Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2012 o 18:31, kootpl napisał:

> Otwarta beta miała to samo co zamknięta beta, krótki fragment 1 aktu ;]
Dzięki kamień spadł mi z serca;-)

Krótki fragment 1 aktu jednak może być tak, że to wygląda zdecydowanie inaczej cały start i wszystko po drodze do King Leorica :)
Same dojscie do Kinga w becie było sporym streszczeniem. W full wersji może to wyglądać inaczej po części.
Widzę, że 50 BNTagów już za nami :P

Anywawy obadajcie to:
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/3980578157?page=2#31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:24, Pietro87 napisał:

Ja widziałem reklamy D3 np na discovery wczoraj

hitem jest reklama Diabolo na kanale sportowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obczajałem wczoraj tesco i mają na liście gier obok stoiska napisane, że 15 maja premiera... mam nadzieję, że dostanę tak po południu w tej cenie 185... chyba, że mnie tam nie przyciągnie o 8 z rana, ale to bym musiał z wykładów zrezygnować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 00:05, Kapas napisał:

ale to bym musiał z wykładów zrezygnować :P


Wykłady :D chodziłem na wszystkie na 1 roku, przez następne 4 byłem na może 20 :).

Zawsze możesz wpaść o 7 albo o 6 Tesco jest chyba czynne całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 00:05, Kapas napisał:

ale to bym musiał z wykładów zrezygnować :P


Kup dwie kopie. Wykładowca zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 00:13, enerkom napisał:

Wykłady :D chodziłem na wszystkie na 1 roku, przez następne 4 byłem na może 20 :).


Co studiujesz? Też kce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 00:28, Kamil2142 napisał:

Co studiujesz? Też kce. :D

Geografię, skończyłem 2 lata temu :).

Na stronie http://www.diablofans.com/ a dokładnie tu: http://www.diablofans.com/news/1202-achievements-item-affixes-boss-info-legendary-item-information-set-items-and-monster-affixes/
Można zobaczyć Achievementy, Affixy itemów, Statystyki bosów etc.

UWAGA SPOILERY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 23:24, Pietro87 napisał:

Blizz nie żałował na marketing.
Ja widziałem reklamy D3 np na discovery wczoraj xD

Też dobrze... Discovery jeszcze ujdzie. Przez przypadek wlazłem do salonu gdzie matula zażywała relaksu po pracy przed kanałem Polsat Cafe.... nagle reklama i co w niej .... 15 maja zło powraca. Padłem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 01:56, Elhan napisał:

Chyba muszę zacząć więcej tv oglądać, bo ani razu nie trafiłem ;)

To samo co na YT tyle, ze w odbiorniku TV.. jednak zobaczenie tego w TV a na kompie. No jest inaczej i tak bardziej "Telewizorowo-reklamowo" Bo to w końcu najwięcej reklam w TV jest a one do Tv najbardziej pasują :)

@Isildur

Dnia 12.05.2012 o 01:56, Elhan napisał:

Wole reklamę Diablo 3 od innych :)

Ja też :D choć tym razem postawili na typowy spot ala jak to są reklamy filmów w kinach.. Kilka najlepszych powycinanych scen i tyle,
Jednak ta reklama to nic przy reklamie D2 jaką kiedyś Blizzard dał po bandzie. Humor mieli nie ma co
Jeśli nie widziałeś łap:
http://www.youtube.com/watch?v=Wgch3_bFAZI

Mistrzostwo! :P. Reszcie osób również polecam

EDIT:
Choć jakby nie patrzyć reklama D2 również była praktycznie taka sama co ta aktualna z D3
http://www.youtube.com/watch?v=YzkiaM84h5o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 03:21, Drazok napisał:

Ponad czasowe mistrzostwo ?

IMO pewnie. Humorystyczny i trochę powiedziałbym niekonwencjonalny sposób. Wiadomo teraz to gry można robić w podobnym stylu np Shottery gdzie człowiek by widział przechodniów z karabinami! itp itd w tym deseniu. Jednak pomysł Blizza zdaje się był pierwszy a i też trochę lat ma zważywszy na fakt, że D2 premierę miał ponad dekadę temu. Ciekaw jestem jak postarzeli się ci aktorzy co zagrali w tej reklamówce nie mówiąc o tym, ze jeszcze może ktoś żyje bo różne są koleje losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 00:13, enerkom napisał:

> ale to bym musiał z wykładów zrezygnować :P

Wykłady :D chodziłem na wszystkie na 1 roku, przez następne 4 byłem na może 20 :).

Zawsze możesz wpaść o 7 albo o 6 Tesco jest chyba czynne całą dobę.


Chodzę tylko na te, na których sprawdzają obecność... a z powodu D3, to sądzę, że mało osób będzie i dopisywanie ludzi na kartce może być ryzykowne :D

Tak nawiasem mówiąc PoE ma teraz otwartą betę... chyba specjalnie zrobili to przed premierą w ten weekend, żeby odciągnąć graczy od D3. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Launcher bety ma jakąś opcje do odinstalowania? Bo na liście programów zainstalowanych na kompie beta nie figuruje. Trzeba wszystko usunąć ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 10:10, HumanGhost napisał:

Czy Launcher bety ma jakąś opcje do odinstalowania? Bo na liście programów zainstalowanych
na kompie beta nie figuruje. Trzeba wszystko usunąć ręcznie?

Najwidoczniej coś Ci się musiało spie****ć podczas instalacji.... Ja deinstalator miałem w dodaj/usuń programy. Betę mogłem usunąć normalnie. Nawet komuś kiedyś screeny pokazywałem bo ktoś podobny problem opisywał, że nie może usunąć Bety w normalny sposób. Pozostanie Ci chyba nic innego jak usunięcie jej ręcznie a a rejestr systemu potraktować jakimś CCleanerem by wywalić zbędne wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Diablo III na ultimie więc można dodać mój battletag do listy :) Satruss#2653

PS. Mam nadzieję, że obejdzie się bez psikusa i gra dojdzie do wtorku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się