Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

taaa, tak odradzalem znajomemu kupowanie w empiku bo oni sa ffu, a on juz sobie gierke odebral i smiga, a ja bede czekal az czort wie kiedy zostanie to dowiezione do punktu odbioru, bo moze po 14 a moze nie, a infolinia ma gdzies "no bo oni przeciez wyslali wczoraj" to juz ich nieinteresuje reszta, klient zaplacil niech sobie czeka, no to ostatni raz klient u was zaplacil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:36, Flurry napisał:

Naszczęście dostałem telefon od Kuriera , z informacją aby oczekiwać na niego ok. godz.
15:00 :) ! Czekam z wielką niecierpliwością !


Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:36, Isildur napisał:

Kurier rozwozi paczki zazwyczaj w godzinach 9:00-19:00 Ja też czekam w dodatku na stronie
gdzie śledzę paczkę aktualizacja statusu przesyłki jest super, ale czekam cierpliwie
to nie wina gram.pl


Co to znaczy, że aktualizacja jest super? Jaki masz status?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isildur widzisz, a u mnie Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki. A DoK nie odpowiada, więc twierdzisz, że to akurat nie wina gram.pl? Ja uważam, że to właśnie ich wina, DoK pracuje od 9 i ciężko im odp? Tak kurier pracuje od 9-19, ale ja nawet nie wiem czy moje zamówienie zostało wysłane:) Ty możesz mówić, że tak tak zostało, ale nie masz na to potwierdzenia, a tylko przypuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:41, lookazh napisał:

Co to znaczy, że aktualizacja jest super? Jaki masz status?


Nawet nie wiem gdzie jest paczka ;]
Więc nie sugerujcie się tym co na tych stronach podają bo nie aktualizują należycie, akne w swoim wątku pisała, że dostawa jest na dzisiaj i by nie przejmować się tymi statusami.

20120515104223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:42, Nightdew napisał:

Swoją drogą jak polska wersja? Cały czas mam dylemat, którą będę instalował.


Pograłem w startera, którego nie wiem za co dostałem, i powiem szczerze że lokalizacja gry jest dobrze zrobiona, fajnie się słucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:41, Pupu2 napisał:

Heya, czy peta do wowa mogę komuś sprezentować?


Nie, bo jest przypisany do konta, jeśli masz WoWa to pojawi Ci się w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś znaleźć fotki albo filmiki Barbarzyńcy z tymi skrzydełkami z EK? No albo jakąś inna postać; szukam i szukam, a znaleźć nie mogę. Ciekawe jak te skrzydełka w ruchu wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś dziwny problem - zainstalowałam, aktywowałam klucz na swoim koncie battle.net, a gdy próbuję się zalogować w grze wyrzuca błąd 12 - na tym koncie nie aktywowano licencji cośtam. Jakieś pomysły? Na koncie battle.net status Diablo 3 mam aktywny, więc chyba wszystko powinno być ok :/

EDIT: Dobra, już nic :P Jakby ktoś miał ten sam problem - ustawcie region na Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, ktos kiedyś napisal ze w drzewku mozna calkowicie wymieszac skille, a mianowicie np pod 1,2,3,4 dac tez skille z drzewka ppm "primary". czy ktos wie jak to zrobic ? :D jak na razie odpalilem tylko starter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się