Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Czy ma ktoś 1 Guest pass na zbyciu? Bardzo prosiłbym o przesłanie na m4teusz1@gmail.com lub sirmat@o2.pl. Będę bardzoo wdzięczny ponieważ muszę sprawdzić działanie gry na moim laptopie zanim kupię! :) Dziękuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:01, Hartus napisał:

> Diablo to nie tylko gra :)
Wiem, wiem. Od miesięcy czaję się na książki z tego uniwersum i chyba sprawię sobie całą
kolekcję na wakacje. ;)

Diablo "Dziedzictwo Krwi "Czarną Drogę", "Królestwo Cienia" oraz "Pajęczy Księżyc" kupisz u nas po Polsku ale prawdziwe perły czyli 3 tomy "Sin War" no to już musisz szukać na Amazonie i of kors Eng bo PL to chyba już niemożliwa do zdobycia jest.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:07, Rambos napisał:

Czy ma ktoś 1 Guest pass na zbyciu? Bardzo prosiłbym o przesłanie na m4teusz1@gmail.com
lub sirmat@o2.pl. Będę bardzoo wdzięczny ponieważ muszę sprawdzić działanie gry na moim
laptopie zanim kupię! :) Dziękuje z góry


Będziemy mieć jak dostaniemy w końcu do ręki grę. Czyli nie wcześniej niż o 00:00 w nocy. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:10, enerkom napisał:

Nie można zainstalować gry :<


Wiemy, spokojnie pewnie jakieś problemy są. Poczekać troszkę i sprawdzać co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem zapytac osoby ktore zamawialy z gram.pl edycje kolekcjonerska. czy ktokolwiek ma cos innego niz "Brak wyniku poszukiwania" w statusie przesylki ?
Czy mam sie tym martwic ? Czy dopiero jak tak samo bedzie o godzinie 21 to wtedy moge zaczac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma kod do przetestowania diablo 3 prosze o wysłanie mi na maila z góry dzieki ;) piotr0147@wp.pl moze dam jakis bonus w zamian ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla wybierających się dzisiaj do złotych ;] i to tyle - pudełek z grą jak nie było tak nie ma - actibliz trochę mocniej przykręcił sprzedawców niż przy sc2, zupełnie jak by w umowie mieli klauzulę że w razie niesubordynacji sam diablo złoży im wizytę...

20120514171120

20120514171130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:15, Malevyn napisał:

mi przeszlo do wybierania folderow powinno zaczac instalowac i blad unabletoinitializestreaming


Tia, mam to samo :)

Nie ma co panikować. Przecież i tak teraz nie pogracie. Do 00 spokojnie wszystko się ustabilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:13, gmx napisał:

Coś dla wybierających się dzisiaj do złotych ;] i to tyle - pudełek z grą jak nie było
tak nie ma - actibliz trochę mocniej przykręcił sprzedawców niż przy sc2, zupełnie jak
by w umowie mieli klauzulę że w razie niesubordynacji sam diablo złoży im wizytę...


Warszawiacy będą mieć super noc :( Też tak chcę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:13, gmx napisał:

Coś dla wybierających się dzisiaj do złotych ;]

Te zdjęcia to przygotowania w Stolicy ? :D
Jak tak .... to nieźle wygląda to jak do przygotowania mega koncertu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam ten błąd. czyli jednak trzeba czekać do premiery aż kurier przywiezie płytkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:16, vegost napisał:

Warszawiacy będą mieć super noc :( Też tak chcę !!

Z tego co się orientuje [choć mogę się mylić] to żaden "Warszawiak" nie powie że jest Warszawiakiem tylko powie, ze jest z Mokotowa albo z Ursynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam także błąd unable to initialize streaming. Tiaa to już wiadomo dlaczego wcześniej można instalować :D - aby obsługa Klienta Blizza miała rozłożone w czasie zgłoszenia a nie wszystkie o jednej porze :D

Idzie. Powinno i Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się