Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2012 o 13:45, Undertaker napisał:

Albo dodzwoniłeś się do pani od suszarek, która nie ma bladego pojęcia i tak ci powiedziała,
żebyś się odczepił.


Czytanie ze zrozumieniem !
Byłem w Media Markt w katowicach i rozmawiałem z obsługą stoiska z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mozna wyczystać na pl diablo coraz wiecej osób dostaje klucz od dzisiaj z keye.pl ! jak bym wiedział że tak bedzie to bym od nich zamówił :/ a tak to do wtorku :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 13:42, Makus89 napisał:

właśnie wrocilem z MM w Katowicach i dowiedziałem sie ze pomimo tego ze na stronie Blizza
market ten widnieje jako organizujący premiere nocną to premiery nie bedzie.


Aktualniejsza lista jest na stronie CD Projekt: http://www.cdprojekt.pl/news/6054/Nocna_premiera_Diablo_III_nie_tylko_w_Warszawie W Katowicach nocna premiera będzie w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to będzie wyglądać w TESCO :D Empik jednak tutaj rządzi :P Ahh liczę na coś fajnego tam. Imo już jutro wielkie odliczanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 13:13, Isildur napisał:

Zniknie czy nie ja i tak we wtorek rejestruję wersję full :)


A ja full wersje instaluje już w poniedziałek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 14:05, Wojman napisał:

A ja full wersje instaluje już w poniedziałek. :)


Już jutro brzmi o wiele lepiej. :)

P.S. Wszystkie kody które będą w EK rejesruje się na stronie battle.net czy któryś w samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 14:05, Wojman napisał:

A ja full wersje instaluje już w poniedziałek. :)


Ja też dokładnie o 17:01 czasu polskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 14:11, GringoG3 napisał:

P.S. Wszystkie kody które będą w EK rejesruje się na stronie battle.net czy któryś w
samej grze.


Wszystkie na stronie battle.net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 14:11, GringoG3 napisał:

P.S. Wszystkie kody które będą w EK rejesruje się na stronie battle.net czy któryś w
samej grze.


W EK będzie tylko jeden kod (*). Ten jeden kod rejestruje zarówno tę EK na BN jak i odlokowuje bonusy w innych grach.

(*) nie mówię o kluczu do Diablo II i Diablo II: Lord of Destruction, bo to faktycznie na oddzielnej kartce będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 14:46, mateusz111 napisał:

przy pobieraniu clienta, przy opcji enable p2p dac "ptaszka" czy go nie dawac zeby szybciej
pobieralo?:P



Nie dawać.. Mi z tą opcją w ogóle nie pobierało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM w Katowicach na pewno będą wersje kolecjonerskie. Byłem tam 10 maja. Będzie bardzo dużo wersji standardowych i bodajże 5 EK. Standardowe wydanie za 169zł, EK za 349zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 14:03, vegost napisał:

Ciekawe jak to będzie wyglądać w TESCO :D

Też mnie to interesuje :P Ktoś się może orientował, jakie atrakcje są przygotowane w Tesco, skoro sprzedaż ma być od północy a impreza zaczyna się już od 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tych nocnych premier to po prostu sama sprzedać. Tylko tyle. Także nie radzę się nastawiać na coś wielkiego. W niektórych miastach widziałem, że będą jakieś koszulki czy konkursy. W Katowicach w Empiku sama sprzedaż tylko i wyłącznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube pojawił się (chyba) cały soundtrack z gry, więc fanatycy muzyki z poprzednich części (czy muzyki w ogóle) mogą go wyszukać i przesłuchać. Jestem już po 3 przesłuchaniach i jest lepiej niż przewidywałem - jest miarę ok, muzyka jest wyraźnie inspirowana dokonaniami Uelmen''a, ale to już nie to samo. ;< Jest zdecydowanie zbyt spektakularnie/epicko i zdecydowanie brakuje budowania klimatu (chociaż dokładnie odwzorowuje to to co można zobaczyć w grze, więc jak kto woli). O genialnych kompozycjach dark ambientowych z bębnami i gitarą akustyczną w tle można zapomnieć. A było czemu dorównywać, bo soundtrack z Diablo 2 uważam za najlepszą muzykę stworzoną na potrzeby gry komputerowej. Jakkolwiek bym na to nie patrzył - rozczarowanie.

http://www.youtube.com/watch?v=VvOkwJbBRGc - jeden z najciekawszych utworów IMO, czuć nieco Diablowatej grozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 15:09, Braveheart napisał:

Wielkie odliczanie to już się zaczęło bo od 13 maja 00:00 zostały ostatnie 48 godzin!
:P


A jeszcze nie tak dawno były dwa miesiące do premiery :)
Tyle czekania, a tu jutro komuś o 23.40 nagle jakby prąd padł, albo net na parę dni, to by był niefart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się