Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 14:34, kootpl napisał:

Hehe...to się nazywa być w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze:-)

No wlasnie w tym rzecz ze mialem jechac 14go ale sie wyjazd przesunal o jeden dzien i bede mial szanse kupic jeszcze przed wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 14:57, Kafar napisał:

media expert w dniu premiery D3 będzie miało po 155zł jak by ktoś chciał.


Miałem kupować w TESCO, ale jak tam będa mieli taniej to chyba wybiore się do media :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh zaczyna być nieciekawie nawet na rynku kluczy d3. Tam gdzie taniej to wyprzedane a gdzie nie- podnoszą cenę tuż przed premierą. Sam mam klucz (przynajmniej mam taką nadzieję), ale kolega ma problem z kupieniem go tanio. Hype nakręca rynek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 14:57, Kafar napisał:

media expert w dniu premiery D3 będzie miało po 155zł jak by ktoś chciał.


skąd taka cena ? i czy we wszystkich media expert w kraju będzie taka sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to w większości sklepów zaczyna brakować D3 - rzecz jasna w detalu nie powinno być problemu z upolowaniem swojej kopii, ale nie wiadomo jak zachowa się cała masa ludzi, którzy stwierdzili, że kupią w dniu premiery bądź chwilę po.... Oj ciekawie ciekawie się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 15:10, gmx napisał:

ktoś się wybiera na premierę do empiku w złotych?


No na pewno ktoś się wybiera ;)
Z tego forum będę z pewnością ja, Wojman... Nie wiem czy ktoś poza nami, ale prawdopodobnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 15:37, Mohair napisał:

Z tego forum będę z pewnością ja, Wojman... Nie wiem czy ktoś poza nami, ale prawdopodobnie
tak :)


Możliwe, że ja będę. Koledzy chcą mnie wyciągnąć, ale nie wiem, jak to będzie, bo jeszcze matury mam.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2012 o 15:44, lRayl napisał:

Możliwe, że ja będę. Koledzy chcą mnie wyciągnąć, ale nie wiem, jak to będzie, bo jeszcze
matury mam.:|


Ja akurat kończę 14ego rano, więc nie mam takich rozterek już. Ot, szczęście w nieszczęściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh. Na świecie już wysyłają pre-ordery i to tak duże firmy jak Amazon, Bestbuy czy Gamestop. Sporo ludzi już dostało swoje kopie. Tymczasem Gram wysyła grzecznie na 15, bo strach, że Activision poszczuje prawnikami. Żaaal. Skoro na świecie jest tyle przypadków wcześniejszych wysyłek i to nie z firm-krzaków, to czego tu się bać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:27, trexik napisał:

Ja z kolegami specjalnie z Kielc jade :)


A ja ze Szczecina. :) Inna sprawa, że mi się chce, bo mam specjalne zaproszenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:51, Magok napisał:

Widze, ze jestes jednak wyjątkowy i specjalny pod każdym względem.


Dobrze widzisz, ale powoli Pawlo irytujesz mnie tym, że masz dużo do powiedzenia, ale nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:08, Mange napisał:

Na ile godzin jest przewidziana rozgrywka, jeśli wziąć pod uwagę tylko główny trzon fabuły?


Zależy czy planujesz ginąć czy nie :P
Chyba nie ma oficjalnego oświadczenia co do długości rozgrywki. Pewnie parę dni (albo być może godzin) po premierze jakiś śmiałek ogłosi światu ile mu to zajęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:08, Mange napisał:

Na ile godzin jest przewidziana rozgrywka, jeśli wziąć pod uwagę tylko główny trzon fabuły?


Na normalu szacunkowo 16-20 godzin zależnie ile pobocznych zadań się zrobi.
Ale to są dane które sobie gracze "wyliczają" po obcowaniu z betą i po wypowiedziach Blizza.


=========================================


Tak sobie doczytałem ostatnio info o DRMie zawartym w D3 i nie powiem, żeby mi się specjalnie podobał.
Najbardziej wali we mnie fakt, że nie można sobie zostawić np postaci AFK [bo czniać fakt, że nie ma czegoś takiego jak pauza nawet jak się gra solo w zamkniętej rozgrywce] na zbyt długo bo gra nas wyloguje i jeśli nie byliśmy zapisani akurat na checkpoincie to progress stracimy. Tu się Blizz nie popisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się