Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 23:50, Braveheart napisał:

Ci nowi ludzie na gramie :C


Się nie wymądrzaj cwaniaku bo się jeszcze okaże, że mam konto znacznie dłużej od Ciebie ( pamięta jeszcze pierwszą strone cdp)

Dnia 14.05.2012 o 23:50, Braveheart napisał:

ha sam skasowałeś info i podziękowania dla moderatora. Zostałes grzecznie przekierowany


Mam prawo zakładać wątek na dowolny temat, tymabardziej, że temat nie był spamem ani bezsensownym pytaniem tylko miał zamiar poruszyć ważną kwestie jaką jest różnica w czasie dostawy w różnych sklepach (choć w przekorny sposób). A to, że moderatorowi się nie spodobał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:22, Zebek napisał:

WItam,
chciałbym poinformować , że EK D3 z www.gram.pl właśnie przywędrowała z kurierem


whoa kurierzy szybsi niz punkty odbioru w Warszawie!
(droga z magazynu A do magazynu B bywa zwodnicza, szczegolnie w stolicy!)

zapewne pozostaje mi czekanie do jutra.. i oby tylko jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:28, lord_siwy napisał:

Się nie wymądrzaj cwaniaku bo się jeszcze okaże, że mam konto znacznie dłużej od Ciebie
( pamięta jeszcze pierwszą strone cdp)

> ha sam skasowałeś info i podziękowania dla moderatora. Zostałes grzecznie przekierowany

Mam prawo zakładać wątek na dowolny temat, tymabardziej, że temat nie był spamem ani
bezsensownym pytaniem tylko miał zamiar poruszyć ważną kwestie jaką jest różnica w czasie
dostawy w różnych sklepach (choć w przekorny sposób). A to, że moderatorowi się nie spodobał...


Degrad -1 za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:30, Isildur napisał:

Degrad -1 za spam.


Od kiedy nie można wyrazić swojej opini i odpowiedzieć innemu użytkownikowi? Rozumiem, że można walnąć 10 poxtów o tym, że się czeka na kuriera ale dwa o tym, że się nie podoba podejście moderatorów ( w tym jeden to odpowiedź innemu użytkownikowi) to już zakazany spam ? Tak? Proponuje jeszcze -1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! prosze moderatora o wykreslenie mnie z listy osob oczekujacych na kod do gry testowaj juz otrzymalem, serdeczne dzieki za klucz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepach nie dla idiotów gra jest za 169 zł. Czegoś takiego po nich się nie spodziewałem. Biorąc pod uwagę że teraz nawet klucze w sieci są za 170 zł, a tutaj mamy jeszcze płyty i pudełko, oferta ta jest obecnie bezkonkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:36, lord_siwy napisał:

Od kiedy nie można wyrazić swojej opini i odpowiedzieć innemu użytkownikowi? Rozumiem,
że można walnąć 10 poxtów o tym, że się czeka na kuriera ale dwa o tym, że się nie podoba
podejście moderatorów ( w tym jeden to odpowiedź innemu użytkownikowi) to już zakazany
spam ? Tak? Proponuje jeszcze -1 .

Od kiedy w wątku o Diablo 3 komentujemy decyzję Moderatora, od kiedy kogoś nazywamy cwaniakiem (ponoć wyrażanie swojej opinii to nic złego)? Temat, który zamknąłem był dublem tematu do którego Ciebie przekierowałem, tyle w temacie. Proszę wrócić do tematu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie statusu to mi sie zmienil przedchwila - widac dziala to z sporym opoznieniem. Zreszta kiedys w UPS-e tracking pojawil sie jak juz mialem paczke u siebie. Dostawa do warszawy przewidywana na 16.05. Ale juz jest w dostarczeniu wiec dzisiaj powinna dojechac:

Zarejestrowano Warszawa Polska 2012-05-15 02:02
Odebrano od nadawcy Piaseczno Polska 2012-05-15 02:02 Zdarzenie
Wysłano do odbiorcy Warszawa Polska 2012-05-15 09:40 Zdarzenie


W sumie patrzac na to co sie dzieje jestem w lekkim szoku. Wielkim graczem i fanem to nie jestem - zreszta dobija mi 40 na karku i mam inne sprawy jak rodzina. Spokojnie w marcu kliklem sobie i zamowilem EK, bardziej z sentymentu do D1 - bo to gra przy ktorej spedzilem kupe czasu w mlodosci :) W D2 nawet nie gralem - wiec teraz bede mial okazje - choc fakt patrzac z realnej perspektywy zakup EK od strony finansowej to niezbyd rozsadny wydatek. Jednak jak to mowia po to czlowiek pracuje by czasem tez sobie zrobic przyjemnosc, a nie musza one byc do konca rozsadne (patrzac w kategoriach finansowych).

