Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 09:59, gumeczka napisał:

I naprawde jest po 155 zł ?

Jest, a raczej było. Bo w sklepie MediaExpert, który tak dumnie reklamuje się w gazetce jeżeli chodzi o Diablo 3, było tylko 3 (słownie: trzy) sztuki tej gry. Z tego ja zgarnąłem dwie :)

Jeżeli chodzi o rozgrywkę, to pograłem z godzinkę i muszę stwierdzić, że polska wersja jest baaaardzo dobra. Głosy postaci dobrane świetnie (Decard rządzi), opisy i menusy w porządku, ogólnie cacy.

Gra mi śmiga w 60 klatkach ze wszystkim ustawionym na maksa, więc jest bardzo dobrze zoptymalizowana. Dla jeszcze niezdecydowanych: polecam kupić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dzisiaj rano byl w kutnowskim Media Expert i jeszcze nie dostali, ale maja wkrotce miec. Coz, nie pogram na swiezo tylko za jakis czas, ale przynajmniej na spokojnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marudzicie, a na mnie gra kupiona grzecznie czeka aż pozamykam projekty, pogaszę pożary, pogonię klientów żeby wieczorem się w spokoju delektować a nie ścigać się z całym światem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no extra !!! nada nie dostarczona do puktu odbioru! z tego co widze to chyba poprostu pojade to M1 czy MM i kupie z z półki ! super preorder niema co .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę tym którzy już grają.Ja podobnie jak z W2, dałem się nabrać na preordera i nie dość, że przepłaciłem to wciąż czekam na grę:( Człowiek się nie uczy na błędach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 12:39, bino1191 napisał:

no extra !!! nada nie dostarczona do puktu odbioru! z tego co widze to chyba poprostu
pojade to M1 czy MM i kupie z z półki ! super preorder niema co .......


No ja kupiłem dzisiaj o 10:00 w saturnie za 169zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Lubelskich punktach odbioru jak na razie cisza. Zwykle sms z informacją o mozliwości odbioru przychodzi pomiędzy 1300: a 16:00..... Startera już przelazłem 3 razy róznymi charami, ale ilez można klepac ten sam fragment. Już w becie mi się to znudziło :/ Tyle dobrze, że trochę złota nazbierałem i kowala ulepszyłem odrobinkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:05, donaan napisał:

Otrzymał ktoś może informacje o możliwości odbioru w punktach warszawskich ?


Tak otrzymałem przed chwilą z Sferis na Dolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:05, donaan napisał:

Otrzymał ktoś może informacje o możliwości odbioru w punktach warszawskich ?


wciąż czekam donaan, myślałem, że pójdę przed wykładami, ale wychodzi na to, że odbierzemy to chyba jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 12:18, lord_siwy napisał:


> Teraz spokojnie sobie czekam na swoje D3 EK i nie musze skakac przez barierki czy
stac
> iles tam godzin w kolejkach.


Ale co sie dziwisz. Pierwszy raz kupujesz w gram.pl ? Ja jak mam czas to kupuje w innych miejscach (empik itp.) wiadomo ze koszty przesylki kurierem robia swoje - a ceny za wiele sie nie roznia. Odnosnie odbioru osobistego tez mialem raz problem w Sferis Arkadia... paczka poszla i lezala u nich. Zadzwonilem do gram.pl potem do Sferis i cos im sie pomieszalo ze SMS do mnie nie dotarl. Po moim telefonie przyszedl niestety ale kolejnego dnia. Tak czasem bywa. W sumie od tamtej pory zamawiam spedycja (ale to niestety kosztuje) - szkoda ze nie maja wlasnego sklepu bo to byla dla mnie najlepsza opcja.

Osobiscie chcialem EK i zamowilem w tym sklepie. Jak bym chcial zwykla to bym sobie dzisiaj kupil w Empiku czy Saturnie, ot mimo pracy wyskoczylem sobie po sniadanie i przy okazji odwiedzilem te sklepy.

Podsumowujac jak sie ma gdzies sklep pod nosem to nie ma sensu zamawiac przez net - zwlaszcza zwyklych wydan. Jak ktos ma parcie na szklo najlepszym rozwiazaniem bylo kupienie na batlenecie :) Wiadomo tutaj cena - no ale cos za cos. Nie mozna miec wszystkiego na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:08, Calik04 napisał:

> Otrzymał ktoś może informacje o możliwości odbioru w punktach warszawskich ?

Tak otrzymałem przed chwilą z Sferis na Dolnej



Normalnie czary mary.. tez tam mam zamówiona EK i zadnych nowin... chyba do nich zadzwonie... i zrezygnuje z wykładu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się