Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 15:04, Nightdew napisał:

Ciągle mam ten problem, launcher pojawia się coś takiego. Dochodzi do końca i wyskakuje,
że gra jest aktualna. Wciskam gram i pojawia się : trwa uruchamianie. I tak stoi w miejscu
:/


Dobra znalazłem rozwiązanie, gdyby ktoś też miał ten problem:
Go to game directory
Find the following: Diablo III.exeCreate a shortcut for it
Right-click on the shortcut you just made and go to properties
Under target, add the following to the end: -launch
The target should look something like this (including quotation marks): "D:\Diablo III\Diablo III.exe" -launch
Press Ok and run the shortcut.

Straszną blizz kaszanę odwalił.. tyle bugów, tyle spamu z problemami na forach jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś jeszcze ostał się guest pass, bardzo bym prosił o wysyłkę na wiktoroski@gmail.com

Obszedłem wczoraj wszystkie empiki i galerie handlowe w moim mieście i wszędzie zapasy wyczerpane. W jednym z empików nawet przy wejściu wisiła kartka, że diablo 3 wyprzedane, żeby im ludzie głowy już nie zawracali :)
A chciałem iść przed pracą, zamiast po :/
Teraz nawet sam klucz ciężko dostać. Na allegro chodzą po 260zł i znajdują nabywców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się ciesze że swój egzemplarz kupiłem za 156 zł xD... Tylko teraz wyhaczyć artbooka i będę w siódmym niebie ...

A co do samej gry nie jest zła dziś póki co takich problemów nie ma z serwerami to może i dalej pociągnę.
Ale jednak wolałbym aby Uelmen stworzył soundtrack jego ambienty są przeeekozackie z d1 i d2 w nowej części niby coś jest ale jednak nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pozyskać banery stworzone przed premierą? I co się stanie jak sprzedam skrzydła lub barwniki z EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywała ta modyfikacja co zmienia Diablo 3 na bardziej ciemny obraz i czy ktoś z tego korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2012 o 16:04, lookazh napisał:

Ambienty, czyli muzyka z dżwięków natury? W serii jest przecież normalna muzyka, żadne
ambienty...



Ke!? specjalnie dla ciebie przesyłam notki z wikipedii bo widzę ciemność...

"Ambient – gatunek muzyki elektronicznej, cechujący się odejściem od linearnie rozwijanej linii melodycznej, charakterystycznej dla klasycznej muzyki elektronicznej (Vangelis, Kitaro), na rzecz luźnej kompozycji plam dźwiękowych. Zazwyczaj poszczególne plamy są powiązane stale powtarzaną frazą elektronicznej perkusji, która organizuje utwór pod względem rytmicznym. O ile w innych rodzajach muzyki – od poważnej po punk rocka – osią konstrukcyjną utworu jest przebieg harmoniczny, to w muzyce ambient, utwór rozwija się głównie przez operowanie barwą dźwięku. Drugą podstawową techniką kompozytorską jest stosowanie stałego powtarzania krótkiej frazy melodycznej, która przy każdej repetycji jest minimalnie modyfikowana bądź wzbogacana. (zobacz minimalizm)

A zapomniałem dodać że to dark ambient :P

"Jak sama nazwa wskazuje, jest to tzw. muzyka tła. Nie obowiązuje tutaj harmonia, linia melodyczna, a nawet rytm. Celem jest stworzenie "muzyki otoczenia". W przeciwieństwie do głównego gatunku – ambientu, gdzie muzyka miała być przyjemna, relaksująca, dark ambient jest muzyką mroczną, która może wywoływać strach, przerażenie, niepokój lub uczucia smutku i melancholii. Instrumentarium wykorzystywane do tworzenia muzyki w tym gatunku, to głównie komputery i syntezatory."

W Diablo jest dark ambient http://www.youtube.com/watch?v=6sARLbsAPyA więc co ty pleciesz...
Pierw poczytaj a później komentuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 16:05, InfiX napisał:

I co się stanie jak sprzedam skrzydła lub
barwniki z EK?


Tego się nie da sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 16:30, Flurry napisał:

Tego się nie da sprzedać...

Dzięki flurry, wiem że cena była 1 złota to wolałem się upewnić.

3 pytania:
- jak odebrać bannery przedpremierowe?
- skąd wiem, że dostałem dodatkowe avatary i peta szamana do Wow? gdzie to sprawdzić?
- jak sprawdzić listę gier zamiast się logować automatycznie do losowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się