Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2012 o 21:15, Braveheart napisał:

> Jeszcze w tamtym tygodniu widziałem za 140zł więc 179zł to dużo.
Wooow 140 ? gdzie taka cena ? [cyfrowy szajs czy normalna wersja ?]

Zresztą nie po to Blizz zapowiada gry ze sporym wyprzedzeniem i ciągle przekłada premiery by narzekać na cenę :) Wystarczyło odkładać po 5-10 zł na miesiąc i można było odkładać na imba grę :) Wtedy 200zł nie jest straszne.
Ja dosłownie przed chwilą zamówiłem swój egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:12, Kapas napisał:

Jak zamówisz to nie masz pewności odbioru 15 maja... poza tym w tesco masz za 185 - 5
zł mi różnicy nie robi ;)

5 zł fakt różnicy nie robi :D chyba, że ktoś jest jakimś mega skąpcem ale na takich to nie ma rady
A do do tej wysyłki czy nie wysyłki na czas. Szczerze.... kiełbasa w tym momencie mam to w jednej wielkiej kiełbasie.
Nawet jakbym zagrał 16 to by się nic nie stało. Przy tak długim oczekiwaniu na tą grę to ten dzień zwłoki dwa nic nie robi heheh. Ja o jakieś złote kalesony nie gram oraz udziału w wyścigu szczurów nie biorę. Poza tym mam jakieś dziwne przeczucie, że sporo tu narzekań będzie po 15, że jedni nie mogą sie zalogować mają to i tamto, siamto :)
A samo zagranie w D3 jest nieuniknione więc to i tak samo do mnie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zagram np dopiero...19stego :)
Tzn pewnie jak dostanę swoją sztukę 15stego to zagram, ale na poważnie dopiero w weekend, bo akurat mam nocki w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:16, Drazok napisał:

Same klucze są chyba za tyle ...

Własnie też nad tym się zastanawiam. Ja jednak wolę mieć tą grę bądź co bądź na krążku :) + box
Jednak jestem staruchem.. sam kej mnie nie interesuje.

@Mange

Dnia 09.05.2012 o 21:16, Drazok napisał:

Zresztą nie po to Blizz zapowiada gry ze sporym wyprzedzeniem i ciągle przekłada premiery by narzekać na cenę :) > Wystarczyło odkładać po 5-10 zł na miesiąc i można było odkładać na imba grę :) Wtedy 200zł nie jest straszne.
Ja dosłownie przed chwilą zamówiłem swój egzemplarz.

Dobrze powiedziane. Ja 200 PLN już daaaaawno temu odłożyłem. Początkowo było to nawet 250 pln bo znając Blizzarda i to z jakimi cenami on potrafi wyskoczyć to wolałem dmuchać na zimne. Ale ogólnie i tak obstawiałem ceny 170+ do max 200 PLN za wersję standardową [te 50 to na ewentualną potrzebę :P]
Jak już mówiłem pieniądze były dawno odłożone i nie ruszałem ich nawet w krytycznych sytuacjach finansowych :D. To było tylko i wyłącznie na D3 i wiem, że jak te 200 pln wydam to wiem, ze mnie to tak nie zaboli po kieszeni jak niektórych :). Wręcz z czystą przyjemnością wydam ten szmal na ten tytuł. IMO warto i mówię to jako gracz który kiedyś kupił D2 i grał do niedawna. Wiem, że te dwie bańki nie pójdą w błoto a gra będzie mi dostarczać rozrywki i emocji na długi długi czas. Inna bym pewnie za jakiś czas odłożył bo by się znudziła i musiała by czekać na "chęć zagrania po raz kolejny" :).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy w ogóle kupić Diablo 3 ;p. A jak już kupię to najszybciej 21 (ostatnia matura) i do tego czasu muszę kilka spraw z autem załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na alleg.. sprzzedający miał same kilkadzisiąt pozytywnych komentarzy. Pozatym na amazonie masz za 145zł + darmowa wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak się ciesz, mały ból. Co ma powiedzieć student, taki ja, kiedy egzaminy kończą się pod koniec czerwca? Nie spotkam już większej pokusy w życiu- uczyć się, czy pograć chociaż godzinkę? 6 egzaminów, kupa kolokwiów, jak to połączyć z D3? Smuteczek ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:46, Essau napisał:

