Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 19:49, GanD napisał:

Wielu ludziom nie wchodzą, bo serwery się posypały kompletnie. A niektórzy to nawet grają
offline nawet o tym nie wiedząc. Także... pokłady naszej cierpliwości właśnie zostały
wystawione na próbę ;)


Ech... Mam nadzieję, że po naprawieniu wskoczą z automatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:47, Mejste napisał:

Hej,

Słuchajcie, wchodzą Wam osiągnięcia? W becie co chwila jakieś odblokowywałem, a przy
pełniaku, choć spełniam wszystkie ich wymogi, żadne się nie dodaje do mojego konta. Ktoś
ma podobny problem? Wie jak temu zaradzić?


Ja straciłem prawie wszystkie nie wiedzieć czemu. Rozwiązanie ?

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4065186684?page=1#8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIAŁA!!!!!!!:DDDD Po 5 godzinach męczarni z instalacją itd wreszcie udało mi się uruchomić grę... Kurde ale za 15 min trzeba iść na koncert więc dopiero na nockę się szykuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:59, EmperorKaligula napisał:

źródło ?

Proszę:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5051765603#1

Tak na marginesie mi też osiagnięc nie naliczało.
A teraz super ciekawostka.
Rano odpaliłem gre normalnie, tylko że nie paczka przyszła wieczorem a wcześniej dało się grać niczym na guest pass, tylko że mi nikt takowego nie przekazał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcześniej dało

Dnia 15.05.2012 o 20:03, Szalony_Max napisał:

się grać niczym na guest pass, tylko że mi nikt takowego nie przekazał :D


Mialem to samo. Jak się okazało rano nie wiem skad pojawił mi się Starter na koncie chociaż w zamkniętej becie nie uczestniczyłem. Mi jakieś tam osiągniecia naliczało, jednak wydaje mi się, że w becie wpadały dużo częściej. Wbiłem sobie 8lvl i skoczyłem do MM po pełniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 20:03, Nightdew napisał:

DZIAŁA!!!!!!!:DDDD Po 5 godzinach męczarni z instalacją itd wreszcie udało mi się uruchomić
grę... Kurde ale za 15 min trzeba iść na koncert więc dopiero na nockę się szykuję.


Tyle, że teraz nie da się zalogować, zajęte, przeciążone serwery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 20:07, EmperorKaligula napisał:

> > źródło ?
>
> http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5051765603

a to nie jest dla serverów amerykańskich tylko ?


10: 22 a.m. PDT- We are in the process of performing an emergency maintenance for all North American Diablo III servers to resolve several issues that are currently impacting the game. - więc raczej tylko Ameryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:35, EmperorKaligula napisał:

z tego co pamiętam (przy kradzieży mojego konta wow''a kilka lat temu) blizzard w przypadku
podejrzanego połączenia, resetuje hasło i wysyła link na pocztę. Nie wiem jak jest teraz.


Jakie podejrzane? Po prostu wklepałbym dane brata przy logowaniu i by szło. No chyba że gra wykrywa, że komp jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Isildurowi mam już jeden guest pass, ale niestety jako że kumpli do przekonania do zakupu Diablo 3 mam aż dwóch, to potrzebuję jeszcze jednego - ma ktoś może taki klucz na zbyciu i nie przeszkadza mu, że mam już jeden? :)

PS. Nie byłoby problemu gdyby Blizzard nie poleciał w kulki z osobami, które zapisały się na Annual Pass :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie jest unboxing kolekcjonerki Diablo III w najbardziej badziewskiej (pod każdym względem :P) jakości ever, jeśli ktoś chciałby obejrzeć, skoro nam biednym serwery nie działają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zalogować na konto i uwierzytelnić gre po kilku próbach, ale długo czekam juz na ostatnią opcję pobieranie postaci.
U Was też tak długo trwało pobieranie postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra a mi na początek wyskakiwaly dwa błędy z informacją o przeciążonych serwerach ale w końcu udalo sie połączyć z serwerem, dokonać autryzacji a teraz pobiera listę postaci, tylko że jaką liste? o co kaman i dlaczego już od pół godziny.
i co jak co ale blizzard znów pomylił się z obiążeniem serwerów a my czekamy i czekamy i czekamy ;[

o widze ze nie jestem sam ;) ale to mnie nie pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie coś się ostro posypało, kto by się spodziewał, że premiera w wykonaniu tej firmy będzie wyglądała tak profesjonalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się