Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie


Przypuszczam, że sporo ludzi tutaj grało w betę, więc może wie ktoś jak się gra na łączu 1Mb/s? (po kablu) Da się w ogóle grać? Zdaję sobie sprawę, że raczej ważniejszy jest upload niż download przy graniu w single a z tym jeszcze gorzej na takim łączu (zdaje się, że 256Kb/s jest upl.)...

Zastanawiam się czy zamawiać, bo zwykle trochę czasu mam by włączyć jakąś grę tylko, gdy jestem na prowincji a tam mam słabiutkie łącze. Nie chcę kupować i potem nie móc nic zrobić z produktem...- a odsprzedać pewnie nie będzie się dało, bo po aktywacji, gra będzie przypisana do konta battlenetu (?). A może będzie można odsprzedać? Zupełnie już się nie orientuję w tych kontach sieciowych do gier -.- steamach i innych pierdułach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:24, verbum napisał:

A może będzie można odsprzedać? Zupełnie już się nie orientuję w tych kontach sieciowych do gier


Nie, nie będzie się dało. Ale, jeśli Ci się nie spieszy, to poczekaj aż gra bedzie już po premierze. Wtedy Blizzard powinien udostępnić tzw. starter packi, czyli dostęp do początkowych etapów gry za darmo.

Mając coś takiego będziesz mógł się osobiście przekonać, jak to jest u Ciebie z tym łączem i nie kupować kota w worku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wydaje mi się, aby na łączu 1mb były problemy. Ja swojego czasu ostro ciskałem w BF3 na 512 i nie było problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2012 o 12:28, Mohair napisał:

Nie, nie będzie się dało. Ale, jeśli Ci się nie spieszy, to poczekaj aż gra bedzie już
po premierze. Wtedy Blizzard powinien udostępnić tzw. starter packi, czyli dostęp do
początkowych etapów gry za darmo.

Mając coś takiego będziesz mógł się osobiście przekonać, jak to jest u Ciebie z tym łączem
i nie kupować kota w worku :)


Problem w tym, że po premierze cena skoczy do 200zł (albo i więcej), i potrzyma się na tym pułapie pewnie co najmniej z rok (biorąc za przykład Starcraft 2), a zanosi się, że będę miał trochę czasu w lipcu na granie więc w tym czasie na pewno będzie drogo. Niby 20 zł więcej to nie tak wielka różnica, ale dawać 200zł za grę (nie mam zwyczaju grać w multi) w naszym kraju to wciąż lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:24, verbum napisał:


Przypuszczam, że sporo ludzi tutaj grało w betę, więc może wie ktoś jak się gra na łączu
1Mb/s? (po kablu) Da się w ogóle grać? Zdaję sobie sprawę, że raczej ważniejszy jest
upload niż download przy graniu w single a z tym jeszcze gorzej na takim łączu (zdaje
się, że 256Kb/s jest upl.)...

Testowałem betę na laptopie przy łaczu 1 mb/s i wszystko śmigało bez większych problemów. Nawet w multi chodziło płynnie i bez lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 09:50, Kapas napisał:

Tak nawiasem mówiąc PoE ma teraz otwartą betę... chyba specjalnie zrobili to przed premierą
w ten weekend, żeby odciągnąć graczy od D3. :P


Ja mam caly czas otwarta bete na to, bardzo duzo poprawili, graficznie wyglada znacznie lepiej od Diablo 3, ale mimo wszystko zostane przy produkcji Bllizarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:55, verbum napisał:

Problem w tym, że po premierze cena skoczy do 200zł (albo i więcej), i potrzyma się na
tym pułapie pewnie co najmniej z rok (biorąc za przykład Starcraft 2)


Wyżej niż 200PLN raczej nie przekroczy :) A na poziomie dwustu już jest, ja prawdopodobnie tyle za nią zapłacę podczas premiery w Empiku.

Dnia 12.05.2012 o 12:55, verbum napisał:

Niby 20 zł więcej to nie tak wielka różnica, ale dawać 200zł za grę (nie mam zwyczaju
grać w multi) w naszym kraju to wciąż lekka przesada...


