Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dla mnie najważniejsze by przeczytać/przesłuchać za 1 przejściem każdy tekst i zwiedzić każdą lokacje, dlatego się zastanawiałem nad grą single a coop. Osobiście wolałbym coop więc jak ktos będzie chciał w taki sposób przejść to możemy zaczynać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do Skype w grach?O_o W 4 osoby spokojnie można grać. Ba. Raz miałem tak, że trzy osoby grały, a trzy osoby nie grały, ale po prostu były i rozmawiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:47, Fanagir napisał:

W sumie w Diablo 3 skype się sprawdzi ponieważ i tak jest ograniczenie 4 osób na grę.
Choć i tak po cichu liczę na wbudowany chat głosowy. ^^


Blizz już kiedyś pisał, że nie przewidują wbudowanego voice chatu do D3. Stwierdzili że implementacja takiej funkcjonalności się zwyczajnie nie opłaca (a mnie to jakoś wcale nie dziwi, biorąc pod uwagę popularność voice chatu Blizza w WoWie i SC2).

Skype powinien się sprawdzić w większości wypadków. A jeśli nawet ktoś będzie miał z nim problemy, to są jeszcze teamspeak albo ventrillo. A dla gry dwu-osobowej starczy nawet google talk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:53, lRayl napisał:

Co wy macie do Skype w grach?O_o W 4 osoby spokojnie można grać. Ba. Raz miałem tak,
że trzy osoby grały, a trzy osoby nie grały, ale po prostu były i rozmawiały.

Ja nie mam nic :D to inni mają. 4 osoby to max więc to nie jest jakaś mega konferencja :)
A pewnie nie zawsze będzie tak, że każda konfa będzie się równać czterem osobom :) nawet w dwójkę, trójkę będzie wygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:47, Kafar napisał:

Dla mnie najważniejsze by przeczytać/przesłuchać za 1 przejściem każdy tekst


Same here :)

A co do Skype - zupełnie zapomniałem, ze w grze mieści się tylko 4 osoby, nadal byłem duchem w Diablo 2 :)
W takim razie nie ma żadnego sensu myśleć nad czymś bardziej zaawansowanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:57, Braveheart napisał:

ciacho
A pewnie nie zawsze będzie tak, że każda konfa będzie się równać czterem osobom :) nawet
w dwójkę, trójkę będzie wygodnie :P


No i ja się zgadzam. Dla mnie Skype jest całkowicie wystarczającą opcją. A, że cały czas wszystko słychać. No cóż. Ja się już przyzwyczaiłem do słuchania sapania.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 14:58, Mohair napisał:

> Dla mnie najważniejsze by przeczytać/przesłuchać za 1 przejściem każdy tekst

Same here :)

Ja mam taki sam "problem". W takich grach muszę przeczytać każdy dialog. Zwiedzić świat w 100% itp. Potem licznik nabije 100h przy pierwszym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo mówili że w becie voic chat nie działał bez błąd.

To to samo będzie co z SC2 że nie było pokoi rozmów.. od razu była krytyka. I co jest teraz? Pokoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 15:24, Kafar napisał:

To to samo będzie co z SC2 że nie było pokoi rozmów.. od razu była krytyka. I co jest
teraz? Pokoje :D


Nie będzie to samo, bo nikomu tak naprawdę nie zależy na wbudowanym voice chacie. Kanały chatu były pożądane, między innymi dlatego że ludzie się do nich przyzwyczaili. Ponadto jest to główny środek komunikacji z community battle.netu (Blizz chyba chciał żeby to forum stało się głównym środkiem komunikacji, ale jednak chat również okazał się potrzebny).

Natomiast voice chat poległ - mało kto z niego korzysta z uwagi na słabą jakość rozmów, opóźnienia, dziwne urywanie rozmów a także masę innych problemów z samym uruchomieniem wbudowanego voice chatu, podczas gdy dostępna jest darmowa alternatywa w postaci skype. W tej chwili wbudowany voice chat jest tak samo potrzebny jak integracja gry z facebookiem (której zresztą w D3 też nie ma).

W poście o braku voice chatu Blizz pisał, że być może kiedyś do niego wrócą, ale dopiero wtedy gdy będą mogli zapewnić wysoką jakość tej usługi.

A tak swoją drogą, to skype pozwala na rozmowę konferencyjną aż do 25 osób w jednej rozmowie, nie tylko czterech. Więc skype śmiało może starczyć nawet dla hardkorowych gildii raidowych w wowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja czytałem na forum blizzarda coś innego ale kij. Jakoś w SC2 działa ten voice chat chociaż tylko parę razy z niego korzystałem. Wolę skype, ale cóż pod moją skromną osobe ta gra nie jest robiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, ile D3 będzie kosztować podczas nocnej premiery w Empiku? Bo chętnię się wybiorę, ale jak zażądają 200 zł, to wrócę z pustymi rękoma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoW''ie voice chat był mega failem, w SC 2 też nie działał najlepiej. Więc Blizzard stwierdził, że nie ma co implementować do gry kolejnego voice chat''a który będzie słaby i nikt go nie będzie używać.

Z resztą są świetne voice chat''y jak: TS3, Ventrilo, Mumble do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2012 o 17:41, enerkom napisał:

Z resztą są świetne voice chat''y jak: TS3, Ventrilo, Mumble do wyboru do koloru.



TS3 i nie trzeba nic więcej :)
Jakość dźwięku imho pierwsza klasa [jak na taka platformę komunikacyjną] a obciążenie systemu prawie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uzywam steama do komunikacji glosowej co pewnie moze sporo osob zaskoczyc. Poza tym mysle ze to co zaoferuje bllizard bedzie wystarczajace i skype nie bedzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 19:04, HumanGhost napisał:

Rozumiem, że można już usunąć klienta bety z dysku?

To jeszcze tego nie zrobiłeś ? :D od 1 maja są serwery wyłączone. Nic po becie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się