Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 17:18, Malevyn napisał:

a co z ludzmi co maja wersje cyfrowe z annual passa ? :O

To samo :)
Ale ludzie... czy te kilka minut po północy was na serio nie zbawi ? :D i tak serwery są wciąż offline XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:17, Isildur napisał:

Również mam ten błąd. czyli jednak trzeba czekać do premiery aż kurier przywiezie płytkę...


Spokojnie już działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:18, Malevyn napisał:

a co z ludzmi co maja wersje cyfrowe z annual passa ? :O


Nie wiem trzeba poczekać na info z samego Blizzarda..

EDIT: Instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:18, Braveheart napisał:

Z tego co się orientuje [choć mogę się mylić] to żaden "Warszawiak" nie powie że jest
Warszawiakiem tylko powie, ze jest z Mokotowa albo z Ursynowa


To teraz Warszawiaków dzieli się na Warszawiaków względem dzielnic Warszawy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RUSZYŁO!!!!!

Zawsze będę metody korby: Wystarczy pokręcić korbką a zaskoczy :P
Ja pokręciłem i zaskoczyło.

EDIT:
@vegost
> To teraz Warszawiaków dzieli się na Warszawiaków względem dzielnic Warszawy ? :D
No chyba tak poznałem kiedyś jednego takiego co mi tak mówił nie wiem ile w tym prawdy ile plotek i legendy bo w Wawie mieszkał 15 lat ale musiał się przenieść do nas do SZCZ.
Ja mieszkam w "Wiosce z tramwajami" i jest git XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:18, Braveheart napisał:

> Warszawiacy będą mieć super noc :( Też tak chcę !!
Z tego co się orientuje [choć mogę się mylić] to żaden "Warszawiak" nie powie że jest
Warszawiakiem tylko powie, ze jest z Mokotowa albo z Ursynowa



Eeee. Ja powiem, że jestem z Warszawy, a nie dzielnicę będę wymieniał.

Nie wiedziałem, że premierę organizują na tej scenie. Dobrze, że jednak zdecydowałem się na nią pójść.:D
Swoją drogą, przyrost postów w tym temacie, jest masakryczny. O_o Chwila mija a tu kilka stron do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:22, Braveheart napisał:

Ja mieszkam w "Wiosce z tramwajami" i jest git XD.


No akurat z wioską z tramwajami to prawda XD Do tego dodać, że Szczecina jest zbudowany na bagnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:25, lRayl napisał:

Eeee. Ja powiem, że jestem z Warszawy, a nie dzielnicę będę wymieniał.

W tym momencie Ci zazdroszczę tej stolicy!

Dnia 14.05.2012 o 17:25, lRayl napisał:

Nie wiedziałem, że premierę organizują na tej scenie. Dobrze, że jednak zdecydowałem
się na nią pójść.:D
Swoją drogą, przyrost postów w tym temacie, jest masakryczny. O_o Chwila mija a tu kilka
stron do przeczytania.

Fakt. Zaraz temat załapie 8k postów. Dobrze nie skończysz pisać posta to jak klikniesz dodaj post to się pojawi kolejnych 3 nowych.
Przed chwilą miałem nową stronę a mam 50 postów per strona zaraz pewnie będzie 160 strona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo II można zainstalować, jak się nie ma jeszcze klucza? Jutro kupuję pudełkową wersję, a chciałbym je mieć na dysku jak klucz wklepię. W Terms of Service nie było nic o instalacji, tylko o używaniu i graniu, ale wyskoczył mi komunikat, że trzeba Diabełka aktywować w czasie instalacji - może chodziło tylko o rejestrację konta na Bnecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:28, Prophett napisał:

może chodziło tylko o rejestrację konta na Bnecie?

Dokładnie o to chodziło. Ja to okienko po prostu wyłączyłem a gra i tak się instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:28, Braveheart napisał:

>ciacho
W tym momencie Ci zazdroszczę tej stolicy!


