Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2012 o 18:04, Wipu napisał:

No właśnie problem w tym, że nie ma żadnego potwierdzenia i nie ma przejścia do następnej,
potwierdzajacej wszystko zakładki. Teoretycznie zrobiłem z 10 sztandarów i żadnego maila,
czy oznak żywota, po prostu wielkie nic.



Mam wrażenie, ze im się strona ze sztandarami zepsuła. Kilka dni temu, zrobiłem sobie sztandar do DH, teraz chciałem do Wizarda, to nie chce przejśc do ostatniej strony.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 19:36, maniekk napisał:

Hehe robimy zakłady po jakim czasie będzie pierwsze ukończenie gry??? Ciekawe czy będzie
tak jak z WOW, "first lvl 80 on realm" po paru godzinach.



Nie sadze ze jest to mozliwe w Diablo 3, przynajmniej nie w kilka godzin, pozniej jest zdecydowanie za trudno zeby sobie isc z shity gearem i od tak walnac 60 lv. W wow trzeba byc naprawde zdolnym zeby zginac podczas qestowania, wiec bylo to o wiele prostsze. Poza tym ludzie mieli juz gotowy plan dzialania, cala gildia pomagala, bo grali w bete i widzieli calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak jest z kwestia single/multi w D3? Znaczy postać moze dowolnie wędrować między trybami czy tak jak było dawniej: postać single nie gra w ladderach i odwrotnie? W becie grałem cały czas sam to nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 19:59, Redjevel napisał:

Przy okazji radzę już wszystkim ściągnąć diablo :) o ile już tego nie zrobiliście.


Ja tam sobie tradycyjnie jutro z plytek pojade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torchlight II kosztuje 1/3 tego, co Diablo. I prawdopodobnie tyle też oferuje. Gra będzie dobra (sądząc po jedynce), ale Diablo nie pokona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 20:06, Undertaker napisał:

Torchlight II kosztuje 1/3 tego, co Diablo. I prawdopodobnie tyle też oferuje. Gra będzie
dobra (sądząc po jedynce), ale Diablo nie pokona.


Kwestia gustu mi sie jedynka w ogole nie podobala. Taki cartoon network ktory niby ma losowo robione lokacje a jednak kazda jak dla mnie nie wiele roznila sie od drugiej, znudzila mnie totalnie bardzo szybko, nie wiem czy nawet polowe dalem rade skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 19:36, maniekk napisał:

Hehe robimy zakłady po jakim czasie będzie pierwsze ukończenie gry??? Ciekawe czy będzie
tak jak z WOW, "first lvl 80 on realm" po paru godzinach.

Spokojnie.... chłopie. Gra nie jest jeszcze znana. Wszyscy będą świeży w świecie D3. Nikt nic nie zna itp itd.
Nie wiadomo również czy zdobycie 60 lvla będzie się równać ze zdobyciem 99 w D2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zgapiłem się z zamówieniem diabła na gramie, więc dzisiaj pochodziłem po centrum handlowym w Wawie i trafiłem na dwa małe sklepy z grami, pogadałem sobie ze sprzedawcą i wiecie co się okazało? mianowicie jutro koło 20 mogę odebrać sobie grę za całkiem przyzwoitą cenę 179 zł.
I chyba jednak sobie pogram zaraz po starcie serwera:-) a tak miałem czekac do wtorku:-)na zakup gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 19:57, Bambusek napisał:

Hmm, jak jest z kwestia single/multi w D3? Znaczy postać moze dowolnie wędrować między
trybami czy tak jak było dawniej: postać single nie gra w ladderach i odwrotnie? W becie
grałem cały czas sam to nie sprawdzałem.


Zasadniczo nie ma trybu stricte single. Postacie zapisane są na serwerach, możesz grać samemu nie otwierając gry dla innych, ale w dalszym ciągu wszystko co się dzieje w grze wysyła do Ciebie serwer, Ty masz tylko klienta gry. Tak więc nie ma podziału na granie multi/single, postacie są tylko multi, a jedyne co możesz zrobić to nie otwierać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 20:06, Undertaker napisał:

Torchlight II kosztuje 1/3 tego, co Diablo. I prawdopodobnie tyle też oferuje. Gra będzie
dobra (sądząc po jedynce), ale Diablo nie pokona.

Prawdopodobnie :) dobrze to ująłeś.
Ale czy zaoferuje graczom chociażby takie poziomy trudności jak D3 ? :> i pieruńsko trudny Inferno ?
A o eventach i różnorakich wersjach map nie wspominając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego trybu ladder. Każda postać jest zapisywana na serwerze, nie u Ciebie. Przejście między graniem solo a w grupie jest płynne i robisz to kiedy chcesz. Jedyne zastrzeżenie istnieje między postaciami hc a normal - te nie mogą grać ze sobą, nie będą nawet widzieć gier tworzonych przez graczy grających w innym trybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 20:06, Undertaker napisał:

Torchlight II kosztuje 1/3 tego, co Diablo. I prawdopodobnie tyle też oferuje. Gra będzie
dobra (sądząc po jedynce), ale Diablo nie pokona.



Sądząc po jedynce to nie. Jedynka mnie osobiście strasznie znudziła ( a tam ponoć jest nieskończona ilość tych poziomów? O_o

Najlepsze jak D3 zarzucano bajkowość grafiki... Torch2 go pokonało pod tym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 20:23, Kapas napisał:

Najlepsze jak D3 zarzucano bajkowość grafiki... Torch2 go pokonało pod tym względem ;)

Taaaa wręcz kreskówkowość, gdzie to T2 wygląda jakby był rysowany a intro pozostawia tam na serio wiele do życzenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2012 o 20:10, Braveheart napisał:

Nie wiadomo również czy zdobycie 60 lvla będzie się równać ze zdobyciem 99 w D2. :)


Co przez to rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 20:31, Mohair napisał:


> Nie wiadomo również czy zdobycie 60 lvla będzie się równać ze zdobyciem 99 w D2.
:)

Co przez to rozumiesz?


W Diablo (I) maxymalny poziom to 50. W D2 99lvl a w Diablo III zaś 60lvl. Jak widać przeskoki sa spore.
Kolega nabił w D1 43lvl i już miał dość bo poziom już wtedy tragicznie długo wchodził, ja miałem 90lvl w D2 i też miałem dość.
Myśle że Braveheart chodzi o to że nie ważny jest numer jaki stoim przy max levelu jaki można wbić, bo wbicie 60lvl w D3 może Ci zajać znacznie dłuzej niż 99lvl w D2. To teraz kwestia ilość exp''a za każdego zabitego przeciwnika i exp''a by awansować na kolejny poziom. A być może na 40-tym którymś poziomie już kolejny awans to będzię wiele godzin grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 20:31, Mohair napisał:

Co przez to rozumiesz?

No wiesz teraz to jestem w szoku, że tego nie zrozumiałeś. :P
GringoG3 wszystko ładnie wytłumaczył :)

@GringoG3
Dzięki ;-) Zakapowałeś o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się