I tak się ciesz, mały ból. Co ma powiedzieć student, taki ja, kiedy egzaminy kończą się
pod koniec czerwca? Nie spotkam już większej pokusy w życiu- uczyć się, czy pograć chociaż
godzinkę? 6 egzaminów, kupa kolokwiów, jak to połączyć z D3? Smuteczek ; (


Spoko, ja dodatkowo piszę prace, a potem obrona...
A co najlepsze 15 maja mam kolokwium... dowiedziałem się wczoraj... super news po prostu, szczególnie, że planowałem odpuścić sobie te 1,5h zajęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja w czerwcu mam egzaminy zawodowe :), ale do tego to się uczyć nie będę (do matury też się za wiele nie ucze) . Zresztą aż tak mi się nie spieszy do Diablo ponieważ nie należę do fanów, jakoś ten gatunek hack&slash nie należy do moich ulubionych. Głównie to się zainteresowałem tym tytułem ze względu na to, iż wielu moich znajomych będzie w to grać, a ja dawno z nimi w nic przez sieć nie muciłem więc jest okazja :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 22:00, enerkom napisał:

Osoby które miały betę Diablo III przypisana do konta battle.net, otrzymają specjalny
Achievement w grze "Wybraniec" oraz specjalny unikalny baner na sztandar ! :)
Źródło: http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3980428725#1

E tam, tylko zamknięta się liczy, lipa :P

A jak już tak się chwalimy to ja dorzucę, ze 17 maja mam ostatnią maturę i później 4,5 miesiąca wakacji, niemal idealnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My się nie chwalimy, tylko snujemy gorzkie żale.
No ale rozumiem, niektórzy kochają się chwalić... ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze spoilery jakie kiedy kolwiek sie pojawily pochodza one z CINEMATIKU DIABLO 3 EK:


Nie wchodzcie,jezeli chcecie sobie popsuc gre. Mnie one akurat nie ruszyly bo kazdy domyslal sie od dawna jak jest :) ale wiadomo,sa wrazliwi ,ktorym zespuje to cala rozgrywke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest nie tak, ale nie umiem ściągnąć D3 ze strony BN... pierw ściągnął gigabajt... potem stwierdził że mój komputer jest za firewallem i odmówił dalszego ściągania... pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 22:00, enerkom napisał:

/.../


Prosimy pamiętać, że gracze, którzy brali udział w weekendzie z otwartą betą, ale nie otrzymali zaproszenia do zamkniętych beta testów, nie otrzymają tego osiągnięcia.

I dobrze, nie będę miał rozterki którym kontem grać ;)

dzyndzels - nie wiem, czy byłeś tu na bieżąco, ale ten spoiler bardzo odbiega od wątkowych dywagacji na temat tego, że

Spoiler

Diablo posiadł Leah i Adria zdradziła

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 22:25, Kapas napisał:

Nie wiem co jest nie tak, ale nie umiem ściągnąć D3 ze strony BN... pierw ściągnął gigabajt...
potem stwierdził że mój komputer jest za firewallem i odmówił dalszego ściągania... pff


Pierwsze co w downloaderze wyłącz pobieranie przez P2P. Jak nie bedzie działać dalej to będziemy kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 22:17, Essau napisał:

My się nie chwalimy, tylko snujemy gorzkie żale.
No ale rozumiem, niektórzy kochają się chwalić... ; p


Ja się akurat cieszę, bo miałem dostęp do zamkniętej bety. Jak po becie StarCrafta II nie było specjalnego achievmenta za udział w becie to były narzekania, że nie ma, a miło by było gdyby był. Teraz jak jest to są narzekania, że jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:07, Braveheart napisał:



Po prostu z przyzwyczajenia piszę, bo wiem jakie zawsze ceny wali empik. Mój błąd, że teraz nie sprawdziłem, bo cena ( przy zamówieniu przez internet jak mniemam/przedpremierze ) jest rozsądna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się