Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 15:55, RakuPL napisał:

Czytają i nie widzą bo zmęczeni po robocie x_x No cóż gdybym wiedział może też bym tam
zamówił, ale płatności przy odbiorze nie mieli jak próbowałem zamówić... ;)

A tam :D robota. Jak to nie mieli jak mieli. Mają każdą praktycznie opcję płatności:
Szanowny Kliencie,

Dziękujemy za skorzystanie z usług naszego sklepu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem, towarzyszącemu premierze gry Diablo 3 (wersja kolekcjonerska i wersja standardowa), chcielibyśmy przekazać krótki terminarz dotyczący odbioru zamówionych produktów.

Jeżeli, zamówiłeś produkt z wysyłką kurierem lub pocztą przesyłkę otrzymasz w dniu premiery czyli 15 maja na adres podany w zamówieniu.
Jeżeli, zamówiłeś produkt z odbiorem w salonie Empik, będziesz mógł odebrać przesyłkę w dniu premiery, czyli 15 maja od godziny otwarcia salonu.
Jeżeli, zamówiłeś produkt z odbiorem w jednym z naszych salonów, które biorą udział w nocnej premierze, czyli:

[Spis miast w Polsce]

A najśmieszniejsze jest to, że ja swoją pakę odebrałem już dzisiaj :) miło ze strony empiku. Nie zawiedli mnie a wręcz mile i pozytywnie zaskoczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:04, Hartus napisał:

Bardzo fajne streszczenie fabuły "jedynki" i "dwójki": http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=808
Mi bardzo pomogło. Teraz jestem gotowy na poznanie dalszych losów serii. :P

LOOOOOL To Ty nie grałeś w poprzednie wersje gry ? =.=. Nie spodziewałem się tego po Tobie stary :/
Jednak widać, że należysz do grypy ludzi którzy są świeżymi graczami tej serii i którzy poddali się magii Diablo.
Tak jej się poddałeś, że nawet GSa masz lekko Diablo klimatowego.
A co do artykuły nawet fajny ale ja już to wszystko znam :) z gier jak i książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:00, vegost napisał:

> W cyfrowej wersji D3 od Blizza niestety nie ma guest passów :(

Dlatego pudełko zawsze było i będziesz najlepszą opcją :) Tak przynajmniej można komuś
coś oddać za darmo :P


I pozostaje pamiątka, zwłaszcza gdy się zamawia EK :D

Szkoda tylko że w tej sytuacji trzeba czekać dłużej z rozpoczęciem gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:09, Braveheart napisał:

A co do artykuły nawet fajny ale ja już to wszystko znam :) z gier jak i książek.


Ja sobie własnie przeczytałem dla bardziej zrozumienia zawiłej fabuły :) Zabawa z trzema braćmi to była męczarnia :) Ale i tak czegoś nie rozumiem. Bohater z dwójki zabił Diablo i Mefisto. Baala niby też w dodatku Lord of Destruction. Więc co spadło z nieba jak pokazywali na zwiastunach w Diablo 3 ? Ten anioł zniszczył kamień świata co doprowadziło do tego, że Sanktuarium stało się polem bitwy pomiędzy aniołami i demonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym jest Battle tag?, bez tego ponoć nie będzie mozna grać w DIII - czyli samo konto na BattleNet nie wystarczy?
niby ten Battle tag mam stworzony ale nie wiem gdzie mam go wpisać, po co i jak? - tzn. mam tam nazwę, taka kratkę " # " i cztery cyfry - czy mam to gdzieś wpisywać z tą kratką?, bez niej oddzielnie czy razem? ( nazwa + cyfry )
z góry dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:21, lis_23 napisał:

Czym jest Battle tag?, bez tego ponoć nie będzie mozna grać w DIII - czyli samo konto
na BattleNet nie wystarczy?
niby ten Battle tag mam stworzony ale nie wiem gdzie mam go wpisać, po co i jak? - tzn.
mam tam nazwę, taka kratkę " # " i cztery cyfry - czy mam to gdzieś wpisywać z tą kratką?,
bez niej oddzielnie czy razem? ( nazwa + cyfry )
z góry dzieki za odpowiedź.



nie musisz tego nigdzie wpisywac. jest to taki twoj identyfikator osobisty. ogolnie jest tak - jesli chcesz kogos dodac do friendsow to wpisujesz tam albo mail albo battle tag. przy logowaniu do gry wpisujesz email i haslo z bettle netu.
jesli chcesz zeby ktos cie dodal do friendsow no to wtedy podajesz albo swoj email albo swoj battle tag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypiętym poście jest podane co to ten Battle tag - ciężko się z nim zapoznać? Chyba czas dawać nagrody za nie czytanie informacji podanych w przypiętym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś może niepotrzebny, zakurzony klucz Guest Pass? Uniżenie proszę o rozważenie podarowania go mojej skromnej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już wysłali godzinę temu. Jutro będzie co robić, życzę moderatorom dużo cierpliwości i wytrwałości w opanowaniu tego tematu, szczególnie Isildurowi i Wojmanowi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:16, vegost napisał:

Więc co spadło z nieba jak pokazywali
na zwiastunach w Diablo 3 ? Ten anioł zniszczył kamień świata co doprowadziło do tego,
że Sanktuarium stało się polem bitwy pomiędzy aniołami i demonami.

Naprawdę chcesz wiedzieć czym było to "coś" co spadło z nieba ?
Tu masz link podawałem swego czasu
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=7453
Ktoś już dał filmiki w sieć.
A i kilka moich teorii oraz rozkmin się potweirdziło czym jest ta kometa.

WERSJA UPROSZCZONA UWAGA MEGA SPOILER

Spoiler

Ta kometa to Tyrael który spada z niebios bo zrzeka się bycia Archaniołem i wybiera człowieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:26, KofeinowyPablo napisał:

Do mnie też już wysłali godzinę temu. Jutro będzie co robić, życzę moderatorom dużo
cierpliwości i wytrwałości w opanowaniu tego tematu, szczególnie Isildurowi i Wojmanowi
:).

Zapewne do ogarnięcia tego tematu będą oddelegowani inni moderatrzy bo Isildur i Wojman będą off na co najmniej 1 dzień. Chyba, że obowiązek przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:29, Mange napisał:

Zapewne do ogarnięcia tego tematu będą oddelegowani inni moderatrzy bo Isildur i Wojman
będą off na co najmniej 1 dzień. Chyba, że obowiązek przede wszystkim :)


Spokojnie będę czuwał nad tym wątkiem, Wojman pewnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:28, Braveheart napisał:

Naprawdę chcesz wiedzieć czym było to "coś" co spadło z nieba ?
Tu masz link podawałem swego czasu
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=7453
Ktoś już dał filmiki w sieć.
A i kilka moich teorii oraz rozkmin się potweirdziło czym jest ta kometa.


Zostaje już tylko pytanie, skąd się wziął znów Diablo na Ziemi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:26, KofeinowyPablo napisał:

Do mnie też już wysłali godzinę temu. Jutro będzie co robić, życzę moderatorom dużo
cierpliwości i wytrwałości w opanowaniu tego tematu, szczególnie Isildurowi i Wojmanowi
:).

Już to widzę jak porzucą rozgrywkę w Diablo i przybędą zaprowadzić porządek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie działa sprawdzenie numeru zamówienia, wyskakuje tylko "Brak wyniku poszukiwania". Pewnie paczki od gramu mogę się spodziewać dopiero w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się