Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 14:47, Kermit napisał:

Zresztą jeszcze nic nie mowie, bo dzień się nie skończył i nie wiadomo, może już wysłane
tylko nie ma komu zmienić statusu :) Ucieszył bym się gdybym jutro miał, chociaż nie
mam czasu i tak zagrać :)


Pewnie już wysłane :) Jeśli to kurier to chyba dojedzie jutro :D Wiesz embargo ;p Jestem ciekawy jak sytuacja wygląda w Media Markcie, cholera dość daleko ode mnie jest a mi się nie chcę już chodzić :P Na pewno już stoją 3 półki tego ;p Wr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:59, RakuPL napisał:

Byłem w MM po 13:00 i nie mieli jeszcze ;)


Ha czyżby czekali do 00:00 ? :) Nie wierzę w to :P Jak był StarCraft 2 to leżało już tego na pęczki dzień przed premierą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 05:05, Drazok napisał:

Fajny spoiler.

Widzę, ze co do tamtego spoilera z filmikami hehe nie mogłeś się powstrzymać. Jakoś gre w postaci filmów sobie ostro lubisz zaspoilować ale nad kupnem się chyba wciąż zastanawiasz hahaa a to dzinwę XD

Dnia 13.05.2012 o 05:05, Drazok napisał:

Spoiler

Tyrael stał się człowiekiem. Imperius został zabity. Diablo został pokonany na zawsze
? Nie jestem pewien czy jego kamień dusz też się rozpadł. Jak tak, to nie będzie D4 ;/


No jest jak jest ale wiesz coś mi jakby mało tych filmików coś czuję, ze to nie wszystkie a jak wszystkie to trochę słabo. Co do

Spoiler

Imperiusa

to cholera wie
Spoiler

czy został zgładzony doszczętnie. Choć na filmiku Diablo go nieźle przekuł a potem jeszcze te gruzy.

Co do Black Soul Stone.
Spoiler

Zoltan Kulle stworzył tylko jeden Black Soul Stone i był to najpotężniejszy kamień jaki kiedykolwiek istniał. Potrafi on wessać kilka dusz a nie tylko jedną. Sam Black Soul Stone jest chyba jednorazowego użytku ciekaw jestem w jaki sposób Diablo się przebudzi w Leah oraz jak to będzie się dziać wszystko. Te filmiki tylko zaostrzyły mi K**a apetyt


A i nie krzyw tak tej twarzy odnośnie tego czy będzie D4 czy nie będzie skoro Ty w poprzednie części nawet nie grałeś oraz do końca nie masz pewności czy D3 zakupic heheh
No chyba, ze filmiki Cię jakoś przekonały do tego by kupić grę i poznać całą sytuację dogłębnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:51, Elhan napisał:

Niedługo wszyscy zaczną grać, to prędkość pojawiania się postów myślę wyhamuje znacznie ;)

Do czasu aż nie padną serwery :]

Mam nadzieję ,że Blizz zrobi dobry uzytek z zarobionego "golda" i zainwestuje w porządne serwery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
gdzie idzie teraz zamówić wersję pudełkową w jakiejś normalnej cenie? Bo na gramie wszystko wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:06, dulak napisał:

Hej,
gdzie idzie teraz zamówić wersję pudełkową w jakiejś normalnej cenie? Bo na gramie wszystko
wyszło.


Jeśli przez internet to allegro. Detalicznie kupisz wszędzie w każdym większym sklepie z multimediami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kopię spróbuję upolować dzisiaj o północy w Tesco Extra. A później będę się czaił na... czaszkę Diablo z EK na rozmaitych aukcjach. :) Pojawiły się już pierwsze sztuki na ebayu, ale po kosmicznych cenach.
Kurczę, szkoda, że nie odświeżyłem sobie poprzednich części przed premierą "trójki". Postacie i zarys fabularny jako tako pamiętam, ale grałem w nie lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:04, MisticGohan_MODED napisał:

Mam nadzieję ,że Blizz zrobi dobry uzytek z zarobionego "golda" i zainwestuje w porządne
serwery :P


Ja właśnie dlatego wolę się dziś wyspać, poczekać do rana na swoją paczkę i nie walczyć z serwerami na GP, chociaż może wszystko pójdzie w miarę gładko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:06, dulak napisał:

Hej,
gdzie idzie teraz zamówić wersję pudełkową w jakiejś normalnej cenie? Bo na gramie wszystko
wyszło.

Weź człowieku olej internet xD... Taniej boxa to kupisz chyba jutro w Tesco czy w realu i z miejsca masz grę a nie musisz czekać tych 2 dni na wysyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:09, vegost napisał:

/ciach/


Hm, a jakiegoś konkretnego sprzedawcę polecasz? Świat gier, hmm? Bo nie chcę zamówić, a potem ma się okazać, że dostanę za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też odniosłem takie wrażenie że to jeszcze nie wszystko.Szczególnie ostatni -

Spoiler

ten ze spadającym Diablo

jakiś taki "niepełny".Ale ogólnie filmiki zacne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:13, Braveheart napisał:

> Hej,
> gdzie idzie teraz zamówić wersję pudełkową w jakiejś normalnej cenie? Bo na gramie
wszystko
> wyszło.
Weź człowieku olej internet xD... Taniej boxa to kupisz chyba jutro w Tesco czy w realu
i z miejsca masz grę a nie musisz czekać tych 2 dni na wysyłkę :)

Mam tesco pod nosem, ale to raczej średnio zaopatrzony sklep :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 15:13, dulak napisał:

Hm, a jakiegoś konkretnego sprzedawcę polecasz? Świat gier, hmm? Bo nie chcę zamówić,
a potem ma się okazać, że dostanę za 2 tygodnie.


Oj nie wiem. Rzadko kupowałem na allegro gry. Diablo 3 będzie tam ogólnodostępne. Szukaj tam gdzie cena nie wychodzi poza 170 zł bo mogą to być oszuści :) Staraj się patrzeć na komentarze :) Najlepiej patrz oferty, które są promowane to zazwyczaj pewny interes. Biednego i skąpca nie stać na promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się