Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Spokojnie zrobiłem wszystkie misje, trafiłem na kilka wydarzeń dodatkowych.
Zdobyłem też większość, jeśli nie wszystkie wpisy w dzienniku oraz osiągnięcie za wysłuchanie wszystkich tekstów Cain''a. Summa summarum, niezbyt długi ten akt. Chyba podobną ilość czasu zabierało przejście I aktu w D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak Evil IS back :) Wybacz GRAMIE, że zwątpiłem w WAS... Właśnie przyjechał kurier z dwoma egzemplarzami gry. Do zobaczenia w Sanktuarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się już w kwestii co i jak zrobić, by otrzymać klucz, więc poproszę dobrego człowieka o udostępnienie na [m] ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 17:05, Arcling napisał:

Da się jakoś instalację naprawić czy trzeba od nowa? Około 30% mi wywala jakiś błąd 108 :/


Da się naprawić, tak jakby. O ile pobrałeś pliku z Internetu. Najpiew otwórz folder, do którego ściągnęły się pliki instalacyjne, jeśli masz tam jakiś plik MPQ z końcówką part, to znaczy że gra nie ściągnęła się w całości i musisz to dokończyć przed instalacją. Po prostu odpal jeszcze raz program do ściągania, wybierz dokładne tę samą lokalizację. Program zweryfikuje, to co pobrałeś dotychczas i dociągnie resztę. Dopiero potem próbuj instalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 17:29, GanD napisał:

Program zweryfikuje, to co pobrałeś dotychczas i dociągnie resztę. Dopiero potem próbuj
instalować grę.

Tak, ściągam Blizzard Downloaderem, bo chcę angielską wersję. Niestety wskazanie tej samej lokalizacji nie pomogło i ściąga wszystko od nowa, więc widocznie się nie dało już. Eh, kilka godzin ściągania w plecy a wtedy pobierało się aż do 100% :/ Nie wiem, czy to może z powodu tego, że na 100% zamknąłem okno z downloaderem. Trochę wtedy muliło, proces instalacji był niby uruchomiony, ale nic się nie działo, więc zamknąłem i odpaliłem jeszcze raz ręcznie instalację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 17:01, Maciejas napisał:

Po usłyszeniu reklamy Saturna w radiowej Trójce wybrałem się do Złotych Tarasów. Gry
nie było na półkach, więc zapytałem w informacji, tam mieli kartonik z grami. Pewnie
cwaniaki brały po kilka sztuk na allegro (cena fajna, bo 170zł) dlatego zdjęli to z półek.


Jak bylem okol 10-11 to jeszcze byly. Kilka osob w kolejce do kasy mialo i jak wspominalem dwoch gosci mialo pelny koszyk (nie wiem ile do koszyka wlezie) - ale za pewne bylo tego w nim sporo. Wiec te 300szt. mnie troche dziwi skoro przy otwarciu byl mlyn, a oni w koszyku mieli lekko 20-30 sztuk. Tak samo jak wchodzilem do Saturna to sporo osob wychodzilo z pudelkami...

Natomiast Pani przy kasie smiala sie i mowila ze podczas otwarcia byla ogromna zadyma. Tak samo byla jeszcze wystawiona i moglem smialo kupic kilka/kilkanascie sztuk jak bym mial taka chec. Zreszta pisalem o tym juz na forum kilka postow wyzej.

Na gram.pl dzisiaj byla przez chwile dostepna wersja EK i zwykla (zapewne od osob ktore nie oplacily preorderow).

Zapewne jak by pobiegac po Wawie to jeszcze by sie gdzies wyrwalo.
Mlyn fakt jest - ale jak widac jak ktos chce to i EK by jeszcze dzisiaj wyrwal i zapewne mial jutro/pojotrze w domu.

Zreszta jak osoby biorace na Allegro stwierdza ze nie ma zbyt wielu chetnch na wersje w "chorych cenach" to zjada z cenami - lub sobie zupe ugotuja z tych gier. Grunt to sie nie napalac - jak sie wczesniej nie myslalo o zakupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam tez gra tak irytująco "przycina" ?
Niezależnie od ustawień, aż sprawdziłem na drugim kompie i dupa, taki sam efekt o.0

Mniej więcej wygląda to tak jak tu : http://www.youtube.com/watch?v=iukY2L8PpSM

Aczkolwiek nie aż tak drastycznie [tzn częstotliwość owego "haczenia" jest u mnie dużo mniejsza]....
Ehh uroki h&s''ów =.= [z TQ były podobne cyrki i nic tego nie naprawiło... tu mam nadzieję blizz coś poradzi z czasem T.T]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ludzie na Allegro powariowali? Sprzedają klucze po 200zł i co najstraszniejsze mają kupców na to! Głupota ludzka sięga granic po raz "enty". Już pomijając pudła za tą samą cenę plus koszty przesyłki. Nie lepiej w sklepie kupić? I taniej i pewniej.
Ale co ja tam mogę wiedzieć. Przecież ja normalny jestem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 17:36, Arcling napisał:

Tak, ściągam Blizzard Downloaderem, bo chcę angielską wersję. Niestety wskazanie tej
samej lokalizacji nie pomogło i ściąga wszystko od nowa, więc widocznie się nie dało
już...


