Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2012 o 23:47, Kafar napisał:

To Media Expert jak coś. Nie wiem czy ten sam właściciel ale jednak mimo wszystko nawet
jak ten sam właściciel to każdy ich podsklep (marka) ma inny rodzaj promocji itp.


Tak, ale z dobrego źródła wiem, że promocja jest na całą Polskę.. dobrze, że mam media pod ręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 00:10, Kapas napisał:

Tak, ale z dobrego źródła wiem, że promocja jest na całą Polskę.. dobrze, że mam media
pod ręką :D


W Szczecinie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 00:00, Pietro87 napisał:

No tak, mieszkam w stolicy... nie mniej...
Mam w tym tygodniu nocki, średnio z czasem stoję zwłaszcza do wypadu na nocna premierę.
A zamówienia z gramu - odbieram za śmieszne 3 zł dosłownie z pod domu [do punktu odbioru
mam niecałe 350m]

Eeee to jednak nosa miałem dobrego :D jednak Wawa ;-) A co do dobior hehehe w sumie racja 350 m to w sumie spacer ;-)

Dnia 14.05.2012 o 00:00, Pietro87 napisał:

Eeee tam, najwięcej szczekają te psy co kiepsko gryzą xD

Dokładnie najmniej groźny jest ten co najgłośniej szczeka ale czasem są tacy co szczekają i gryzą ;-)

Dnia 14.05.2012 o 00:00, Pietro87 napisał:

Aczkolwiek ja jestem spokojny człowiek, póki mnie nikt nie zaczepia, podstawa dla prokuratora
- "samoobrona panie władzo, to była samoobrona" :)
Btw zgadzam się z przedmówcami - będzie miał chłopaczyna łatwy dobór klasy :)

Taaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem zamówiłem diablo jakoś w marcu i dzisiaj wchodząc na konto nie widze zamównia, też tak macie czy anulowano mi zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka stron do tylu to się dowiesz ;)
U mnie widzę bez zmian, wszystko się normalnie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 00:38, h2o712 napisał:

Mam taki problem zamówiłem diablo jakoś w marcu i dzisiaj wchodząc na konto nie widze
zamównia, też tak macie czy anulowano mi zamówienie?

Mam dokładnie to samo :(
Zamówione było 09.05.2012 czyli powinienem dostać jeszcze egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy istnieje jescze możliwość anulowania zamówienia i/albo czy pojawi się ono na liście, aby można było to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jak tak przeczytalem ostatnie trzy nowe strony to az odetchnalem z ulga ze nie mam takich problemow ze swoja kopia Diablo. Nawet zadzwonili dzisiaj do mnie zeby mi przypomniec ze jutro mam byc o 23:00...normalnie bezczelnosc myslec ze moglbym o tym zapomniec chociaz przez chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 00:54, Pabloxxl napisał:

Mam pytanie, czy istnieje jescze możliwość anulowania zamówienia i/albo czy pojawi się
ono na liście, aby można było to zrobić?

Z takimi pytaniami, to pisz do BOK, albo w temacie Akne: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11384 .
Choć ja osobiście wątpię, aby była jeszcze taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 00:54, Pabloxxl napisał:

Mam pytanie, czy istnieje jescze możliwość anulowania zamówienia i/albo czy pojawi się
ono na liście, aby można było to zrobić?

Alez ironia xD niektórzy wręcz chcą grę kupić i w niektórych sklepach pewnie jej brak a jedni to na kilka godzin przed premierą chcą anulować zamówienie bo pewnie znaleźli wersję 20 pln mniej i chcą te 20 zatrzymać w kieszeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 01:07, Braveheart napisał:

Alez ironia xD niektórzy wręcz chcą grę kupić i w niektórych sklepach pewnie jej brak
a jedni to na kilka godzin przed premierą chcą anulować zamówienie bo pewnie znaleźli
wersję 20 pln mniej i chcą te 20 zatrzymać w kieszeni :P


Na tą pizze zawsze starczy i 20 zł :D Diablo 3 + pizza + cold beer no shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 01:13, vegost napisał:

Na tą pizze zawsze starczy i 20 zł :D Diablo 3 + pizza + cold beer no shit.

Wiesz :D może coś w tym jest ale ja jako Waiter szmal [200ln] odłożyłem daawno temu i teraz mi ich nie żal wydawać a i w po kieszeni mnie to wcale nie zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 01:15, Braveheart napisał:

Wiesz :D może coś w tym jest ale ja jako Waiter szmal [200ln] odłożyłem daawno temu i
teraz mi ich nie żal wydawać a i w po kieszeni mnie to wcale nie zaboli.


U mnie tak samo, od gwiazdki trzymam forsę na Diablo 3. Także jak zapłacę mniej to tym bardziej będę się cieszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 01:24, vegost napisał:

U mnie tak samo, od gwiazdki trzymam forsę na Diablo 3. Także jak zapłacę mniej to tym
bardziej będę się cieszył :P


A ja po prostu się zawziąłem i zaoszczędziłem na Edycję Kolecjonerską. 15 marca kiedy EK zamówiłem na ten cel miałem przeznaczone 0 PLN. :) Chciałem pokazać samemu sobie, że w dwa miesiące da się uzbierać na upragnioną rzecz pieniądze i się udało. Choć nie powiem, pokusa była żeby np. kupić jajka z marcepanu na wielkanoc. Doszedłem do wniosku, że zawsze lepiej kolejne 5 PLN odłożyć do kopery z napisem "na Edycję Kolekcjonerską Diablo III" niż kupić słodycze i stracić te 5 PLN. I tak złotówka do złotówki i się uzbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już ze 3 lata :) choć nie raz świnka pękała (inne potrzeby) i łądowałem środki do nowej. Świnki - wasz zły okres w mych rękach mija, gdyż nadchodzi Diablo - wasz wybawiciel z udręki!

PS: w związku z tym będzie sekretny świński level, bo przecież "krowiego ma na pewnio nie być, bo ktoś króla zaciuka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 01:40, Martimat napisał:

Ja głównie na "mleku" oszczędzałem ...

Rezygnować z "mleka" nie można !! :P
A ja nie mogę wciąż dać wiary, że premiera będzie za tych już mniej niż 20h!!!! ;)

Ja pierniczę wczoraj ten topic wbił 237 postów a tej gry jeszcze nie ma... nice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze ,ze mam wolne do srody :D bo chyba bym wykorkowal w robocie :D jutro przyjdzie przesylka z gramu (EK) i sie zacznie... ;d panowie jak nastroje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się