Nie wiem, czy jest jego zazdrościć. Szczecin, to przecież nie jest małe miasto.

Dnia 14.05.2012 o 17:28, Braveheart napisał:

>ciacho
Fakt. Zaraz temat załapie 8k postów. Dobrze nie skończysz pisać posta to jak klikniesz
dodaj post to się pojawi kolejnych 3 nowych.
Przed chwilą miałem nową stronę a mam 50 postów per strona zaraz pewnie będzie 160 strona
xD


No widzisz, ja mam ustawiony standardowe 20 postów, więc praktycznie, co chwila mam nową stronę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:28, Isildur napisał:

Mi wyskoczył error 108 :D
Poczekam do jutra i z płyty zainstaluje.


U Ciebie też nie może otworzyć pliku "Installer Tome3" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtf, ale to się wolno instaluje, już leci 10 min i dopiero 14%, a kompa mam naprawdę mocnego. Z płyty to chyba będzie szło ze 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:26, vegost napisał:

No akurat z wioską z tramwajami to prawda XD Do tego dodać, że Szczecina jest zbudowany
na bagnie XD

BAGNO XD ale imprez w Sczecinie to cały kraj zazdrościł. Lokomotywa! nazwa ta mówi sama za siebie ;-)
Ale skończmy już ten offtop o miastach bo jeszcze się nam dostanie :P

Swoją droga bardzo fajna jest tu częstotliwość postowania jeśli chodzi o czas.... minuta w minute :D po kilka postów.

Anywawy. Na necie znalazłem fajną rzecz. Chyba wyślę dziewczynie
http://przepraszamza15maja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:15, Kafar napisał:

Jak już pisałem wcześniej lepiej się do tego przyzwyczaić inaczej w gry będziesz grał
z opóźnieniem 2 letnim aż będą po 5 euro. I to nie istotne czy się popiera taki system
czy nie.. po prostu to jest nieuniknione i wiadomo od dawna że dystrybucja cyfrowa nie
będzie tańsza niż pudełko bo niby dlaczego powinna?:P producent więcej zarobi a cena
gry będzie taka sama. To jest biznes tu chodzi o $ ;/

Blizzard np. strasznie nastawiony jest na dystrybucje cyfrową, więc pewnie nie dziwi
mnie fakt brakujących pudełek mimo iż pewnie to nadal idzie w miliony ale jednak oni
dość dobrze zachęcają do kupna cyfrowych wersji (więcej mamony, brak pośredników).


Przyzwyczajać się nie zamierzam. Najwyżej rzucę gry w cholerę, bo do niczego, wbrew własnej woli, zmuszany być nie lubię.

Jako świadomy klient nie będę wspierał wydawców, którzy ewidentnie mają mnie w rzyci.
To oni są dla nas, nie my dla nich. To gracze ich utrzymują, nie odwrotnie. I to Blizzard i reszta winni o klienta zabiegać. Inne podejście z ich strony jest po prostu chore i świadczy, że komuś w tej branży cokolwiek się piorytety pokiełbasiły.

A dystrybucja cyfrowa w założeniu miała być min. tańsza od tradycyjnej, to jeden z koronnych argumentów dev''ów, którzy tę właśnie formę wspierają. W praktyce jest dokładnie na odwrót.
Usługa ta będzie atrakcyjna, gotów jestem się z nią przeprosić, inaczej mogą mnie cmoknąć.

Co rozumiesz przez to, że Blizzard zachęca do kupna wersji cyfrowej?
Bo według mnie raczej takową wymusza, narzuca, (co może nawet dałoby się podciągnąć pod stosowny paragraf). Z całą pewnością forsując coś na chama nie zachęca, wręcz przeciwnie. Osiąga skutek przeciwny zamierzonemu.

Jak pisałem wcześniej nie zdobędę pudełkowej wersji, kładę na Diablo krzyżyk. Absolutnie nie czuję się zobligowany do zakupu "cyfrówki", takowych nie trawię.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się