Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Właśnie dzowniłem do odpowiednich oddziałów DB Shenker, okazało się, że paczka poleciała nie do tego oddziału co powinna ._. - dostawa najbliżej jutro.. dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dzwonil na jakies 5 minut przed przyjazdem. Z tym ze ja zamawiam na adres firmowy bo w domu za zwyczaj jestem stosunkowo pozno. Z tym ze jak pisalem na poczatku oblatuja firmy bo te za zwyczaj zamykane sa 16-18... natomiast ludzie w domach prywatnych znowu sa dostepni po pracy.

Jak masz w dostarczeniu to zadzon do nich i popros o numer do kuriera. Ja czasem jak bylem poza adresem gdzie miala dojsc paczka tak robilem - dzwonilem i umawialem sie w jakims innym miejsu (tam gdzie bylo wygodnie kurierowi). Mozesz zadzwonic i zapytac o ktorej bedzie, bo chcesz sobie rozplanowac dzien i nie wiesz czy masz czekac.

Generalnie jak ktos ma status Wysłano do odbiorcy to powinna dzisiaj dojechac. Inni raczej dostana jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ku````a nie przesadzajmy z instalacja! 52% i juz godzina rowna co ta ma byc? gta mialo 18Gb i 20 minut to trwalo albo rage 25gb i 20 minut

zal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:28, davis87 napisał:

ku````a nie przesadzajmy z instalacja! 52% i juz godzina rowna co ta ma byc? gta mialo
18Gb i 20 minut to trwalo albo rage 25gb i 20 minut

zal;/


To pewnie dlatego, że gra zasysa od razu najnowszego patcha (chyba tak jest...), więc szybkość instalacji zależy też od Twojego łącza internetowego. U mnie w jakieś 20-25 min się zainstalowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:32, Abi_Dalzim napisał:

To pewnie dlatego, że gra zasysa od razu najnowszego patcha (chyba tak jest...), więc
szybkość instalacji zależy też od Twojego łącza internetowego. U mnie w jakieś 20-25
min się zainstalowało.


no tak tylko ze neta mam 25 Mega wiec nie malo i nic nie pisze ze cos sciaga tylko instalacja z plytki bo slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wielkiego podniecenia i spiny z okazji promocji gry już dawno nie widziałem. :D No ale w końcu to nie byle gra, a Diablo III, legenda jeszcze na długo przed premierą. ;)
Czytając wasze komentarze, też się trochę jaram, ale jednak ponad 150 zł za grę, to dla mnie cena zaporowa - nie byłbym skłonny tyle dać, bo po prostu bym tego później żałował. A że pewnie szybko nie stanieje, bo egzemplarze będą przez długi czas rozchodzić się jak świeże bułeczki, to szybko sobie w to cudo nie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:44, Maurycy_69 napisał:

A ja mam pytanie.. Na pudelku malym druczkiem jest napisane "moga pojawic sie dodatkowe
oplaty za gre online i abonament"
Byla o tym mowa przed premiera..?

Chodzi zapewne o dom aukcyjny i perspektywę dwóch dodatków (jak do Starcrafta 2). Amerykański rodzaj ostrzeżeń tak aby później nikt ich nie pozywał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam z siłownie patrze na tel koma tu sms. Serce drzy ale dzielnie czytam: Tak! To od salonu Sferis w Galerii Krakowskiej. Wreszcie! Pod prysznic i spadówa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano dostałem e-mail o wysyłce. W śledzeniu przesyłki kuriera cały czas była informacja o braku paczki. Godzina 14:30 i paczki dalej nie ma [adres firmowy, więc powinna być koło południa]. Zaglądam jeszcze raz na śledzenie - jest, pojawił się wpis. I co widzę?

Wysłano do odbiorcy Kraków Polska 2012-05-15 10:31 Zdarzenie
Przewidywana data dostarczenia 2012-05-16

Czyli nici dzisiaj z gry? Super... Pierwszy i ostatni zakup @gram.pl. Wszędzie były obiecanki o dostawie na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie kurier też jeszcze nie zawitał, ale przewidywanej daty dostarczenia nie mam w ogóle podanej, jedynie godzina wysłania do odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wierze, że jak pisze wysłano do odbiorcy to jak kolega tplewa pisał paczka dzisiaj dojdzie. W zasadzie to mi to już lotto czy dziś czy jutro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 14:36, c135490 napisał:


Wysłano do odbiorcy Kraków Polska 2012-05-15 10:31 Zdarzenie
Przewidywana data dostarczenia 2012-05-16

tez tak mialem zadzwonilem do kuriera i powiedzial ze bedzie u mnie za 20 min wiec bedzie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem status Wysłano do odbiorcy Kraków Polska 2012-05-15 10:31 Zdarzenie oznacza ze kurier odebral ja o 10:31 i jedzie do ciebie.

Ja mialem Wysłano do odbiorcy Warszawa Polska 2012-05-15 09:40 - tez adres firmowy i dotarl okolo 14.

Dodam jeszcze raz ze przewidywany czas dostawy mialem na jutro tzn. na 16.05.2012...

EDIT:
W sumie dzisiaj nalezy jeszcze brac pod uwage ze firma ma troche paczek z D III do dostarczenia, to samo z odbiorem osobostym. Nie wiem ile sprzedal gram.pl - ale znajac zycie nie jest to mala ilosc :) Wiec wszystko moze sie troche przeciagnac w czasie niz to normalnie bywa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena nie mała a wręcz jak na dzisiejsze czasy (gdy wiadomo, że gra się sprzeda w milionach egzempalrzy) to bardzo wysoka cena. No ale cóż... skoro nie pije na tegorocznych juwenaliach (niedawne zapalenie błędnika mi to uniemożliwia) to przynajmniej sobie pogram w Diablo 3 :P

PS; Znajomy podszedł do sprawy jeszcze naczej. Poleciał tekst: przecież i tak nasprzedaje przedmiotów to się zwróci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się