Wiesz, masz możliwość - poczekać i zapłacić 20PLN więcej (co i tak jest mało wątpliwe, bo cena nie skoczy aż tak od razu po premierze, szczególnie jeśli chodzi o same keye) i sprawdzić to swoje łącze, albo kupić grę w ciemno i ewentualnie żałować później.

Osobie trzeciej ciężko jest powiedzieć jak serio działa to Twoje łącze, bo prędkość łącza na takiej zasadzie, jaką podałeś to tylko jeden z czynników tego, jak dobrze Ci się będzie grało. Sporo zależy jeszcze od samej sieci, bo instalacja może być stara albo w godzinach dziennych może być przeciążona, etc.

Ja na Twoim miejscu bym zaczekał mimo wszystko, bo udławiłbym się z wściekłości, jakbym kupił grę, która później lagowałaby mi niemiłosiernie ;)
A 1 mb to mimo wszystko niska przepustowość; ma szansę się sprawdzić tylko wtedy, jeśli z nikim w domu jej nie dzielisz.

A tak zupełnie na inny temat: 200PLN za grę, która wystarczy Ci na kilkadziesiąd godzin, to rzeczywiście sporo. Ale w wypadku Diablo 3 powiedziałbym, że jest spora szansa, iż grać się w to będzie latami, a w takim wypadku te 200 złotych nie jest już aż tak niebotyczną ceną ;)
Zresztą, patrząc na to, kiedy Blizzard ogłosił sam fakt tworzenia D3, to od tego momentu spokojnie dałoby radę uzbierać nawet wielokrotność tej kwoty :)


conan8 - Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:58, conan8 napisał:

Bedą jakieś bonusy dla osób, które brały udział w otwartej becie?

wystarczająca nagroda był udział w tej becie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:55, verbum napisał:

Problem w tym, że po premierze cena skoczy do 200zł (albo i więcej), i potrzyma się na
tym pułapie pewnie co najmniej z rok (biorąc za przykład Starcraft 2)


Hę? Ja po pół roku SC2 kupiłem w 3kropki za 150 zł. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 12:58, conan8 napisał:

Bedą jakieś bonusy dla osób, które brały udział w otwartej becie?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo, kolejne (i prawdopodobnie ostatnie przed premierą) wideo promujące Diablo III.
Tym razem dostaliśmy całkiem zwięzłe podsumowanie tego, czym ta gra jest i jak bardzo wymiata - to tak, w razie jakby ktoś jeszcze tego nie wiedział i nadal wahał się nad kupnem ;)

What is Diablo III?

http://www.youtube.com/watch?v=geuAc8F7Gt0

Czym jest Diablo III?

http://www.youtube.com/watch?v=15tvkkKmoVI

Have fun and see you soon in the Sanctuary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram glownie w mmo wiec rzadko kupuje gry i mam pytanie..
Czy w calej Polsce w kazdym salonie Empiku od momentu otwarcia, gra bedzie dostepna w sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2012 o 14:06, Maurycy_69 napisał:

Czy w calej Polsce w kazdym salonie Empiku od momentu otwarcia, gra bedzie dostepna w
sprzedazy?


Gra będzie dostępna w sprzedaży od 00:01 w dniu 15 maja, w każdym salonie Empik (i nie tylko) w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2012 o 14:09, Mohair napisał:

Gra będzie dostępna w sprzedaży od 00:01 w dniu 15 maja, w każdym salonie Empik (i nie
tylko) w Polsce.

Super! jade 15 go w poludnie na 2 tyg do Kijowa wiec jeszcze zdaze zakupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli premiera jest 15 maja o 0:01 tak ? czyli w zasadzie bedzie mozna juz grac lda osob posiadajacych cyfrowe wersje juz w poniedzialek po polnocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 14:13, Maurycy_69 napisał:

Super! jade 15 go w poludnie na 2 tyg do Kijowa wiec jeszcze zdaze zakupic :)

Hehe...to się nazywa być w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się