Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

witam chciał bym waś prosić o pomoc mam sprzet intel i5 3.3ghz gf560 ti 8gb ramu wszystkie najnowsze sterowniki i diablo 3 na hih rodzieczlosc 1680 na 1024 nie jestem pewny dokladnie mi podcina nie wiem dlaczego ? ziomek ma polowe gorszy sprzet a na medium mu smiga bez zadnych najmniejszych scinek pomozecie bardzo bym był wdzieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:12, Maurycy_69 napisał:

skoro siła czarów jest definiowana obrażeniami od noszonej broni, to wszystko jedno czy
nosze na czarodziejce różczkę czy miecz?


tak, ja latałem doktorkiem z kusza i mieczem dwuręcznym na początku, bo żadnego mojo ani sztyletu nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:15, EmperorKaligula napisał:

tak, ja latałem doktorkiem z kusza i mieczem dwuręcznym na początku, bo żadnego mojo
ani sztyletu nie było ;)

a nie da się jakos sprawdzić jakie wartości mają obrażenia od czarów?

EDIT
ok juz sobie ustawilem w opcjach żeby wartości obrazen pokazywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze do mnie nie dotarlo diablo - ostatni raz robie tutaj zakupy - lepiej by mi wyszlo do miasta jechac i normalnie kupic a nie tutaj zamawiac - ale czlowiek sie uczy na bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:12, Maurycy_69 napisał:

skoro siła czarów jest definiowana obrażeniami od noszonej broni, to wszystko jedno czy
nosze na czarodziejce różczkę czy miecz?


Teoretycznie tak, ja jednak w pozniejszych etapach ciagle nosilem rozczke bo dawala mi rozne staty tylko dla czarodziejki. Predzej czy pozniej kazdy bedzie latal z klasowymi itemkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:46, bodek299 napisał:

jeszcze do mnie nie dotarlo diablo - ostatni raz robie tutaj zakupy - lepiej by mi wyszlo
do miasta jechac i normalnie kupic a nie tutaj zamawiac - ale czlowiek sie uczy na bledach

W mieście już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 11:46, bodek299 napisał:

jeszcze do mnie nie dotarlo diablo - ostatni raz robie tutaj zakupy - lepiej by mi wyszlo
do miasta jechac i normalnie kupic a nie tutaj zamawiac - ale czlowiek sie uczy na bledach

a mieszkaszna wsi czy w dużym mieście ? jeżeli na wsi to trochę poczekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 05:13, Braveheart napisał:

haha ja dostałem 2 do D3 i jeden do WoW.
Pewnie może miałeś jakiś "trefne" pudło :P gdzie np maszyna źle coś zapakowała/dodała


Ja mam tylko do WoW :( No trudno..

Musze Ci powiedziec ze tak jak czulem klimat Diablo w 1 Akcie, tak kompletnie on znikl w drugim. Nie zeby gra byla jakas zla, bo jest genialna, po prostu jest inna. Dobor przeciwnikow bardziej kojarzy mi sie z Titan Quest niz z poprzednimi Diabelkami. Mam nadzieje ze 3 i przede wszystkim 4 akt bedzie bardziej klimatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie DIABLO 3 to bomba całkiem inny niź DIABLO 2 i bardzo dobrze, bo nie chcę grać w klona dwójki przez następne 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 10:18, Malcollm napisał:

Z tego co się orientuję to postaci z gry przechowywane są na serwerze tak?
Skoro tam są przechowywane, to powinny być widoczne na moim profilu na każdym komputerze
na którym zainstaluję sobie diablo....
A tak nie jest.


Tak postaci są przechowywane na serwerze. To, że nie masz ich na każdym kompie może wynikać z tej prostej przyczyny, że na różnych kompach możesz mieć nieświadomie różne regiony. Sprawdź w opcjach czy na wszystkich kompach masz ten sam region.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę ponarzekań, gra wiesza się co chwilę czasem odstawia też różne cyrki graficzne. Pół biedy jakby wieszała się i wywalała do windy aleee nie. Za każdym razem hard reset bo nic innego nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 12:19, tosz napisał:

dla mnie DIABLO 3 to bomba całkiem inny niź DIABLO 2 i bardzo dobrze, bo nie chcę grać
w klona dwójki przez następne 10 lat


Nikt chyba nie czekał na typowego klona, dużo rewolucji jak i usprawnień pojawiło się w D3.
To i dobrze, gra zyskuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Cóż spróbowałem z ciekawości odpalić Diablo 3 dopiero dziś widząc te wszystkie problemy. Wszystko poustawiałem, logowałem się na próbę 3 razy, tworzyłem i kasowałem 4 postaci i cóż - wszystko działa jak należy, 0 lagów, 0 błędów logowania, osiągnięcia się naliczają (po wylogowaniu również nie znikają). Zastanawiam się czy już sytuacja się unormowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również wszystko w porządku, nie licząc jednego mankamentu, kiedy to dziwnym trafem straciłem postać po wyłączeniu gry. Tym bardziej dziwne, że nie mogło to mieć nic wspólnego z graniem w betę, gdyż jest to inne konto, a sytuacja zdażył się również mojemu znajomemu. Jednakże następna postać zrobiona i wszystko jest z nią w porządku, nigdzie nie uciekła. Dziwne, ale grunt, że problemu juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtam. Z kuzynem skonczyliśmy normalny poziom trudnosci. Szukamy osob chetnych do gry na koszmarze. W 4 osoby zawsze razniej. Moj battletag: Laharos#1198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się