Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 16:26, KofeinowyPablo napisał:

Do mnie też już wysłali godzinę temu. Jutro będzie co robić, życzę moderatorom dużo
cierpliwości i wytrwałości w opanowaniu tego tematu, szczególnie Isildurowi i Wojmanowi
:).

Heh największą falę to będzie miał sam Isildur ale to wielki wojownik :P
Wojman pewnie już jest w pociągu bo pisał swego czasu, że jedzie do stolicy na nocną premierę :)

Isildur powodzenia życzę :P
Jak coś to się nie patyczkuj niech czują piekielny gniew ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:31, Kopiec napisał:

Nawet nie działa sprawdzenie numeru zamówienia, wyskakuje tylko "Brak wyniku poszukiwania".
Pewnie paczki od gramu mogę się spodziewać dopiero w środę.


Spokojnie, jeśli nie ma jeszcze karty zamówienia to nie znaczy, że paczka nie została wysłana, tylko nie została wprowadzona jeszcze do systemu w firmie kurierskiej, sprawdziłbym wieczorem na status wysyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że nie grałem? Przeszedłem zarówno Diablo jak i Diablo II wraz z LOD. W tym drugim spędziłem lata na battlenecie. No za kogo ty mnie masz?! :P
Po prostu było to tak dawno temu, że musiałem sobie odświeżyć pamięć. A że nie ma już czasu na kolejne przechodzenie tych gier, musiałem zadowolić się tym artykułem.
Co do tej magii to Diablo III zostało z niej baaaardzo mocno wykastrowane za sprawą braku Matta Uelmena w szeregach zespołu odpowiedzialnego za grę. Imo to właśnie genialne, skomponowane przez tego pana, soundtracki w dużej mierze odpowiadają za niepowtarzalny, boski (demoniczny?) klimat poprzednich części.
Wspominałem zresztą kiedyś o nich na gs ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=206467&n=160). Jeśli ktoś nigdy ich nie słyszał to polecam przesłuchać. Naprawdę robią wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał ofiarować swego guest passa to jestem chętny, prosze o dopisanie do listy. Mój mail

Spoiler

valkas@onet.eu

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:30, vegost napisał:

Zostaje już tylko pytanie, skąd się wziął znów Diablo na Ziemi ? :D

Przczytałeś spoiler ? :>
Ja wrażenia ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do waś pytanko? zamowilem diablo 3 jutro bedzie na jakich detalach go ustawić
> by gra mi chodziła na 60 -50 fps moj sprzet jest taki : i5 2500 3.3ghz , Geforce 560
> ti 1gb , 8 gb ram i i płyta asausa za 650 zł nie pamietam nazwy lecz mowili ze dobra
> co myślicie licze na fachowa odpowiedz :)? a moze wymienic karte graficzna na gf 680 gtx 2gb ram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze spoilerowo sie zaczyna robic, wpadne pozniej...

uwazam ze zamieszcznie nawet spoiler tagow na 8 godzin przed uruchomieniem serwerow to porazka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:31, DarkWolf_PL napisał:

Już to widzę jak porzucą rozgrywkę w Diablo i przybędą zaprowadzić porządek ...

Nie bój się... kilka chwil na "zamiatanie" w tym wątku pewnie znajdą ... oj znajdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:33, Braveheart napisał:

Przczytałeś spoiler ? :>
Ja wrażenia ? :>


No nie gadaj, że to on ? XD To teraz będziemy walczyć przeciwko sobie ? Bomba :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:34, Assassin3 napisał:

Witam mam do waś pytanko? zamowilem diablo 3 jutro bedzie na jakich detalach go ustawić
> by gra mi chodziła na 60 -50 fps moj sprzet jest taki : i5 2500 3.3ghz , Geforce
560
> ti 1gb , 8 gb ram i i płyta asausa za 650 zł nie pamietam nazwy lecz mowili ze dobra
> co myślicie licze na fachowa odpowiedz :)? a moze wymienic karte graficzna na gf
680 gtx 2gb ram?

Pytasz człowieku serio z tymi wymaganiami czy trollujesz.... w przypiętym poście masz masz wymagania zalecane i minimalne. Przy Twoim krzemiaku to zalecane moga być minimalnymi....
Ja mam taką samą kartę jak Ty.. Gigabyte Geforce GTX 560 TI i beta mi śmigała że ta lala. 4GB ramu DDR3 1333 oraz i5 2310 2,9 na jajo... a Ty masz lepszy procek więcej ramu i się pytasz.
Ludzie co jest z wami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPS to jakaś tragedia... Paczka wysłana o godzinie około 11. Do tej pory nie wyjechała. Status : Zamówienie przetwarzane: Gotowe dla UPS. Znając życie jak tak będzie to dotrze jutro wieczorem albo po jutrze ... Więcej nie zamawiam edycji pudełkowych. Mogłem zamówić key online + pudełko w późniejszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:34, Braveheart napisał:

> Muj mail

Spoiler

valkas@onet.eu

.
"Muj" ? :>
Po co email chowasz w spoiler ? xD


Poprawione panie profesorze;), a to drugie tak z przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:34, WooWooWoo napisał:

widze ze spoilerowo sie zaczyna robic, wpadne pozniej...
uwazam ze zamieszcznie nawet spoiler tagow na 8 godzin przed uruchomieniem serwerow to
porazka ...

A ja uważam, ze nie masz zielonego pojęcia o Lore Diablo itp itd oraz cię nowinki i inne niusy chyba ze świata Diablo oraz od Blizzarda nie interesowały... Poza tym, nikt nie karze ci czytać spoilerów.
Ci co np czytali "Sin War" wiedzą mniej więcej o co chodzi jak to się zaczęło itp itd etc. Przepowiednia bla bla bla. Nie chce mi sie tutaj nawet rozpisywać.

EOT

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:38, Braveheart napisał:

Ja mam taką samą kartę jak Ty.. Gigabyte Geforce GTX 560 TI i beta mi śmigała że ta lala.
4GB ramu DDR3 1333 oraz i5 2310 2,9 na jajo... a Ty masz lepszy procek więcej ramu i
się pytasz.
Ludzie co jest z wami.....

lol serio pytam ;/ czasem zalecane sa bledne np Battlefield 3 mi na fulla czasem leko podcią ;/ a zalecane spełniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:38, Skuner napisał:

Mogłem zamówić key online + pudełko w późniejszym czasie.


Pudełka z gier można nabyć w śmiesznych cenach, a czasami są to całkiem bogate wydania na aukcjach. Dla kolekcjonerów nie ma teraz nic lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2012 o 16:30, Isildur napisał:

Spokojnie będę czuwał nad tym wątkiem, Wojman pewnie też :)

No to życzę powodzenia, pewnie będzie tu niezły śmietnik od godziny 0 do 2-3 dni.

Dawno już nie czułem takiego podekscytowania w związku z premierą. Liczę, że Blizz stanie na wysokości zadania i nie będzie problemów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:38, Skuner napisał:

UPS to jakaś tragedia... Paczka wysłana o godzinie około 11. Do tej pory nie wyjechała.
Status : Zamówienie przetwarzane: Gotowe dla UPS. Znając życie jak tak będzie to dotrze
jutro wieczorem albo po jutrze ... Więcej nie zamawiam edycji pudełkowych. Mogłem zamówić
key online + pudełko w późniejszym czasie.


Bo paczki wyjeżdżają wieczorem, w ciągu dnia zbierają wszystkie zamówienia i inne paczki, które są wysyłane w ten sam region i dopiero wysyłane. Spokojnie dzisiaj na 100% wyjedzie Twoja paczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się