Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 16:10, lord_siwy napisał:

Rzut okiem na to co w pudełku...

Nie jestem zadowolony, 12 lat temu płacąc 159 zł za EK Diablo 2 mieliśmy kilka fajnych
książeczek(co do zwykłaej to też nie było źle) w tym jak dobrze pamętam jedną fabularną
naprawdę ładnie opracowaną. Zresztą w zwykłej Diablo 1 też było choć nie aż tak duże.
Łudziłem się, że Blizzard wyda grę w starym stylu (jak ja tęsknie za kartonowymi pudłami).
Co z tego że łany kredowy papier skoro zawiera raptem 16 kartek (instrukcja + wprowadzenie)
- czyli nędza. Po otwarciu odniosłem wrażenie, że mamy się dosłownie "nażreć" samą marką
Diablo a już klimat z dawnych lat się nie liczy.


Też liczyłem na wydanie a la Wiedźmin 2 lub Risen 2 a tu, za 170 zł dostałem praktycznie takie samo wydanie jak w przypadku " StarCrafta II " - może i otwierane pudełko wyglada fajnie ale jest bardzo niepraktyczne po wyjęciu pudełka z grą i szybko się niszczy, szkoda że gra nie została wydana w grubym pudełku jak za starych, dobrych czasów CD Projekt, teraz tak niektore gry wydaje tylko Cenega ( Skyrim, Risen 2 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 16:30, lis_23 napisał:

może i otwierane pudełko wyglada
fajnie ale jest bardzo niepraktyczne po wyjęciu pudełka z grą i szybko się niszczy


Jest bardzo praktyczne, ponieważ służy do trzymania w nim pudełka z grą. Jeżeli jeszcze na to nie wpadłeś, to polecam takie rozwiązanie.

Te otwierane pudełka są bardzo ładne, mają wytłoczenia i nie rozumiem, jak komuś mogą one nie pasować...

Duże pudła na małą płytkę z grą to jest jakiś archaizm i gratuluję miejsca na półkach na trzymanie takiej makulatury, która nie jest nawet EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:58, Sejf napisał:

Ma ktoś może jakieś informacje o dostępności D3 w MM w Łodzi (głównie chodzi o Galerię
Łódzką), dodzwonić się nie mogę do nich.


Stoi na półkach, z daleka widać. 175 złotych za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:26, Vilmar napisał:

Czy ma ktoś może niepotrzebny, zakurzony klucz Guest Pass? Uniżenie proszę o rozważenie
podarowania go mojej skromnej osobie :)


Jeśli jesteś chętny i nie dostałeś klucza to proszę skontaktuj się ze mną to Ci odstąpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z osiągnięciami. Grałem dziś w singlu, jednak po jakimś czasie dołączyłem do gry wieloosobowej i zniknęły wszystkie osiągnięcia, które zdobyłem do tej pory. Z czym to może być związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy akt zaliczony barbażyńcą, zabrał mi około 6h, trochę krótko, ale jeśli ktoś jest nowy w tego typu grach, to pewnie zejdzie mu dłużej. Za to film na koniec naprawdę daje radę.

Polskie tłumaczenie jest dość dobre, przynajmniej pod względem nazw przedmiotów. Bo zauważyłem już kilka rzeczy, na których tłumacze się wyłożyli, być może nawet nie świadomie. Chodzi głównie o nazwy osiągnięć, które nawiązują do angielskich słynnych cytatów z WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



To czemu ostatnio ( nie pamiętam czy wiedźmin2 czy ESIV) dostałem w takim archicznym pudle a w środku był dvd i wszyscy byli szczęśliwi? To, że teraz tak nie jest nie znaczy, że lepiej. Mam całą łądną kolekcja pudełek z dawnych lat choć przyznam, ze tylko wybrane tytuły są na widoku a reszta ładnie złożona. A co powiesz na obecne "instrukcje"? Tamte papierowe to też archaizm co? Cóż niektórzy chcieli by jeszcze mieć materialnie w rękach, że za coś zapłacili a nie tylko krążek i nara.

