Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 13:03, KofeinowyPablo napisał:

Testowałem betę na laptopie przy łaczu 1 mb/s i wszystko śmigało bez większych problemów.
Nawet w multi chodziło płynnie i bez lagów.


Dzięki za info.


Tak z innej beczki - wkurza mnie, że zawsze przy okazji większych premier pewne osoby reklamują sklepy-krzaki, które rzekomo mają sprzedawać grę o wiele taniej niż konkurencja - oczywiście na chwilę przed premierą okazuje się, że była awaria strony i cena skacze do "normalnej"...a chodziło oczywiście o to by nałapać klików i adresów email. Kilka dni temu jeden z największych dystrybutorów sprzętu komputerowego w Polsce miał Diablo 3 za 159zł (celowo nie podaję nazwy, sklep na zaczynający się od litery "K"...), oczywiście teraz cena już wynosi 189zł - czyli nawet drożej niż normalnie (179zł)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to ta gra kosztuje 200 zł. Najlepsze jest to, że cena w detalu to jakieś 130 zł... cena brutto to jakieś 150 zł - więc wszystkie sklepy które będą mieć grę za 160 zł zarobią na niej... 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma szansy dostać gry w poniedziałek ?? bo i tak wyczekuje premiery nocnej i chętnie bym włączył razem z wszystkimi o 00:01 a tak musze czekać do przyjścia paczki we wtorek po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:17, Pietro87 napisał:

Tak sobie doczytałem ostatnio info o DRMie zawartym w D3 i nie powiem, żeby mi się specjalnie
podobał.
Najbardziej wali we mnie fakt, że nie można sobie zostawić np postaci AFK [bo czniać
fakt, że nie ma czegoś takiego jak pauza nawet jak się gra solo w zamkniętej rozgrywce]
na zbyt długo bo gra nas wyloguje i jeśli nie byliśmy zapisani akurat na checkpoincie
to progress stracimy. Tu się Blizz nie popisał.


Coś chyba wyrywkowo to info czytałes, a teraz siejesz panikę ;)
Jak grasz sam i dasz esc do menu to gra pauzuje :) w multi w tym momencie chyba nawet jest info, ze w co-opie brak jest pauzy. W open becie w związku z kolejkami wisiałem raz dość długo i zero disca. Zatem o ile wersja finalna jest podobna do bety to możesz spac spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 15:13, Szymon666 napisał:

skąd taka cena ? i czy we wszystkich media expert w kraju będzie taka sama ?


Z nowej gazetki. Wczoraj dostałem. Jeżeli jest w gazetce to cena powinna obejmować cały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo fajnie.
No i nie - nie miałem na celu siać panikę, ot zwyczajnie nie wczytywałem się wcześniej prawie wcale w info o zastosowanym zabezpieczeniu i tego typu pierdołach, dziś jakoś mi się rzuciło w oczy to info o wywalaniu za "AFKowanie". Ale jeśli jest to rozsądnie ustawione to spoko.
Bo generalnie co jak co ale generalnie jak się człowiek zastanowi często jak gram [przynajmniej ja] to odchodzę od kompa czasem nawet na dłużej [np zadzwonić, zrobić sobie kawkę/herbatkę etc :)], wolał bym nie być
DCkowany za każde 15 min AFK xD


Sama pauza w sumie do niczego mi nie jest potrzebna, nie mniej jeśli w graniu solo takowa występuje to tym bardziej spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Diablo 3 nie ma Single Playera.
Jedyna opcja gry solo to stworzenie własnej rozgrywki bez możliwości dołączenia do niej przez innych graczy, co dalej nie zmienia faktu, ze do tego potrzebujesz połączenia z netem a samo D3 działa podobnie jak gry MMO, pobierając dane z serwerów w trakcie twojej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra potrzebuje polaczenia z netem, kampania sc2 tez potrzebowala, ale mimo to jest singleplayer.
coop mozna stworzyc z istniejacej juz gry sp lub dolaczyc prosto do jakiejs z menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 17:30, Kapas napisał:

Normalnie to ta gra kosztuje 200 zł. Najlepsze jest to, że cena w detalu to jakieś 130
zł... cena brutto to jakieś 150 zł - więc wszystkie sklepy które będą mieć grę za 160
zł zarobią na niej... 10 zł.

Skąd info o cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pre-order ma jakieś dodatkowe bonusy, oczywiście poza możliwością grania od północy? D3 niestety będę miał trochę później i zastanawiam się co jeszcze mnie ominie. ...bo z całą pewnością ominie mnie wspólne przechodzenie gry pierwszy raz ze znajomymi. Jak będzie wyglądać sprawa z poziomami postaci w co-opie? Jest sens grać razem z kimś o 20-30 leveli wyższym?

EDIT: Wiadomo od kiedy będzie dostępny trial - Starter Pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zmarnować kolejne 40 min na kolejny download... zrobi się jutro, dziś nie mam weny xD
Thx za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 19:16, Prophett napisał:

będzie wyglądać sprawa z poziomami postaci w co-opie? Jest sens grać razem z kimś o 20-30
leveli wyższym?

EDIT: Wiadomo od kiedy będzie dostępny trial - Starter Pack?


PEwnie zanim coś napisze z telefonu to otrzymasz odpowiedź, ale spróbuje pomoc :)
Im wyższa różnica lev tym większy exp penalty, wiec średni pomysł.
W każdym pudełku będą po dwa startery, maks lev 13, zawartość do leorica, po upie do pełnej wersji progres zostaje zachowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 19:21, Pietro87 napisał:

Trzeba będzie zmarnować kolejne 40 min na kolejny download...


Do ściągniecia jest jakieś 60mb jak nie mniej żeby to naprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się