Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 22:55, Kapas napisał:

Pudełkowa wersja na allegro kosztuje... 10 zł... klucz można kupić osobno - wyjdzie na
to samo :P


Chodzi ci o same pudełko ? :) A na co mi puste pudełko bez oryginalnej płyty i instrukcji ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:55, lis_23 napisał:

Czy poszukiwania

Spoiler

trzech części miecza

to jeszcze akt I?.


No jasne ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam Auction House? Bo właśnie zakupiłem spodnie za 30k kasy ubyło, spodni nie ma a i histori moich kupionych przedmiotów nawet nie wyswietla :/ I wyskakuje że nie może pobrać form moich płatności. Ktoś jeszcze ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:57, vegost napisał:

> Pudełkowa wersja na allegro kosztuje... 10 zł... klucz można kupić osobno - wyjdzie
na
> to samo :P

Chodzi ci o same pudełko ? :) A na co mi puste pudełko bez oryginalnej płyty i instrukcji
? :)


Spokojnie są i z płytą i instrukcją ;) tylko chyba około 20 pln kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:26, Arcling napisał:

Czy komuś też tak instalacja się zatrzymywała? Próbuję znowu zainstalować grę (z dysku
twardego, bo ściągałem z battle.net wersję angielską EU) i coś długo stoi na 1%. Komiks
leci sobie, ale instalacja coś nie chce dalej się posunąć. Nie dość, że sporo czasu z
tych ich zamulonych serwerów się ściągało (a włączanie/wyłączanie p2p w downloaderze
niewiele zmieniało) to jeszcze coś takiego :/ Teraz nie wiem czy anulować tą instalację
na 1%, czy mi to nie zepsuje plików i od nowa nie trzeba będzie.


to samo.... mialem error na 41% a teraz stoi albo na 1% albo na 0%

poddaje sie na dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:02, Drazok napisał:

Coś typu D3 to tylko dobra gra, nic więcej, zwłaszcza bez pvp

PVP będzie spokojnie jeszcze byś zdążył się naduelować ze aż by Ci się odechciało hehehe

Dnia 15.05.2012 o 23:02, Drazok napisał:

Kolega zagrywał się strasznie w D2.

Hmm ciekaw czy był obiektywny czy zaslepiony i do konca wierny w D2 ale to mnie już nie interesuje.

Bywaj więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:00, maniekk napisał:

Spokojnie są i z płytą i instrukcją ;) tylko chyba około 20 pln kosztują.


Ehh :) To nie jest zabawne bo straciłem dzisiaj trochę czasu na szukanie tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:11, Braveheart napisał:

Bywaj więc :)


Narazie, może jak stanieje i nie będzie tego głupiego singiel online, to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premierę mamy za sobą. Kawa na ławie. Wyszło też na jaw kilka kwiatków więc pozwolę sobie tutaj wrócić i napisać jednego posta.

Wrócić, bo byłem tu i w temacie o becie gdy ta trwała. Po tym co widziałem zdałem bardzo sceptyczną relację na temat bety jak i samej rozgrywki. Po krótkiej wymianie zdań odpuściłem żeby zobaczyć jak będzie po piętnastym i co można zwalić na betę a co nie.

Do rzeczy:

Narzekania graczy na problemy z logowaniem, nawet drugiego dnia testów, spotykały się często z ostrą krytyką, że "przecież to stress testy" i Blizz szykuje się na premierę. Z tego co widzę to problemy i to znaczne były i są dzisiaj. U niektórych mniejsze, u niektórych większe, ale raczej nie do zbagatelizowania patrząc po relacjach części z was.

Spotkałem się ze sporą krytyką, w tym z takim miłymi stwierdzeniami pod swoim adresem jak "znafca" gdy w pewnym momencie otwartą betę zacząłem nazywać "demem". Argumentowałem to w ten sposób, że mamy spójny kawałek gry, w który możemy grać do woli, który działa wyśmienicie. Nie spotkałem się z żadnym raportem dotyczącym bugów czy innych błędów i niedociągnięć tak przecież charakterystycznych dla czegoś takiego jak "beta". Gdy już komuś udało się wejść do gry to w niej samej już nie spotkał się z przykrymi niespodziankami. Co przeczytałem wczoraj? Blizzard udostępnił wszystkim posiadaczom wersji pudełkowej, a już niedługo także wszystkim chętnym wersję demonstracyjną umożliwiającą rozgrywkę w pierwszym akcie aż do króla szkieletów oraz rozwój postaci do 13 poziomu. Wygląda znajomo.

Dzisiaj widzę informację o tym, że dając pomocnikowi tarczę można sobie zepsuć grę. Błąd trudny do zrozumienia i wybaczenia biorąc pod uwagę zamkniętą i otwartą betę. Długi czas produkcji, testy i te wszystkie zapewnienia "When it''s done".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:17, Drazok napisał:

Narazie, może jak stanieje i nie będzie tego głupiego singiel online, to kupię.

On będzie cały czas :) ok spadam grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 23:31, Baczka napisał:

No to fajnie macie, ja nawet "LOGIN" nie mogę dać bo mam cały czas szaro. To jest jakaś
kpina.


A wpisujesz swój login czy e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - ktoś ma już na koncie specjalny sztandar, który sobie robił na reveal.diablo3.com? Bo ja nie widzę chociaż robiłem dla każdej postaci. Ewentualnei jak te sztandary właczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się