Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2012 o 10:57, Redjevel napisał:

Na battlnecie pojawiło mi się Diablo III starter? co to.


Tak jak w przypadku Stacrafta II będziesz mógł zagrać jakąś część gry, pewnie tak jak w becie, jakiś fragment pierwszego aktu :)
Klienta możesz już pobrać, ale zagrać pewnie będziesz mógł po premierze gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 11:12, Isildur napisał:

Tak jak w przypadku Stacrafta II będziesz mógł zagrać jakąś część gry, pewnie tak jak
w becie, jakiś fragment pierwszego aktu :)
Klienta możesz już pobrać, ale zagrać pewnie będziesz mógł po premierze gry :)


To jest git bo każdy będzie mógł już grać jeżeli starter zadziała. A Pocztą dojdzie pełna wersja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 09:28, zerohunter napisał:

Hm, jak brat kupi diablo, i udostępni mi hasła, i też sobie pogram, on u siebie ja u
siebie na jakieś zmiany, to to będzie legal czy nie?


Generalnie rzecz biorąc, to nie. Zgodnie z ToS/ToU Blizzarda z jednego konta na Battle.net może korzystać tylko jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Empik już wysyła CE i Edycję zwykłą do swoich klientów. Szkoda że gram też na to się nie zdecydował, bo jak wiadomo lepiej mieć grę dzień przed premierą niż czekać w dniu premiery, aż kurier się zlituje i przyjedzie łaskawie :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś,o której ma zacząć się ta sprzedaż w Tesco - chodzi mi o tą nocną premierę - gdzieś słuszałem, żę 24.00 gdzie indziej znowu, że o 21.00 już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 11:23, scott napisał:

Wie może ktoś,o której ma zacząć się ta sprzedaż w Tesco - chodzi mi o tą nocną premierę
- gdzieś słuszałem, żę 24.00 gdzie indziej znowu, że o 21.00 już.

Od 21 to chyba będą jakieś eventy w Warszawie o ile dobrze kojarzę, a sprzedaż powinna rozpocząć się o 00:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 11:27, enerkom napisał:

Od 21 to chyba będą jakieś eventy w Warszawie o ile dobrze kojarzę, a sprzedaż powinna
rozpocząć się o 00:00.

Ok ty :) Teraz jak powiedzieć żonie, że o 24.00 jadę po grę, a nie na balety ;/ -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 10:57, Redjevel napisał:

Na battlnecie pojawiło mi się Diablo III starter? co to.

Ale to chyba narazie beta testrzy mają bo u innych się nie pojawia - a na forum b.netu chwalą się tym tylko beta testerzy - oby nie było tylko takiego ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako ze podniecam sie premiera diablo 3 to nie chce siać paniki ale.. siedząc w pracy i zadzwonił kurier z UPS. Niby nic w tym dziwnego ale.. ja nic nie zamawiałem a jedyna wysyłka to diablo 3 ek firmą.. UPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2012 o 11:19, Kafar napisał:

To jest git bo każdy będzie mógł już grać jeżeli starter zadziała. A Pocztą dojdzie pełna
wersja ;)


A to postaci ze startera można przerzucić do pełnej wersji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 11:46, Mohair napisał:

A to postaci ze startera można przerzucić do pełnej wersji gry?


Starter to jest początek, po prostu wpisując klucz odblokowują ci się zablokowane rzeczy. A tak to wszystko jest to samo łącznie z Twoimi postaciami. Starter może mieć blokadę np. maks 10 lvl (stawiam ze starter to będzie coś na wzór bety bo skoro mają już okrojoną kopię to pewnie ją wykorzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 11:44, bino1191 napisał:

beznadziejny ruch ze strony gram powini dzisiaj wysłać zeby w poniedziałek mozna odebrać
! :/


Problem w tym, że gram nie może dzisiaj wysłać, bo jest embargo nałożone przez Blizzarda. Wcześniej grę będą mieli tylko uczestnicy nocnych wydarzeń oraz ci, którzy zakupuli gre w wersji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przesyłki chyba poszły trochę szybciej, empik (jeśli nie można nazwy proszę wymoderować) wysłal maila z informacją, że odbiór osobisty od rana od otworzenia sklepów plus 15 punktów gdzie będzie można odebrać z 14na15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 11:58, Wojman napisał:

Problem w tym, że gram nie może dzisiaj wysłać, bo jest embargo nałożone przez Blizzarda.
Wcześniej grę będą mieli tylko uczestnicy nocnych wydarzeń oraz ci, którzy zakupuli gre
w wersji elektronicznej.


a to kicha ;( !! no nic... oby jak najszybciej we wtorek doszło !! ;) chyba ze od epika z spod lady się da :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 11:58, Wojman napisał:

Problem w tym, że gram nie może dzisiaj wysłać, bo jest embargo nałożone przez Blizzarda.
Wcześniej grę będą mieli tylko uczestnicy nocnych wydarzeń oraz ci, którzy zakupuli gre
w wersji elektronicznej.


Za trzy godziny to potwierdzę. Bo jak napisałem nic nie zamawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 09:20, KofeinowyPablo napisał:

Do wszystkich, którzy narzekają na zawartość kolekcjonerki-a pokażcie mi jakiś dodatek
z innej edycji kolekcjonerskiej, który okazał się przydatny i funkcjonalny? Wiadomo że
kolekcjonerkę kupuje się, żeby postawić na półce i patrzyć na opadłe szczęki kumpli (ew.
pokazać zdjącia CE w internecie i wyobrażać sobie miny ludzików.) Bo pośiadać kolekcjonerkę,
to jest prestż.


Przydatny i funkcjonalny hmmm gdzies tam kiedys dawali noktowizor ale nie pamietam w jakiej grze ;)
Ja dla przykladu kiedy wchodze do swojego pokoju jestem za kazdym razem pod wrazeniem smoka ze Syrima, powiedzial bym ze to najlepsza kolekcjonerka jaka kupilem, a troche ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 12:30, Kapas napisał:

Dlatego miałem rację, że zamiawianie Pre-ordera jest bez sensu :D

I tak wszyscy zagrają dopiero we wtorek, więc zostaje tylko mizianie pudełka dla pudełkofili :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się