Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

jak by ktoś chciał to wolne trzy sloty do grania wtorek/środa aby opowiedzieć na żywo o emocjach i pierwszych opiniach poprzez stream który będzie na twitchu oraz ja.gram.pl/jakonigraja

Powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 20:59, MastAlol napisał:

Gdzie w dniu premiery będzie najtaniej z tych
właśnie wielkich sklepów? Wychodzi właśnie na to, że się muszę przejechać we wtorek :)

Jedni preferują zwykłe TESCO :-) ktoś tam wspominał ostatnio o cenie chyba 185 PLN. stronę temu w tym topicu.
Empik u siebie na stronie ma 179... Więc w sklepie chyba powinna być taka sama :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 21:12, Braveheart napisał:

Jedni preferują zwykłe TESCO :-) ktoś tam wspominał ostatnio o cenie chyba 185 PLN. stronę temu w tym topicu.

Dokładnie 184,90 zł tylko iż to jest cena tylko w dniu premiery, później ma obowiazywać 189 złotych.

Dnia 10.05.2012 o 21:12, Braveheart napisał:

Empik u siebie na stronie ma 179... Więc w sklepie chyba powinna być taka sama :)

A w Empiku nie ma tak że cena 179 złotych obowiązuje jak sie grę zamówi poprze internet i odbierze w jednym z saloników, natomiast jak sie pobuja o tak o bez wczesniejsze "rezerwacji" to gra jest za 199 zł. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 21:12, Braveheart napisał:

Empik u siebie na stronie ma 179... Więc w sklepie chyba powinna być taka sama :)

Pozdrawiam.


Byłem w Empiku i pytałem o cenę: gra w sklepie będzie kosztować 199 zł (179 zł jeśli zamówimy przez internet z odbiorem na miejscu)

Mam pytanko dla tych, co widzieli już listę questów. Czy akt 4 będzie epilogiem tak jak w Diablo 2, czy pełnoprawnym aktem? Poproszę o zwięzłą odpowiedź, bez spoilerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaczynam od gry solowej :D
Najpierw Barbarzyńca a potem Monk, a później może i się zagra co-opa.
Ale szczerze mówiąc to jestem singlowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 21:35, Runners_High napisał:

Mam pytanko dla tych, co widzieli już listę questów. Czy akt 4 będzie epilogiem tak jak
w Diablo 2, czy pełnoprawnym aktem? Poproszę o zwięzłą odpowiedź, bez spoilerów :)

Będzie raczej właśnie epilogiem jak w D2... Liczba Q ma być mniejsza.
A co do cen empika... trudno.. Nie dziwojta się. Ja swoje pieniądze wydam z miłą chęcią bo wiem, ze gra mi na długo wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Strasznie sie zdenerwowalem jak dzis na maila doszlo mi , ze anulowali mi moje zamowione Diablo III( sklep nazywa sie icomp i starszni sie na nich zawiodelm). Chcialbym, zeby wiecej osob o tym wiedzialo to samo tyczy sie ultimy, ale o tym juz pewnie wszyscy wiedza.

Pozdrawiam

ps ciekawe czy znajde gdzies w necie przed premiera Diablo III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najgłupsze pytanie jakie mogę zadać na tym forum ... ale według was warto kupić Diablo 3, zamiast Shogun 2 Total War ? I tak naprawdę dlaczego chcecie i tak bardzo czekaliście na D3 ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 21:59, Drazok napisał:

Pewnie najgłupsze pytanie jakie mogę zadać na tym forum ... ale według was warto kupić
Diablo 3, zamiast Shogun 2 Total War ? I tak naprawdę dlaczego chcecie i tak bardzo czekaliście
na D3 ?


Mam ochote pograc w dobrego hack''n''slash, a niestety przez ostatnie lata nic jakos mnie nie zachwycilo, nawet taki Torchlight czy Titan Quest, wole nawet Diablo 2 od tych tytulow. Poza tym lubie bardzo Lore Diablo a im bardziej teraz uzupelniam swoja wiedze poprzez kolejne ksiazki tym bardziej mnie swiat Sanktuarium pochlania. Poza tym Shogun to zupelnie inna gra, zadaj sobie pytanie czy masz ochote grac w gre Taktyczna z domieszka ekonomi czy po prostu rozwalac hordy pomiotow :) Poza tym wiem ze D3 przykuje moja uwage na dlugi czas, nawet taki Guild Wars 2 czy Max Payine 3 przestal mnie interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj... na serio bardzo idiotyczne i nie na miejscu pytanie :G

Dnia 10.05.2012 o 21:59, Drazok napisał:

Diablo 3, zamiast Shogun 2 Total War ?

To pytanie raczej nie w tym wątku. To zupełnie inne gry o innej specyfice i mechanice. To tak jakbyś porównywał Honde CBR 1000 RR i jakiegoś Harley Davidsona. Mimo iż to motory to jednak dzieli ich ogromna przepaść i różnice. W tym przypadku sam musisz zdecydować czy wolisz latać ścigaczem czy jeździć na luzie Harleyem.

Dnia 10.05.2012 o 21:59, Drazok napisał:

I tak naprawdę dlaczego chcecie i tak bardzo czekaliście na D3 ?

