Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 21:23, mr-nadol napisał:

Maile do Sev4e i Ratefi poszły.

Śmieszne, że serwery zdychają ale mogło być gorzej. Oby się sytuacja uspokoiła do przyszłego
tygodnia.


Możesz oddać mój klucz (nie wykorzystałem) komuś innemu - już dostałem od tere, a nie chce nadwyżek lub marnowania czyiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czego się chwalisz, że jesteś nałogowym piratem ? Dopiero jak przycisnęło to się kupiło grę co? Może kolejne pół życią odczekaj i zapytaj się mamy czemu się nie kradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:28, Wszystkozajete napisał:

Jak ktoś ma jeszcze klucze na zbyciu to prosiłbym o wysłanie.
Mój mail to Mikson88@gmail.com.

Mam ostatni - za chwilę Ci prześlę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:24, misioo napisał:

Ej, jest gdzieś na necie możliwość podglądu stanu serwerów, bo nie chce mi się co 5 minut
próbować włączać gry...


Nie ma co patrzeć na stan serwera przez stronę, którą podali niżej. Ja właśnie zalogowałem się na Amerykę, na EU wciąż nie da rady, a jak widać z tamtej stronki wynika że jest dokładnie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:28, Meketh napisał:

OK można mnie wykreślić z listy oczekujących na GP, dziękuję bardzo koledze haderQ.


Ależ nie ma za co kolego ;) miłego wieczorku, ja chyba zrobię porządek w moim pokoju gracza, termos kawki i spokojnie będe czekać na udane logowanie, przecież się nie potnę bo nie wytrzymały serwery - w Cata było to samo :) A wszystkim zirytowanym, zdenerwowanym i wkurzonym mocno życzę spokojnego wieczoru, bo nerwy nie dadzą nic ;)

Pozdrawia niespotykanie spokojny haderQ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę do południa i na tym koniec, od tamtego czasu "Błąd 37", to już nawet śmieszne nie jest. Może przydałoby się jakieś zbiorowe jęczenie na temat wprowadzenia trybu offline, bo w tej chwili 12 lat pracy spływa Blizzardowi do rynsztoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie piszcie bzdur w stylu "no i co, że serwery nie działają, to było do przewidzenia, idźcie na dwór". Premiera gry jest dzisiaj, zapłaciłem za nią prawie 2 bańki, zatem oczekuję, że jak wrócę sobie do domu to będę mógł swobodnie i bez przeszkód w nią zagrać. Co w tym dziwnego? Blizzard spieprzyl akcję i tyle, to jest fakt. I nie obchodzi mnie, że "to było do przewidzenia, zawsze tak jest".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:23, mr-nadol napisał:

Maile do Sev4e i Ratefi poszły.


Doszło i już wykorzystałem, wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2012 o 21:31, haderQ napisał:

Ależ nie ma za co kolego ;) miłego wieczorku, ja chyba zrobię porządek w moim pokoju
gracza, termos kawki i spokojnie będe czekać na udane logowanie, przecież się nie potnę
bo nie wytrzymały serwery - w Cata było to samo :) A wszystkim zirytowanym, zdenerwowanym
i wkurzonym mocno życzę spokojnego wieczoru, bo nerwy nie dadzą nic ;)

Pozdrawia niespotykanie spokojny haderQ ;)


Dopiero jutro sprawdzę jak dociągnę do końca na moim zawrotnie szybkim łączu 1MB instalkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pochwalam piractwa, zreszta ilosc kupionych przeze mnie gier na samym gram mowi sama przez sie. Jednakze powiem to, tak powiem: Diablo 3 jest poki co bublem nie wartym zlamanego grosza, jako towar wadliwy i niekompletny moze byc dla mnie spiracony na 1000 mozliwych sposobow. (A dla tych co uwazaja, ze nie szanuje Blizza i szkoda mi na nich kilku groszy dodam ze gram w WoW od bety ... do dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp postawiony z powrotem na nogi po zamachu przeprowadzonym przez Diablo. Teraz od ponad godziny wiszę na "Retrieving character list". Fajnie by było, gdybym w ogóle posiadał listę postaci. Ale nic to, Baśka. W tle czterogodzinny maraton "Tom i Jerry" (dziękujemy Ci, youtube) i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wyszło że kupiłem nówkę zafoliowaną na allegro kazałem wysłać kluczyk a pudełeczko dosłać i tak. i w ten oto sposób w przeciągu półtorej godziny miałem zainstalowane (lovely 40mbit ;]) a grać się nie da ;(. Póki co największe osiągnięcie przejście uwierzytelniania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:38, Ring5 napisał:

Komp postawiony z powrotem na nogi po zamachu przeprowadzonym przez Diablo. Teraz od
ponad godziny wiszę na "Retrieving character list". Fajnie by było, gdybym w ogóle posiadał
listę postaci. Ale nic to, Baśka. W tle czterogodzinny maraton "Tom i Jerry" (dziękujemy
Ci, youtube) i czekam...


Nie martw się : ) Po miesiącu max dojdzie do normy i każdy będzie mógł wejść i zagrać. Teraz się nawet nie opłaca logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paranoja jakas ;> znowu wyalilo mnie z singla podczas gry i tym razem error 75... zarabista zabawa... Co za kretyn wymyslil taki single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się