Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2012 o 19:04, HumanGhost napisał:

Rozumiem, że można już usunąć klienta bety z dysku?


Nie, a po co? :) Skoro beta skończyła się 1 maja, a pełna będzie miała premierę na początku przyszłego tygodnia to betę można już spokojnie usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem który temat wybrać, ten czy o myszkach, ale temat Diablo III jest w ciągłym użuciu, więc spytam tu.

Ma ktoś z Was myszke Diablo III od Steelseries. Zastanawiam się bo tą co mam teraz długo nie pociągnie a ta z Diablo III wygląda obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 18:10, Drazok napisał:

Jeśli zamówisz grę online z odbiorem w empiku, to powinieneś mieć taniej.


Tylko, że takie zamówienia są chyba realizowane dopiero po premierze, więc ciężko to nazwać idealnym obejściem cen Empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówi podstawowe d3 to nie powinno być problemu. Chyba że się mylę ... nie mam dokładnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skype się sprawdzi do komunikacji na pewno, dobrą opcją jest też wtedy granie w okienku bez ramki i ustawienie zminimalizowanego paska stanu rozmowy gdzieś na róg ekranu. Przetestowane - wygodne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych - wizualny syf [gra w oknie z reguły nie obsługuje v-synca, brak v-synca = screen tearing].
Ja tam mimo wszystko ponad zasobożernego skypea [w stosunku do konkurencji] wolę jednak TSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 20:30, Pietro87 napisał:

Dla niektórych - wizualny syf [gra w oknie z reguły nie obsługuje v-synca, brak v-synca
= screen tearing].

Własnie. D3 to nie D2 gdzie można było sobie w oknie grać ;/ W tym drugim to różnicy nie było w wyglądzie.
Gra nie wyszła ludzie już wydziwiać zaczynają =.=

Dnia 09.05.2012 o 20:30, Pietro87 napisał:

Ja tam mimo wszystko ponad zasobożernego skypea [w stosunku do konkurencji] wolę jednak
TSa.

Zależy który skype :D. Mnie to tam teraz zwisa dynda i powiewa. RAMu mam sporo ;-) do rozdysponowania a D3 jakiś tam wielce wymagający też nie jest. Nowy krzemiak = w kiełbasie all ;-)

@mateusz111

Dnia 09.05.2012 o 20:30, Pietro87 napisał:

moze w ogole napiszemy instrukcje obslugi do skajpaja?

Na głowę upadłeś ? jeszcze by tego brakowało
Ktoś tu się rodzinki.pl chyba naoglądał za dużo =.= gdy matka odwiedziła córkę i nawijała jej przy rodzinnym obiedzie o "skajpaju" ;/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde miałem nie pobierać clienta przed premierą, ale skoro to zaoszczędzi czas to jednak ściam ;) I tak grę kupię 15 rano w tesco ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zasoby tylko o działanie.
Mi np skype "zamula" granie, powoduje czasem jakiś micro-stutter itp, jesli mogę wole korzystać z czegoś co mi nie zrobi niespodzianki w trakcie co-opa/pvp.
Generalnie narzekań wśród znajomych grając po sieci mniej słyszę na TSa niż Skypea, sam owego TSa preferuję i polecam bo mam z nim pozytywne doświadczenia.
Ale jak kto woli skypea czy cokolwiek innego, spoko. Żeby nie było, że ja jakiś fanboj TSa i na siłe go wszystkim wciskam xD
Ot tylko generalnie kto będzie chciał ze mną na co-opie szarpnąć musi się raczej nastawić na fakt, że preferuje Team Speaka nad inne komunikatory głosowe [no jeszcze Vent obleci]

Z graniem w oknie tak samo - nic mi do tego co komu nie przeszkadza. Ot też tylko podkreśliłem fakt, że dla mnie to wizualna kaszanka, bo takie mankamenty jak Screen Tearing zawsze mnie wpieniały jak jasny gwint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 20:47, Kapas napisał:

Kurde miałem nie pobierać clienta przed premierą, ale skoro to zaoszczędzi czas to jednak
ściam ;) I tak grę kupię 15 rano w tesco ;p

Nie lepiej w empiku ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 20:51, Braveheart napisał:

> Kurde miałem nie pobierać clienta przed premierą, ale skoro to zaoszczędzi czas
to jednak
> ściam ;) I tak grę kupię 15 rano w tesco ;p
Nie lepiej w empiku ? :>



W empiku w dniu premiery za 200... jak nie zamówisz to 200. A jak zamówisz to realizacja 18 maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to kwestia wyboru jak napisałeś - nic na siłę. Każdy lubi to, co lubi i będzie korzystał z tego do czego jest przyzwyczajony bądź jak mu wygodniej proste.
Ja ze skype doświadczeń kiepskich nie miałem. Co-Op też ma mieć tylko 4. W D2 było to max 8. Co do grania w ewentualnym Co-Opie to pewnie nie zawsze będzie ewentualna konferencja na 4 maski. Ja już i tak jestem praktycznie ustawiony na granie z tymi i owymi. Dochodzą też ludzie, których znam z reala oraz osoby z którymi długo grałem w D2. Kilku z nich również przechodzi na D3 bo też chcą zagrać w coś nowego "powiew świeżości"
[i to nie byle jakiej :)] Z ludźmi z gram.pl również mam zamiar zagrać czemu by nie :)
Może kiedyś się tam ustawimy na jakiś Co-Op/PvP who knows :P We Friend List można siebie mieć ewentualnie :)

@mateusz111

Dnia 09.05.2012 o 20:48, Pietro87 napisał:

jak mozna nie zobaczy sarkazmu w wypowiedzi nasaczonej sarkazmem ;X

Ale to nie chodzi o zobaczenie czy nie :).. na co to było ? przeca to był prue spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:07, Braveheart napisał:

> I tyle przepłacać? No wai.
http://www.empik.com/diablo-3-pc-blizzard,p1047594008,multimedia-p

179 to aż tak dużo?. Widzę chyba większość to świnie musi rozbić by zakupić D3 xD.


Jak zamówisz to nie masz pewności odbioru 15 maja... poza tym w tesco masz za 185 - 5 zł mi różnicy nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:13, Magok napisał:

Jeszcze w tamtym tygodniu widziałem za 140zł więc 179zł to dużo.

Wooow 140 ? gdzie taka cena ? [cyfrowy szajs czy normalna wersja ?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się