Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 16:01, lord_siwy napisał:

Czemy? :( sprawdze czy dobrze wysłałęm czekaj.

edit: Jednego x brakło sprawdź teraz.


Działa. ;D Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku w którym odbierałem DIII gra nie jest nawet wystawiona na półkach, są tylko puste pudełka zastępcze a samej gry jest tylko ok. 30 sztuk - gra nie jest też już dostępna na Empik.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut okiem na to co w pudełku...

Nie jestem zadowolony, 12 lat temu płacąc 159 zł za EK Diablo 2 mieliśmy kilka fajnych książeczek(co do zwykłaej to też nie było źle) w tym jak dobrze pamętam jedną fabularną naprawdę ładnie opracowaną. Zresztą w zwykłej Diablo 1 też było choć nie aż tak duże. Łudziłem się, że Blizzard wyda grę w starym stylu (jak ja tęsknie za kartonowymi pudłami). Co z tego że łany kredowy papier skoro zawiera raptem 16 kartek (instrukcja + wprowadzenie) - czyli nędza. Po otwarciu odniosłem wrażenie, że mamy się dosłownie "nażreć" samą marką Diablo a już klimat z dawnych lat się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:33, gitarka napisał:

Ulalala EK dostępna na gramie. Aż złożyłem zamówienie.


...i juz nie ma :) Ale fajnie ze kolejnym osoba udalo sie bez stania w kolejkach zdobyc EK :)

@neonek90

Wyskocz do jakis mniej uczeszczanych sklepow Saturn, Empik i na 100% cos dorwiesz...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam z uczelni i wchodząc do galerii krk myślę sobie: dalej nie mam smsa, idę do empiku. I akurat przechodząc koło salonu dostałem kod do odbioru :D Ale co z tego jak sobie nie pogram... w becie zawieszało mi się na updating files, wystarczyło kompa w trybie awaryjnym uruchomić i przechodziło. A teraz wkładam płytkę znowu to samo zawias tym razem na 90 %. Uruchamiam w trybie awaryjnym i WTF również nie przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 16:13, tplewa napisał:

> Ulalala EK dostępna na gramie. Aż złożyłem zamówienie.


Wyskocz do jakis mniej uczeszczanych sklepow Saturn, Empik i na 100% cos dorwiesz...

No właśnie nie mam pewności, bo podobno tłumy niesamowite we wszystkich sklepach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na 5 poziomie (barbarzyńcą) i chwilową przerwę zaliczam. Szukam teraz informacji, jak się zaliczają osiągnięcia, bo niestety tego nie widzę w grze. Dla przykładu osiągniecie eksploracja

Spoiler

katedry i jej okolic

.

Niby w opisie jest wyszczególnione co trzeba zwiedzić i są kratki przy każdej pozycji (zapewne potem ptaszkiem będą oznaczane), ale ja już ze dwie z nich zwiedziłem i mi nie oznaczyło.

Słyszałem, że gracze mają teraz problem z osiągnięciami i czy to może być przyczyną niezaliczania przeczytanych książek, odwiedzonych lokacji itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@neonek90

Wszystkiego nie wykupia... Ja bylem w Wawie w Zlotych Tarasach gdzies pomiedzy 10-11i byla w Saturnie (mimo tego ze Pani przy kasie mowile ze rano byl okropny mlyn), co prawda latali jacys goscie z pelnym koszykiem diablo i szukali kolejnych wersji - lecz watpie by wszystko wykupili. Tak samo widzialem w empiku i nie byly to raczej puste pudelka skoro byly wystawione obok innych gier - bierzesz do koszyka i tyle. Do tego to Centrum Wawy gdzie - w jakis sklepach na uboczu zapewne jeszcze sa.

W Poznaniu zapewne podobnie :) z tym ze zamiast pisac na forum - trzeba troche pobiegac po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się