Hmmmm bo warto ? bo to marka i klasa sama w sobie. Bo warto jest zobaczyć jak to się wszystko rozstrzygnie ? [chociażby fabuła] booo dostaniemy kolejnego slashera od Blizza który podbije serca milionów graczy. Bo mitologia Diablo jest ciekawa ? :D
Bo jest Diablo i inne slashery ? :D. Bo niektórzy mają już dość tego, że np w takim Diablo II się nic nie zmienia od wielu lat. Mam na myśli tu itemy itp itd bo to dzięki nim powstają buildy.
A i najważniejsza rzecz... Chęć ubicia Pana Grozy po raz 3!!! bezcenna!
Takich pytających zdań jakie napisałem można wymieniać w nieskończoność :)

PS:

Spoiler

Odpisałem u Ciebie na GS ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co cofnięto zamówienia, jeżeli to nie jest EK to nie ma paniki. Po 1) dużo gier do kupienia będzie na premierach nocnych. Po 2) od 15 w każdym dużym markecie będzie Diablo 2 w DUŻEJ ilości. Te markety na prawdę mają kartony tego. Jak ktoś nie ma blisko to może podjechać czy coś. Poza tym piszcie do ludzi co mają aukcje w sprawie kluczy. (na cholerę komu pudełko jak tam nie ma nic poza płytą). Spokojnie i bez nerwów. Kopie Diablo 3 są i jak ktoś napisał że pewnie będą zalegać na sklepowych stendach.

Ps. Pewne sklepy po prostu może za mało zamówiły i potem chciały domówić. Nie wiem, wiem że Ci co zamówili wcześniej kopie swojej gry dostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 21:59, Drazok napisał:

Pewnie najgłupsze pytanie jakie mogę zadać na tym forum


Niekoniecznie chce mi się rozpisywać na ten temat, więc powiem tylko, że w moim wypadku poza tym, co pisali koledzy wyżej, ważną rolę odegrało to, ze w Diablo 3 praktycznie cały czas jesteśmy podłączeni do sieci.
Pozwala to zagrać w trybie multi zawsze i z każdym (nie ma już podziało, jak w D2, na CBN/OBN/singiel).
Mało tego, przez to, że Diablo 3 jest/będzie tak popularne, to baza graczy jest ogromna i nie będzie raczej takiej sytuacji w grze, że nie będziesz miał z kim grać ;)

Poza tym w tej grze jest niesamowity klimat, można się nią odstresować i grać praktycznie na dziesiątki sposóbów. Diablo 3 ma dla mnie wszystkie plusy ''dwójki'' a zarazem jest pozbawione jej minusów (jak np. OBN czy brak aukcji), więc patrząc na to, że w Diablo grałem praktycznie przez 8 lat mojego życia do D3 wydaje się być grą idealną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zauwazylem ze na pierwszej stronie pierwszy post (poza podpietymi) byl w 2005 roku...Wtedy jeszcze wiele nie wiadomych...wtedy jeszcze nikt nie wiedzial ze dzieli nas 7 lat od premiery...a teraz juz zaledwie kilka dni :D Czasami jak o tym pomysle jak dlugo czekalem na D3 to trudno az uwierzyc ze juz niedlugo bede gral w finalna wersje :)

Dziwne uczucie, ja w ogole chodze spac z usmiechem na twarzy a budze sie z jeszcze wiekszym bananem myslac jeszcze tylko tyle i tyle ;) heh jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:33, Cykada85 napisał:

Wlasnie zauwazylem ze na pierwszej stronie pierwszy post (poza podpietymi) byl w 2005
roku...Wtedy jeszcze wiele nie wiadomych...wtedy jeszcze nikt nie wiedzial ze dzieli
nas 7 lat od premiery...a teraz juz zaledwie kilka dni :D

Uwierz mi też tak miałem heh. :D ale przez te 7 lat temat i tak się wypełnił sporą ilością postów mimo iż gry nie było i wciąż jej nie ma [ale to się niedługo zmieni]. To świadczy o czymś. Diablo to Diablo ! i trzeba się z tym liczyć, że od zawsze wielu miało graczy/fanów a teraz ta liczba zwyczajnie wzrosła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:43, Braveheart napisał:

Uwierz mi też tak miałem heh. :D ale przez te 7 lat temat i tak się wypełnił sporą ilością
postów mimo iż gry nie było i wciąż jej nie ma [ale to się niedługo zmieni]. To świadczy
o czymś. Diablo to Diablo ! i trzeba się z tym liczyć, że od zawsze wielu miało graczy/fanów
a teraz ta liczba zwyczajnie wzrosła!!!


Oh yeah 5 dni jeszcze do premiery :P Przeraża mnie tylko liczba postów, która będzie widniała przy temacie o Diablo 3. Tysiące, tysiące ! :) Ciężko będzie odszukać swoje pytanie/odpowiedź w gąszczu postów. I pewnie gram padnie od nadmiaru ich heh ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:40, GringoG3 napisał:

Rzeczywiście zdecydowanie lepiej ten filmik wygląda. Ten niemiecki dla Diablo III idzie zdzierżyć.
Ale jednak... dalej będę stał przy swoim, że EK jest marna.... Artbook zacny. Samo pudełko również stylowe. Osta jeszcze idzie zdzierżyć ale to tylko to.. Czaszka trochę mała .... myślałem, ze będzie co najmniej z dwa, trzy razy większa. 350 PLN praktycznie za nic [Nawet mapy sanktuarium nie dali. Gdzie w podobnych takowych grach i klimatach to standard jest :C]. W tych kwestiach jestem realistą, nie ma tam nic ciekawego dla mnie Co mi to tym USB ;/ fajny gadżet jednak zbyt dużo to on nie pomieści i od czasu do czasu można wbić sobie go w łeb [jak i swój aby Diablo znów powrócił] Film video samego Blizzarda jak to oni grę robili pewnie też nic nie kosztował albo grosze...
Za jakiś czas na bank się w sieci pojawi. Ost również na iTunes na bank będzie jednak fajnie by było mieć tego osta w tym pudełku jak i Artbooka. Za te 150 dodatkowe zdecydowanie wolałbym kupić "Book Of Cain" :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się