Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2012 o 04:57, Martimat napisał:

Ja wiem co będzie w środku - ale nie OGLĄDAŁEM TEGO NA LEWO I PRAWO jak zwykle skrupulatnie
przeprowadzane są unboxingi :P


W moim przypadku to w sumie nie ma znaczenia bo ja juz kolekcjonerke trzymalem w reku :p Ale mysle ze dla wielu tutaj osob ogladanie zawartosci pudelka na filmie nie popsuje satysfakcji z otwierania Ek wlasnorecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, jaka myślicie, czy będzie to mieć jakąś różnice, że posiadam wpisane na koncie BN, że mój kraj zamieszkały to Wielka Brytania zamiast Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 09:13, Conficker napisał:

Hejka, jaka myślicie, czy będzie to mieć jakąś różnice, że posiadam wpisane na koncie
BN, że mój kraj zamieszkały to Wielka Brytania zamiast Polski?


Powinieneś napisać do Blizzarda z prośbą o zmianę kraju. W innym wypadku chyba możesz mieć z tego tytułu jakieś nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bedzie siedział cicho i nic nie będziesz wysyłał to nikt ci żadnego bana nie da, wogóle nie ma nawet za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 09:13, Conficker napisał:

Hejka, jaka myślicie, czy będzie to mieć jakąś różnice, że posiadam wpisane na koncie
BN, że mój kraj zamieszkały to Wielka Brytania zamiast Polski?


Moim zdaniem mogą być problemy z domem aukcyjnym za prawdziwą kasę, w końcu inna waluta. Chociaż nie wiem czy nie ma możliwości jej zmiany.

A propos filmików:

Spoiler

Dla mnie dużym zaskoczeniem jest śmierć Caina, reszta po nazwach zadań była dosyć przewidywalna. Teraz za to rozjaśniło się czemu bossem po 1 akcie jest Butcher, zwyczajnie zemsta za staruszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Blizzard. Oni mogą szybko się skapnąć. Chociaż to też może zależeć od tego, co będziesz robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 09:29, Undertaker napisał:

Jak się nie skapną to nie. Jak się skapną - ban. Kolega dostał. Zrobił to, bo abonament
w GBP jest niższy niż w euro.

BAn ? A niby za co ban i na co ? Nawet za lewego rafa nie dają bana tylko cofają subskrypcję - i tu pisze o Wowie - nikt mi nie zbanuje całego konta tylko dlatego, że wybrałem inny kraj rejestracji - to nie urząd skarbowy. Gram na koncie GB od kilku lat bo - w funtach taniej ;) - bo sam używałem raf-a, którego w Polscie się nie da - bo nie - pisałem tickety - raz nawet konto odzyskiwałem i jakoś bana nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach jutro mozna się spodziewać Diablo 3 kurierem w związku z zamówieniem preoderdowym an gram.pl? Bo mam nadzieje, że jutro przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 10:48, Pupu2 napisał:

W jakich godzinach jutro mozna się spodziewać Diablo 3 kurierem w związku z zamówieniem
preoderdowym an gram.pl? Bo mam nadzieje, że jutro przyjdzie?


Ogarnij się, od dawna jest pisane w kółko, że paczki wysyłają 14 z odbiorem na 15 i inaczej nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 09:13, Conficker napisał:

Hejka, jaka myślicie, czy będzie to mieć jakąś różnice, że posiadam wpisane na koncie
BN, że mój kraj zamieszkały to Wielka Brytania zamiast Polski?


Nie wiem jak by było w przypadku włamania na konto, pewnie żeby je odzyskać potrzebny jest jakiś dowód tożsamości, gdzie się okaże, że adresy się nie zgrywają, ale nie wiem czy to będzie zgrzyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 10:54, Pupu2 napisał:

Ale żałosne. To ja pójde na premiere i kupie sobie bez tego całego preorderowania i bede
miała wcześniej. BOSZ...

No to idź nikt Ci nie broni BOSZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie otrzymałem swój kluczyk i aktywowałem. Do zobaczenia za 36 godzin! Nie kupuję boxów, bo potem trzeba na nie czekać. ;) Tak wiem, jeden dzień nikogo nie zbawi, bla, bla. Ale ja chcę grać w noc premiery. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 10:54, Pupu2 napisał:

Ale żałosne. To ja pójde na premiere i kupie sobie bez tego całego preorderowania i bede
miała wcześniej. BOSZ...



I do tego za niecałe 160 zł w media expercie i realu :D Dlatego te całe pre-ordery są do kitu <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 11:17, Kapas napisał:

I do tego za niecałe 160 zł w media expercie i realu :D Dlatego te całe pre-ordery są
do kitu <3

do najblizszego media expert / reala / innego gowna mam ~~40km ? takze wcale nie sa takie zle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 11:17, Kapas napisał:

I do tego za niecałe 160 zł w media expercie i realu :D Dlatego te całe pre-ordery są
do kitu <3


A to oni też robią midnight sale? ;))

Preoredy to myślę jedynie sens przy EK, ale i tak jest to lipnie zrobione, że zamawiasz parę miesięcy wcześniej, a dostajesz później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 10:54, Pupu2 napisał:

/.../


Wiesz, ja rozumiem, że nie każdy musi śledzić ten wątek 24h na dobę. To zrozumiałe, dlatego nie powiem, że ta kwestia była tu omawiana już x razy :)
Ale serio, to, że jest embargo Blizzarda było wiadome gdzieś od grudnia (?), tak więc nie mam pojęcia czego się spodziewałaś.
Ewentualnie, nawet nie sprawdziłaś dokładnie na jakich zasadach działa pre-order, wiec pretensje możesz mieć tylko do samej siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje na temat Starter Edition:

Diablo III Starter Edition provides players the ability to try out a limited version of Diablo III. Guest Pass keys allow a player to give friends the opportunity to play the Starter Edition of Diablo III. Guest Pass keys are included in all box copies of Diablo III.
Players on Starter Edition game licenses have the following restrictions:

-Act I up to the Skeleton King is available
-Level 13 cap
-Matchmaking available only with other Starter Edition players
-No Real Money Auction House access

Jest jeszce notka "The Diablo III Starter Edition will not be available without a Guest Pass until 30 days after the game launches." Czyli co, po 30 dniach każdy będzie sobie mógł aktywować starter edition na koncie? Może to i dobrze, część ludzi posprawdza jak im to chodzi na danej konfiguracji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 11:15, Undertaker napisał:

Ja właśnie otrzymałem swój kluczyk i aktywowałem. Do zobaczenia za 36 godzin! Nie kupuję
boxów, bo potem trzeba na nie czekać. ;) Tak wiem, jeden dzień nikogo nie zbawi, bla,
bla. Ale ja chcę grać w noc premiery. Po prostu.


Ja mam EK i bede gral o tej samej porze co Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się