Błąd. Da się. ja też ten sam błąd popełniłem. Musisz wybrać ogólny folder, w którym jest folder z plikami z grą, a nie ten folder z już pobranymi plikami, bo wówczas instalator po prostu tworzy wewnątrz jeszcze jeden podfolder, gdyż nie widzi plików instalacyjnych. Zrób to jeszcze raz. Nie będziesz musiał ściągać wszystkiego od nowa - poza tym takie ściągnięcie od nowa wcale nie gwarantuje, że nie będziesz musiał tej procedury powtarzać. Niestety ten downloader jest walnięty. Dziwię się, że Blizzard jeszcze nic z nim nie zrobił. Aha, wyłącz peer to peer, to na ogół zdecydowanie poprawia prędkość pobierania danych.

Powiedzmy, że masz taką ścieżkę domyślną:
C:\Users\Mateusz\Downloads\Diablo-III-8370-enGB-Installer

W takim razie wybierasz ściąganie do folderu Downloads, a nie do tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że czegoś takiego jeszcze w sklepie nie widziałem. Wybrałem się do MM celem dokonania wiadomego zakupu^^ , podchodzę do kasy a tam wszyscy ( +/- 15 osób ) stoją w kolejce z diablo w ręce. Przy premierze żadnej gry nie spotkałem się z czymś takim ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 17:49, GraczZ napisał:

Przy premierze żadnej gry nie spotkałem się z czymś takim ;P

Ja tak miałem z Wiedźminem 2. Wystałem się w Tesco, ale nie dowieźli w tym dniu, a ja śpieszyłem się do pracy. Dlatego poszedłem o 9 do empiku, a razem ze mną chyba z 20 osób i wzyscy jednocześnie ruszyliśmy do kasy z Wieśkami w dłoniach. Panie z kas zbaraniały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, rozłączyło mnie z netem podczas gry i po ponownym wejściu wszystkie mapki miałem zakryte, czy za każdym razem tak się tak zdarza czy po prostu miałem jakiegoś buga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie

Czy u was też podczas gry nie wyskakuja osiągnięcia??

w becie normalnie byly jak zebralo sie zloto to podczas gry wyskoczylo osiagniecie a teraz gralem i zadne osiagniecie mi sie nie pokazalo a jak wszedlem potem w osiagniecia to okazalo sie ze juz mam 4!
wiec dlaczego nie ma podczas gry? a fajnie sie zdobywalo je w becie a tu lipa nie wiadomo czy czlowiek zdobyl go czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt dał ciała ... Dzisiaj obszedłem wszystkie sklepy w Szczecinie i nie mogłem znaleźć ani jednej kopii gry, żeby kupić. Ani jednej !!! Teraz będę pewnie czekał tydzień na nową pulę tak ? :( LOL2. Czegoś takiego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:05, vegost napisał:

CD Projekt dał ciała ...


Raczej Ty dałeś ciała. Ludzie stali po nocach żeby kupić grę. Spodziewałeś się mniejszego zainteresowania i zakurzonych pudełek na półkach? ;D

Alkohochlik -> 169zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 18:07, HumanGhost napisał:

Raczej Ty dałeś ciała. Ludzie stali po nocach żeby kupić grę. Spodziewałeś się mniejszego
zainteresowania i zakurzonych pudełek na półkach? ;D

Alkohochlik -> 169zł.


Chyba kpisz misq. W nocy żaden sklep nie był otwarty, oprócz tych gdzie była nocna premiera. Reszta gier powinna znajdować się na stanie w sklepach nie objętych nocną premierą. Ale nie ma nigdzie gry do kupienia !!! Dlatego CDP dał ciała a nie ja. Za mało kopii wysłali do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak z technicznych rzeczy.. tak patrze i jizas jaki ten D3 ma ping o.0
Mam latency na poziomie 200-250... to nawet w crapiaszczym TORze nie wbiłem się nigdy wyżej 75-80...
U was tez takie "osiągi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się