PS: A pudełka owszem bardzo ładne ale to wszysko co mogę powiedzieć na + o tym wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje oba GP rozdane.
Chyba, że któryś ze userów odpisze, że mu zbędny to wtedy dam znać, że jeszcze mam jakiś na zbyciu :)

20120515164834

20120515164836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 16:48, GanD napisał:

Pierwszy akt zaliczony barbażyńcą, zabrał mi około 6h, trochę krótko, ale jeśli ktoś
jest nowy w tego typu grach, to pewnie zejdzie mu dłużej. Za to film na koniec naprawdę
daje radę.

Polskie tłumaczenie jest dość dobre, przynajmniej pod względem nazw przedmiotów. Bo zauważyłem
już kilka rzeczy, na których tłumacze się wyłożyli, być może nawet nie świadomie. Chodzi
głównie o nazwy osiągnięć, które nawiązują do angielskich słynnych cytatów z WoW.


A siekałeś wszystko jak leci czy szedłe byle mi misje zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że za grę w multi są osobne osiągnięcia? Widziałem jak kilka osób, które zaczęły grę od razu w multi zdobywało na raz jedne i drugie osiągnięcia? Sprawdź dwa razy, nie sądzę, abyś stracił te z solo. A jeśli tak się stało... no cóż, to report do Blizzard, będą to wyjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 14:59, Kopiec napisał:

A ja bardzo cieszę się z braku talizmanów, bo potem miałem cały ekwipunek nimi zawalony,
a nie miałem sumienia aby wyrzucić jakiś dający +1 do hp :P


Coś gdzieś kiedyś czytałem, że w planach był osobny ekwipunek tylko pod talizmany. I problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 16:35, lookazh napisał:


Jest bardzo praktyczne, ponieważ służy do trzymania w nim pudełka z grą. Jeżeli jeszcze
na to nie wpadłeś, to polecam takie rozwiązanie.

No tak, ale częste wyjmowanie pudełka z grą z owego tektórowego pudełka niszczy owe pudełko

Dnia 15.05.2012 o 16:35, lookazh napisał:

Te otwierane pudełka są bardzo ładne, mają wytłoczenia i nie rozumiem, jak komuś mogą
one nie pasować...


Wyglądają ładnie ale są trochę nie praktyczne

Dnia 15.05.2012 o 16:35, lookazh napisał:


Duże pudła na małą płytkę z grą to jest jakiś archaizm i gratuluję miejsca na półkach
na trzymanie takiej makulatury, która nie jest nawet EK.


Ja tam wolę grube pudełka a miejsce jeszcze mam, pomimo aż pięciu półek zawalonych grami i 15 EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co chodzi ? :(((( dopiero co kupiłem gre, pograłem 5 min i mam błąd 3006 i 37, raz ten, raz ten. Na internecie mnie straszą, że pogram dopiero za jakiś czas bo tym problemem ma się zająć blizzard, czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 16:57, Pawlikj napisał:

Ludzie o co chodzi ? :(((( dopiero co kupiłem gre, pograłem 5 min i mam błąd 3006 i 37,
raz ten, raz ten. Na internecie mnie straszą, że pogram dopiero za jakiś czas bo tym
problemem ma się zająć blizzard, czy to prawda ?


A dales tarcze templarowi? Jesli tak to masz pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po usłyszeniu reklamy Saturna w radiowej Trójce wybrałem się do Złotych Tarasów. Gry nie było na półkach, więc zapytałem w informacji, tam mieli kartonik z grami. Pewnie cwaniaki brały po kilka sztuk na allegro (cena fajna, bo 170zł) dlatego zdjęli to z półek. Wziąłem przedostatnią sztukę jakoś koło 14.30. Ponoć mieli 300 sztuk (coś mało, ale tak twierdzili pracownicy) i więszkość rozeszła się w godzinę, a dostawa za 2tyg - miesiąc. Jestem zdumiony tym, co się dzieje wokół tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem cały Białystok a o d3 ni widu ni słychu a z ust sprzedawców widać tylko ironiczny uśmieszek tylko pudełka reklamowe są... I tak się zastanawiam czy by nie kupić klucza na alledrogo i pudełka oddzielnie w sumie pakiet ten sam co był dostał ze sklepu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się