Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2012 o 12:33, Cykada85 napisał:

Przydatny i funkcjonalny hmmm gdzies tam kiedys dawali noktowizor ale nie pamietam w
jakiej grze ;)

Testowalem ten noktowizor, znajomy sprowadził so bie tę kolekcjonerkę . I o ile działał jak trzeba, to zasięg i przydatność w tym przypadku jest dyskusyjna. No chyba że ktoś chodzi nocą podglądać koleżanki :P.

Dnia 11.05.2012 o 12:33, Cykada85 napisał:

Ja dla przykladu kiedy wchodze do swojego pokoju jestem za kazdym razem pod wrazeniem
smoka ze Syrima, powiedzial bym ze to najlepsza kolekcjonerka jaka kupilem a troche ich
mam.

No właśnie tak jak napisałem-wartość estetyczna i opad szczęki u kumpli +100%, przydatność=0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 12:33, KofeinowyPablo napisał:

> Dlatego miałem rację, że zamiawianie Pre-ordera jest bez sensu :D
I tak wszyscy zagrają dopiero we wtorek, więc zostaje tylko mizianie pudełka dla pudełkofili
:D.


Ja generalnie odbieram swoja gre o 23:00 w poniedzialek, a ze w srodkowiej europie bedzie juz 00:00 to jak wroce do domku pare minut po jedenastej bede mogl juz grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 12:33, KofeinowyPablo napisał:

I tak wszyscy zagrają dopiero we wtorek, więc zostaje tylko mizianie pudełka dla pudełkofili
:D.


Serwery rusza z pon na wtorek o godzinie 00.01 niby, wiec część będzie czekać do rana na pudełka, a część już grać - dla niektórych to robi różnice jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 12:33, KofeinowyPablo napisał:

> Dlatego miałem rację, że zamiawianie Pre-ordera jest bez sensu :D
I tak wszyscy zagrają dopiero we wtorek, więc zostaje tylko mizianie pudełka dla pudełkofili
:D.

No właśnie nie bardzo, w nocy z poniedziałku na wtorek a we wtorek, od nie wiadomo której bo kurier może przyjechać kiedy mu się zachce. to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 12:44, KofeinowyPablo napisał:

Czymże jest różnica kilku godzin wobec 6 lat czekania ( w moim przypadku przynajmniej)
:).


A w tym ze jak bylo iles tam lat to nie myslalo sie tak instensywnie o tym jak teraz, to nieublagalne czekanie jest naprawde dobijajace, im blizej tym bardziej sie tego chce ;)

Ja w poniedzialek pracuje do 22:00, przeciez ja tam w pracy nie dam rady, juz im zapowiedzialem ze nawet jakby sie palilo i walilo to nie zostane dluzej bo o 23 musze byc w bardzo baardzo waznym miejscu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 12:58, Fanagir napisał:

Jako przykłady mogę podać CE Age of Empire 3 i kufel do piwa.

Starrre czasy, ale faktem, z kufla można się chociaż napić.
>Jest też koszulka z CE

Dnia 11.05.2012 o 12:58, Fanagir napisał:

Wiedźmina. :)

Nie wiem czemu, ale zawsze jak jast koszulka to albo na mnie za mała albo za duża. I teraz koszulki w CE to już rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEdnak fałszywy alarm.. przysłali mi DJ Hero (PS3).. przez pomyłkę drugą kopie z kontrolerem ;). Eh ta nieuwaga. Ktoś chce kupić ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:24, Kafar napisał:

JEdnak fałszywy alarm.. przysłali mi DJ Hero (PS3).. przez pomyłkę drugą kopie z kontrolerem
;). Eh ta nieuwaga. Ktoś chce kupić ?:P

Ciekawe jak Ci się łapki trzęsły jak otwierałeś pudełko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:13, scott napisał:

> JEdnak fałszywy alarm.. przysłali mi DJ Hero (PS3).. przez pomyłkę drugą kopie z
kontrolerem
> ;). Eh ta nieuwaga. Ktoś chce kupić ?:P
Ciekawe jak Ci się łapki trzęsły jak otwierałeś pudełko :P


Nie trzęsły, mimo że wielkość podobna to firma która to mi wysyłała korzystała z taśmy LEM (empikowskiej) a co jak co ale paczki gram łatwo rozpoznać. Karton 2-3 razy większy od zawartości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 14:34, Honou napisał:

wiadomo już o której godzinie naszego czasu otworzą serwery ?

O północy z Poniedziałku na Wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o dopisanie do listy

Nick na forum: Szymon666 Battletag: Zdobyslaw#2612

Pewnie jak większość normal przejdę sam na spokojnie. Na wyższych poziomach trudności chetnie w coopie.

W tygodniu będę grał wieczorami a w weekendy raczej z rana.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie tego diabełka, która zasuwa po monitorze ? XD Nie lubię anulować swoich zamówień, ale skoro nocna premiera to trzeba iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 15:18, vegost napisał:

Wy też macie tego diabełka, która zasuwa po monitorze ? XD Nie lubię anulować swoich
zamówień, ale skoro nocna premiera to trzeba iść :D

Ten Diabełek jest powiązany z konkursem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 15:22, Mange napisał:

Ten Diabełek jest powiązany z konkursem :)


Woo nieźle :D Mysz do wygrania, przydała by się nowa do Diablo 3. Moja starsza już nie daję rady, nawet złazi z niej farba XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się