Wlasnie tez wrocilem z Saturna z Zlotych Tarasach ot bylem po pare pierdul - wszyscy w kolejce do kasy mieli D3. Dwie starsze osoby (gdziesz okolo 30-tki) w gajerkach biegaly i napychaly caly koszyk szukajac jeszcze lezacych egzemplarzy. No mowie niezla paranoja - kasjerka przy kasie tez sie smiala i mowila ze rano byl meksyk ludzie pchali sie przez barierki. Z Saturna wybralem sie na parter do empiku po gazety - widze przy kasie leza pudelka z D3, tak samo jadac schodami na pietrze z grami widzialem ze lezy troche sztuk.
Wiec z dostepnoscia zwyklej wersji nie bedzie raczej problemu, trzeba przeczekac ewentualnie troche i nie nabijac kasy cwaniaczka z Alledrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 11:41, tplewa napisał:

Wiec z dostepnoscia zwyklej wersji nie bedzie raczej problemu, trzeba przeczekac ewentualnie
troche i nie nabijac kasy cwaniaczka z Alledrogo :)

Ja przed chwilą byłem w Lubelskim MM. Pełno pudełek za 169zł. Na razie mało osób (bo rano) ale potem pewnie zejdą.
Generalnie cwaniaki z allegro mogą się nieźle przejechać na kluczach za 180 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:40, Isildur napisał:

Od kiedy w wątku o Diablo 3 komentujemy decyzję Moderatora, od kiedy kogoś nazywamy cwaniakiem
(ponoć wyrażanie swojej opinii to nic złego)? Temat, który zamknąłem był dublem tematu
do którego Ciebie przekierowałem, tyle w temacie. Proszę wrócić do tematu wątku.


Jedno jedyne pytanie. To w jakim temacie miałem odpowiedzieć temu użytkownikowi na posta skoro napisany został w tym?


A wracająć do tematu wątku. Długo były problemy techniczne z serwerami? Czy tylko typowe hura wszyscy się rzucili i dlatego padły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:51, lord_siwy napisał:

Jedno jedyne pytanie. To w jakim temacie miałem odpowiedzieć temu użytkownikowi na posta
skoro napisany został w tym?


Akurat tamten post nie wymagał odpowiedzi, ale mniejsza o to wróćmy do tematu wątku i nie róbmy tutaj śmietnika :)

Dnia 15.05.2012 o 11:51, lord_siwy napisał:

A wracająć do tematu wątku. Długo były problemy techniczne z serwerami? Czy tylko typowe
hura wszyscy się rzucili i dlatego padły?

Ja po godzinie wlazłem do gry, tak typowe hura serwery nie dały rady, ale jest już ok, czasami wywali z gry ale to sporadycznie, pewnie zostanie to naprawione wszystko :)

Ps. Tnij cytaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie jeszcze poczekam, bo jedyna informacja jaka widnieje przy mojej przesyłce to "Przesyłka przybyła Olsztyn Polska 2012-05-15 06:28 Zdarzenie".
Co za nerwowy dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 11:22, Zebek napisał:

WItam,
chciałbym poinformować , że EK D3 z www.gram.pl właśnie przywędrowała z kurierem


Gratuluję! :D Ja wciąż czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 11:44, Darkstar181 napisał:

Ja przed chwilą byłem w Lubelskim MM. Pełno pudełek za 169zł.


Załamka. czy wy też odnosicie wrażenie , że stiwrdzenie "sugerowana cena detaliczna 200zł" to chwyt marketingowy aby sklep mógł "obniżyć" cenę do "180zł"? Chyba nie muszę dodać, że porażką jest rónież to, ze w takim saturnie czy mm po 169 a w gram.pl który nie ma własnych siedzib w większości miast dużych miast Polski (odchodzą koszta) po 180. A w zamian nie mam jeszcze gry nawet w ręku ( wspomniany wczoraj kumpel z piętra już gra :( ). Jedyny pozyty to taki, ze się na jutro na kolosa nauczyłem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 12:06, Darkstar181 napisał:

Jest możliwość wyboru polskich napisów z angielskim dubbingiem, czy też gra ma tylko
pełne warianty lokalizacyjne ?


Tylko pełne lokalizacje, nie ma takowego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 12:03, lord_siwy napisał:

Załamka. czy wy też odnosicie wrażenie , że stiwrdzenie "sugerowana cena detaliczna 200zł"
to chwyt marketingowy aby sklep mógł "obniżyć" cenę do "180zł"? Chyba nie muszę dodać


To masz sluszne wrazenie, tak ten swiat jest zbudowany. Tak dzialaja promocje w marketach itd.

Natomiast co do gram.pl to ja jestem zadowolony nic nie pisalo ze bede mial gre wczesniej - jak w przypadku gdy zamawialem Wiedzimian 2 EK. Kiedys gdy mieli jeszcze sklem w Metro Centrum zamowilem sobie zwykla wersje Alone in the Dark. Przychodze odebrac i jakie bylo moje zdziwienie (mile) - gdy dostaje EK w cenie zwyklej (bo braklo zwyklego wydania). Teraz spokojnie sobie czekam na swoje D3 EK i nie musze skakac przez barierki czy stac iles tam godzin w kolejkach.

Wczoraj poszedlem sobie pod ZT troche popatrzylem i wrocilem do domu spokojny o swoja wersje. Bez emocji itd.

Natomiast to ze bede ja mial dzien czy dwa pozniej to juz mniej istotne, swiat sie nie zawali. Za to mam pewnosc ze bede ja mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 12:10, tplewa napisał:

Teraz spokojnie sobie czekam na swoje D3 EK i nie musze skakac przez barierki czy stac
iles tam godzin w kolejkach.


To ja Ci opowiem inną historię... Dziś przed południem około 9:40 wracałem z jakże pięknego zabytkowego centrum Krakowa gdzie miałem angielski. Zaszedłem po drodzę do empiku gdzię stała już wystawiona cała półka Diablo 3 i nikt się o nie bił nie było kolejek, a cena to 179.99 tzn 199.99 "przecenione" na 179.99. Z przesyłką to mi jeszcze drożej wychodzi. A, że za swój egzemplarz zapłaciłem przelewem to obszedłem się smakiem i ruszyłem dalej mamrocząć pod nosem na kumpla który już gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się