Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 21:42, conan8 napisał:

Udało się komuś już wejść do gry, czy nadal nic?

Nadal nic, ja już nawet nie próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa... od półtorej godziny nie mogę się zalogować bo servery są przeciążone, co chwile mnie jakieś bugi nękają łee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem do domu... czeka na mnie paczka z grą :)
Fajnie, fajnie... wkładam płytę do napędu... nie działa.... 20 prób i nie czyta płyty.
Spróbowałem na laptopie i tam działa... eh... ogólnie dziś mam taki dzień, że wszystko przeciwko mnie to nawet sie nie wkurzam za specjalnie.

Ściągam klienta z b.netu. Mogłem od początku tak zrobić... no trudno zagram pewnie jutro popołudniu.

Z tego co czytam i tak trudno wbić na serwer i pograć więc pewnie omijają mnie kolejne "miłe rzeczy" dzisiejszej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:41, vegost napisał:

Nie martw się : ) Po miesiącu max dojdzie do normy i każdy będzie mógł wejść i zagrać.
Teraz się nawet nie opłaca logować.


Wiesz, po tym, jak mnie diabełek prawie do grobu wpędził ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=8402), naprawdę liczyłem na to, że uda mi się choć chwilę w niego pograć... Tymczasem du... sza blada. Pograć sobie mogę. Na cymbałkach. No trudno. Ważne, że dzięki tym 4 godzinom z T&J przypomina mi się dzieciństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:43, Pawlikj napisał:

Ale lipa... od półtorej godziny nie mogę się zalogować bo servery są przeciążone, co
chwile mnie jakieś bugi nękają łee :(


Mi sie jakos udaje znowu sie nawet udalo, ale co z tego jak zapewne znowu w trakcie gry mnie wywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak byś nie pograł kolego... "Server przeciążony błąd 37" - taką wiadomość otrzymuje chyba każdy gracz... Swoją drogą to wkurza mnie te diablo i powoli żałuje zakupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:43, GringoG3 napisał:

> Udało się komuś już wejść do gry, czy nadal nic?
>
Nadal nic, ja już nawet nie próbuje.

NIc , chyba dam sobie spokój dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziommm gra i tak nie działa a po drugie zainstaluj gre na lapku i przekopiuj ;) i będzie działać. Płyty to przeżytek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:47, Ring5 napisał:

Wiesz, po tym, jak mnie diabełek prawie do grobu wpędził ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=8402),
naprawdę liczyłem na to, że uda mi się choć chwilę w niego pograć... Tymczasem du...
sza blada. Pograć sobie mogę. Na cymbałkach. No trudno. Ważne, że dzięki tym 4 godzinom
z T&J przypomina mi się dzieciństwo :D


Zobacz na mnie, dzisiaj cały dzień szukałem po sklepach Diablo 3 i nigdzie nie mogłem znaleźć. Przynajmniej masz już swój egzemplarz. Ja mogę o nim pomarzyć przez kolejny tydzień. Pewnie w końcu i zrobią porządek z serwerami i problemami typu "error xx". Ale to Blizzard im się nie spieszy z niczym. Trudno, trzeba sobie jakoś zorganizować czas. Ja np odświeżę sobie chyba Dragon Age`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jeszcze na zbyciu jakiś klucz? Jeden który dostałem, nie działa, więc i wciąż brakuje mi tej sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pierwsza sesja z diablo za mna. Czas leci niewiarygodnie szybko. Doszedłem do momentu w ktorym skonczyla sie beta. Radosc z sieczki mojego barbariana nie do opisania. Fabula tez sie rozkreca. jest super. juz niemoge sie doczekac kolejnych godzin i dni z diablo.
teraz trochę pytan.
jak zidentyfikować przedmioty. z lo wypadlo pare żółtych ale potrzebuja identyfikacji.
jak moge uzyc sztandarow kore zrobilem sobie na stronie diablo?
przepraszam za brak znakow ale pisze z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We anticipate all servers will be available for play at approximately 1:30 p.m. PDT. We will provide further updates as necessary. Thank you for your patience."

źródło: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5051765603

Napisane na amerykańskim forum, ale mooooże jakimś cudem dotyczy też europy. 1:30 p.m. PDT, to 22:30 u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:49, vegost napisał:

Zobacz na mnie, dzisiaj cały dzień szukałem po sklepach Diablo 3 i nigdzie nie mogłem
znaleźć.


Hmm... keye.pl? Zamówiłem jeszcze w kwietniu chyba, żadnych problemów z kurierem, dostępnością itp. Klucz przychodzi na mail, za niczym nie muszę się uganiać. A i taniej wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:56, Pupu2 napisał:

Czy mozna miec jedna postac na serwerach eu i america? Czy na kazdy z rejonow trzeba
miec osobne?


Osobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 21:56, Pupu2 napisał:

Czy mozna miec jedna postac na serwerach eu i america? Czy na kazdy z rejonow trzeba
miec osobne?


Na każdym osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się