Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 13:07, KrzysztofT napisał:

Jak z jakością tej czaszki? Jaki to materiał? Ogólnie jak wrażenia?
Pytam, bo kupuję zwykłą edycję, ale bardzo napaliłem się na tą czaszkę i poważnie zastanawiam się nad kupnem jej na jakiejś aukcji. Pytanie tylko czy warto, bo ceny są niemałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:10, Tangizz napisał:

Normalnie czary mary.. tez tam mam zamówiona EK i zadnych nowin... chyba do nich zadzwonie...
i zrezygnuje z wykładu ;P


Własnie próbowałem do nich dzwonić, ale tylko się fax odzywa :/ Ogólnie warto dzwonić i się dopominać, bo z doświadczenia wiem, że czasem towar leży od rana nawet, a SMS''a wysyłają nieraz i po 16-tej. Więc lepiej potruć im zadek, to dostają dodatkowej motywacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo potrzebuje stalego polaczenia z internetem czy wystarczy ze bedzie przy logowaniu postaci?
Jade pociagiem i nie wiem czy jak gdzies w polu strace zasieg i polaczenie z serwerem to bede mial lagi albo moze zupelnie wywali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:18, Maurycy_69 napisał:

Diablo potrzebuje stalego polaczenia z internetem czy wystarczy ze bedzie przy logowaniu
postaci?
Jade pociagiem i nie wiem czy jak gdzies w polu strace zasieg i polaczenie z serwerem
to bede mial lagi albo moze zupelnie wywali?


Stałego połączenia. Bez neta nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:17, Tenebrael napisał:


Własnie próbowałem do nich dzwonić, ale tylko się fax odzywa :/ Ogólnie warto dzwonić
i się dopominać, bo z doświadczenia wiem, że czasem towar leży od rana nawet, a SMS''a
wysyłają nieraz i po 16-tej. Więc lepiej potruć im zadek, to dostają dodatkowej motywacji
:D



Może FAX to ich antyspamer tudzież antydepresant w obliczu prawdziwej pracy od dłuższego czasu w ochronie przed falą wymagających klientów i dbaniu o ich własne ślimacze tempo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie mogę zmienić folderu instalacyjnego, gdy wybieram inny niż domyślny wyskakuje komunikat że wybrany folder nie może być użyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cz w gre może grać więcej niż jedna osoba. W sense czy są profile w grze? Bo mam zamiar grać ja i mój brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:11, Hartus napisał:

> EK rozpakowana. Tutaj zdjęcia :
>
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=28868
Jak z jakością tej czaszki? Jaki to materiał? Ogólnie jak wrażenia?
Pytam, bo kupuję zwykłą edycję, ale bardzo napaliłem się na tą czaszkę i poważnie zastanawiam
się nad kupnem jej na jakiejś aukcji. Pytanie tylko czy warto, bo ceny są niemałe.


Jakościowo jest bardzo dobra. Tyle, że jak nie masz pena z EK, to na środku czaszki masz dziurę do, której wkłada się pena z zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grać musicie z jednego konta - tego do którego jest klicz przypisany - ale mozna wiele postaci robić więc nie widze problemu ;)


--

Brał ktoś w Zielonej Górze? bo czekam i czekam na te potwierdzenie odbioru osobistego i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze watpie by przesylka byla dostarczona dzisiaj, jesli zmieniacie z UPS na jakis Schenker gdzie polowa opinii o tej firmie i kurierach to negatywy (czasem 6 dni dostarczaja piszac ze nikogo nie bylo w domu) do tego zapewniacie ze dojdzie dzisiaj a zmieniliscie date na 15-16 maja w zamowieniach ;/ nie wiem czy nie isc tez do sklepu jak kolega pare postow wyzej bo przesylka niby znajduje sie w Lublinie a ja mieszkam w Ostrowie Wlkp. a to chyba wyslaliscie nie w tym kierunku co trzeba :D ;] masakra punkt odbioru w Koninie..no chyba ze jakims cudem kurier odbiera przesylki po poludniu co chyba sie nie zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:27, Kopiec napisał:

/ciach/

No rzeczywiście, 167 osób to okropnie wiarygodna próba.

Trzeba czekać na opinie tych, co w grę się zagrywają i nie mają czasu by wrzucać oceny na serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem ze zmianą partycji instalacyjnego rozwiązany, wychodzi na to że gra odmawia zainstalowania na partycji z literką A lub B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:25, Honou napisał:

dlaczego nie mogę zmienić folderu instalacyjnego, gdy wybieram inny niż domyślny wyskakuje
komunikat że wybrany folder nie może być użyty?

Milem tak samo z partycja D. Probuj kilka razy, zrestartuj kompa w koncu zalapie.

A ja mam pytanie.. Na pudelku malym druczkiem jest napisane "moga pojawic sie dodatkowe oplaty za gre online i abonament"
Byla o tym mowa przed premiera..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:44, Maurycy_69 napisał:

A ja mam pytanie.. Na pudelku malym druczkiem jest napisane "moga pojawic sie dodatkowe
oplaty za gre online i abonament"
Byla o tym mowa przed premiera..?


Pewnie chodzi o koszty dostępu do internetu :)
Albo zabezpieczają się przed ewentualnymi opłatami, ale wątpię by wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja wciaz czekam... Kurier z Gdanska do slupska leci .. Zeby taka firma jak UPS w Slupsku nie miala stacji to porazka... Moglem isc do sklepu o 9 rano i kupic normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się