Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 19:25, Elhan napisał:

W każdym pudełku będą po dwa startery, maks lev 13, zawartość do leorica, po upie do
pełnej wersji progres zostaje zachowany.


Nie miałem okazji zapoznać się że szczegółmi. Co to są te sterter packi ? I co jeszcze jest dostępne "w tym stylu" bo pamiętam że ktoś coś pisał o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 19:14, ko-nik napisał:

Skąd info o cenach?


Mam znajomego, który pracuje w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak na amazonie sprzedawali za 140pln + darmowa wysyłka to wychodzi na to, że sklep dopłacał tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 19:36, Magok napisał:

A jak na amazonie sprzedawali za 140pln + darmowa wysyłka to wychodzi na to, że sklep
dopłacał tak?

Jak rozumiem wzięcie pod uwagę np. różnicy podatków w Polsce i USA\Wielkiej Brytanii (nie wiem o jakim Amazonie mówisz) już Cię przerosło? Już nie mówiąc o tym że Amazon może mieć specjalną umowę i lepsze warunki jako ogromny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 19:36, Magok napisał:

A jak na amazonie sprzedawali za 140pln + darmowa wysyłka


+kilka dni na dotarcie paczki co pewnie wielu zraziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czyj głos jest tego lektora z filmików diablo ? ponieważ wiem ze gdzieś go słyszałem, ale nie mogę go skojarzyć oczywiście w wersji PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:30, Awe napisał:

Eh. Na świecie już wysyłają pre-ordery i to tak duże firmy jak Amazon, Bestbuy czy Gamestop.


Dziwne, przynajmniej co do GameStopa bo ma wyrazny zakaz sprzedawania gry przed 23:00 14 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 20:55, Magok napisał:

Jednak uważam, że lepiej poczekać parę dni i mieć w kieszeni dodatkowo 60pln.


60 to chyba ekstremum :) wcześniej ceny były niższe i można było spokojnie w okolicy 160 zarezerwować swoją kopię. Jak niektórzy siedzą jak na szpilkach, czytaja w kolko strony diablowskie, licząc dni do startu serwerów, to pewnie minuty od premiery, a nie dni są na wagę złota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:30, Awe napisał:

Eh. Na świecie już wysyłają pre-ordery i to tak duże firmy jak Amazon, Bestbuy czy Gamestop.
Sporo ludzi już dostało swoje kopie. Tymczasem Gram wysyła grzecznie na 15, bo strach,
że Activision poszczuje prawnikami. Żaaal. Skoro na świecie jest tyle przypadków wcześniejszych
wysyłek i to nie z firm-krzaków, to czego tu się bać? :(


Jest embargo nałożone przez samego Blizzarda, żaden sklep nie zaryzykuje gigantycznej kary za złamanie tego embarga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 21:40, Isildur napisał:

Jest embargo nałożone przez samego Blizzarda, żaden sklep nie zaryzykuje gigantycznej
kary za złamanie tego embarga.


Dokladnie, ja w jednym z nich pracuje i wiem ze jest wyrazny zakaz. I tak udalo sie ublagac o to zeby mozna bylo zaczac sprzedarz o 23:00 a nie polnocy z racji roznicy czasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak... na oficjalnym forum D3 i to w dodatku polskim jest osoba która już otrzymała swój egzemplarz edycji kolekcjonerskiej (co potwierdza awatar) i twierdzi, że był on właśnie z gamestopu.co.uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 19:32, GringoG3 napisał:

Nie miałem okazji zapoznać się że szczegółmi. Co to są te sterter packi ?

Mniej więcej jak pisałem wcześniej, cytat polskiego CM''a Wuluxara:
"Obiecane fakty o guest pass:
2 karty guest pass znajdziecie w każdym pudełku z Diablo III - zarówno w wersji standardowej jak i kolekcjonerskiej. Są to drukowane karty z kodem, więc otrzymają je wyłącznie osoby, które kupią pudełkową wersję gry
Guest pass pozwala na granie bez limitu czasowego do starcia z Królem Szkieletem - czyli zwiedzenie contentu dostępnego w becie. Kod guest pass dodajecie do konta tak, jak kod pełnej wersji gry i możecie zacząć z nim grać, gdy tylko ruszą serwery.
Postępy w przechodzeniu gry zostają zachowane, jeśli ulepszycie guest pass do do pełnej wersji gry."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....
Albo mózg mi wysiadł albo na serio nie kminie tego całego Guest passa XD. Na co mi to i możliwość grania tego co było w becie skoro mam pełną wersję i mogę to samo mogę robić w pełnej wersji ? :> [również w koło Macieju]
Rozumiem jakby można było się z kimś tym podzielić ale rejestrować to na koncie... ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 23:50, Braveheart napisał:

Albo mózg mi wysiadł albo na serio nie kminie tego całego Guest passa XD. Na co mi to
i możliwość grania tego co było w becie skoro mam pełną wersję i mogę to samo mogę robić
w pełnej wersji ? :>


Guest Pass jest w pudełku po to, żebyś mógł go dać znajomym i żeby oni mogli zobaczyć jak to całe Diablo III wygląda. A jak im się spodoba to kupią swój egzemplarz. Coś jak trail do WoWa albo wersja demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2012 o 23:50, Braveheart napisał:

Rozumiem jakby można było się z kimś tym podzielić ale rejestrować to na koncie... ?


Zdecydowanie za mało ostatnio sypiasz ;)
Idź się wyśpij przed premierą, bo będziesz nam zasypiał podczas gry i nie będziemy mieli z Ciebie w drużynie pożytku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 23:52, Wojman napisał:

Guest Pass jest w pudełku po to, żebyś mógł go dać znajomym i żeby oni mogli zobaczyć
jak to całe Diablo III wygląda. A jak im się spodoba to kupią swój egzemplarz. Coś jak
trail do WoWa albo wersja demo.

Aaa czyli dobrze po części myślałem... hehe ale tylko po części XD. Zmyliło mnie to rejestrowanie na koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się