trailery a fabuła by była tą z trzech tomów książek
"Sin War" - "Wojna Grzechu" [Albo jak kto woli "Wojna Grzesznych"] to ja jestem ZA!!! i to wielkie ZA!!
Wielu ludzi by to oglądało oraz jeszcze więcej poznało by świat Sanktuarium od zupełnie innej strony oraz to, ze Aniołowie i Archaniołowie nie do końca byli tacy "grzeczni" jacy się mogli wydawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba ja od filmików do Warcrafta 3 klepię wszędzie to samo, Blizz powinien od dawna zrobić jakiś wypas film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard powiedział wyraźnie że inferno jest tak trudne by jedna osoba mogła przejść jak i grupa znajomych. Pomiędzy wersją singiel a coop różnica jest taka że obrażenia jak i stwory są silniejsze tyle razy ilu jest graczy. Zawsze tak było. Więc jak 4 graczy przechodzi to tak samo trudno lub łatwo ale tak samo będzie miał pojedynczy gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 22:02, Kafar napisał:

Blizzard powiedział wyraźnie że inferno jest tak trudne by jedna osoba mogła przejść
jak i grupa znajomych. /Ciach/

To jest przecież oczywista oczywistość! :D
I jest to wręcz sprawiedliwe bo nie byłoby to fair względem potworów jak i przechodzenia każdego poziomu trudności. Licznik ich life jak i dmg jest mnożony przez ilość graczy w rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:58, Braveheart napisał:

[Albo jak kto woli "Wojna Grzesznych"]


Doczepię się, ale "Wojna Grzesznych" mogłaby być tylko wtedy, jakby książka miała w nazwie "sinful" zamiast "sin" ;)

Kafar - To, co piszesz, to prawda. Ale mimo wszystko, największe szanse na sukces będzie miała grupa najbardziej zgranych graczy, umiejących ze sobą współdziałać. Analogicznie do tego - najtrudniej będzie w grupie osób, które potrafią grać tylko solo :)
Pojedyńczy gracz jest w tej układance mniej więcej po środku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowna prośba o dopisanie mnie na listę (pisałem już, ale chyba gdzieś umknęłow mrokach dziejów):

Nick: Tenebrael
BattleTag: Tenebrael#2395
BattleID: tenebrael@gmail.com
Mail: taki sam jak BN ID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 21:38, Pietro87 napisał:

Bo to jest cholerne wyzwanie i ot z jednej strony mnie rajcuje a z drugiej odpycha, takie
dwa w jednym :)

Powiem Ci jako długoletni gracz [na szczęście już na emeryturze] w D2 po CBN.
HC samo w sobie zawsze rajcowało i odpychało. Bo zdechnąć tam można przez buga/laga oraz własną nieudolność oraz chwilową nieuwagę.
Śmierć tam dosłownie boli i wpienia. Dobrą sprawą w D2 było to, że jak się zdechło można było zezwolić komuś na przetrzepanie własnych zwłok w celu odzyskania paru przedmiotów. Najgorsze jest wtedy gdy wszyscy znajomi z friend list są offline i nie ma nikogo kto by mógł zgrabić twoje zwłoki. =/
Przemogłem się kiedyś i grałem Amazonką... całkiem ładnie szło 95 lvl [Sam nie mogłem w to uwierzyć]. Itemy już wyższa półka. Itemy dla pomocnika z 2 aktu [najlepszy merc] również najwyższa półka. Chodziłem sobie i expiłem. Monstry padały bo miałem tzw Javaline na furię błyskawic. Ale zginąłem przez bzdurę ;/ i newet największy DR możliwy w grze [Damage Reduced 50%] mnie nie uchronił przed parszywą śmiercią :F
Klątwa nekromanty z bossa przekleństwo która jest niczym innym jak zwiększeniem obrażeń fizycznych.
Jedne z top3 najgorszych potworów w grze. Tzw "Dollsy" Są to, te Fetysze z 3 aktu te malutkie co tak biegają z nożem większym od nich samych pewnie kojarzysz. Tylko potem dochodzą jako "Nieumarli Zabójcy Dusz" i po ekranie latają ich szkielety które przypominają lalki stąd ta nazwa Doll. Zadają pieruńskie obrażenia a i bardzo szybko się przemieszczają. W chwili śmierci ich szkielet wybucha zadając równie pieruńskie obrażenia. Ja głupi za mocno szarżowałem. Zamiast odstać bezpiecznie aż mi klątwa zejdzie to zaatakowałem taką grupkę dollsów podbiegli.... furia furia... zdechli...... i ja zdechłem XD. 5 czy 6 lalek [juz nie pamietam] wybuchło na raz zjadając mi prawie 4 k life. Nawet nie zdążyłem pota spić... A znajomi akurat bocili =.=
Ot taka moja historia mej parszywej śmierci na HC w Diablo II. Cały miesiąc w ten syf nie grałem bo z deka nie mogłem się "pozbierać" =). Trudno za błędy się płaci. Zanim spróbuję swych sił na HC w D3 to również sporo minie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 20:39, Drazok napisał:

Worldstone to kamień światła, więc ich moc powinna wzrastać ?

Został tak "zaprogramowany", że tłumił moc Nephalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się