Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 16:15, Hacket napisał:

W Diablo jest dark ambient http://www.youtube.com/watch?v=6sARLbsAPyA więc co ty pleciesz...
Pierw poczytaj a później komentuj...


Dobrze, miałem mylne pojęcie na temat tego, co znaczy muzyka ambient. W każdym razie ja niczyjego braku nie czuję, tym bardziej, że skoro jest motyw Tristram, to pewnie będą także wariacje na temat poprzednich motywów w pozostałych częściach. Podobnie było przecież w D2. Nie rozumiem za bardzo, czego ci brakuje, poza ogólnymi stwierdzeniami brak konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :). Mam pytanie , otóż , czy któryś z forumowiczów byłby na tyle miły i uprzejmy , aby podarować mi jeden z kluczy do wersji testowej. Ponoć są dwa w pudełku , a strasznie bym pograł w Diablo 3 , ale nie pozwalają mi na to fundusze ( które będę miał dopiero wrzesień-październik ) i beta w którą nie dane było mi zagrać. Jeżeli znajdzie się taki gracz :) to proszę o kontakt GG : 10345950 lub e-mail bralo14@gmail.com.
Dzięki Wielkie . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ta wersja testowa do 13lvl nie różni się niczym od pełnej wersji? Chodzi mi o kolejość zadań i ilość przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale chodzi mi o to, że do zabicia króle szkieletów wygląda to identycznie jak w pełnej wersji tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem od kumpla klucz na wersję testową.
No i mam problem bo instalator D3 stanął w połowie i tak już przez ponad godzinę, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos gdzie moglbym dostac Diablo III w Poznaniu? Bylem juz w M1, Pestce i Plazie. Zaczyna sie to robic ciut frustrujace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 17:23, Magok napisał:

Tak wiem ale chodzi mi o to, że do zabicia króle szkieletów wygląda to identycznie jak
w pełnej wersji tak?


Po wprowadznie cd-keya po zabiciu Króla Szkieletów grasz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 16:47, lookazh napisał:

Dobrze, miałem mylne pojęcie na temat tego, co znaczy muzyka ambient. W każdym razie
ja niczyjego braku nie czuję, tym bardziej, że skoro jest motyw Tristram, to pewnie będą
także wariacje na temat poprzednich motywów w pozostałych częściach. Podobnie było przecież
w D2. Nie rozumiem za bardzo, czego ci brakuje, poza ogólnymi stwierdzeniami brak konkretów.


Jak chcesz konkretów proszę bardzo. Uelman był kompozytorem w jedynce i dwójce jego kompozycje idealnie współgrały z grą tworząc klimat grozy.
Muzyka generalnie według mnie bardzo przyczynia się do tego jak się odbiera dane lokacje itp. A w trójce kompozytorem już nie jest Uelman. Przez co dla mnie gra traci wiele bo fakt są iście epickie orkiestrowe kawałki które nie są złe ale jakoś mi się przejadły (w wowie tego było za dużo nie wspominając o filmach i tak dalej). Wariacje też nie najgorsze ale jednak to nie ten poziom....
Wole już ta muzykę z d1 i d2 która jest inna świeża niż te orkiestrowe naparzanki.
Ogólnie brakuje mi muzyki która byłaby niestandardowa nieszablonowa...
Choć w trójce coś tam jest ale jednak to za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego wszyscy podniecają się tak tym Diablo. Mechanika gry jak z 2002 roku, a grafika 2004. I czym tu się podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 17:52, CiRi0 napisał:

Nie rozumiem, dlaczego wszyscy podniecają się tak tym Diablo. Mechanika gry jak z 2002
roku, a grafika 2004. I czym tu się podniecać.


Świetną zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 17:52, CiRi0 napisał:

Nie rozumiem, dlaczego wszyscy podniecają się tak tym Diablo. Mechanika gry jak z 2002
roku, a grafika 2004. I czym tu się podniecać.

Marna to prowokacja z twojej strony.... idź lepiej stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu po długim oczekiwaniu i przepychance w Media Markcie ze sprzedawcami dostałem swój epicki egzemplarz haha :) Drożej o 10 zł, ale co tam :D

20120516175615

20120516175621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 17:56, vegost napisał:

W końcu po długim oczekiwaniu i przepychance w Media Markcie ze sprzedawcami dostałem
swój epicki egzemplarz haha :) Drożej o 10 zł, ale co tam :D

Haha gratuluję XD... choć dziwi mnie fakt, że Ty równiez Szczecinianin i nie zamówiłeś np sobie pre ordera z empiku po czym byś odebrał swoją paczkę właśnie w Szczecinie za 0zł [odbiór] cena 179 pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 17:52, CiRi0 napisał:

Nie rozumiem, dlaczego wszyscy podniecają się tak tym Diablo. Mechanika gry jak z 2002
roku, a grafika 2004. I czym tu się podniecać.


Mam podobne odczucie. Gra zupełnie do mnie nie trafiła pomimo zagrywania się w D2 ładnych parę lat temu. Wygląda słabo graficznie i tak sobie klimatycznie, muzyka dość przeciętna. Przynajmniej w porównaniu do ceny.:-) Ogólnie rzecz biorąc, D3 robi wrażenie porządnego tytułu, ale bez zbędnego polotu. Nie ma nad czym płakać z zachwytu, chyba że logo Blizzarda doprowadza kogoś do drżenia punktu G (nawet jeżeli takowy nie istnieje).
No, to teraz nam się dostanie za brak odpowiedniej postawy.

O...Tobie już się dostaje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 17:53, Braveheart napisał:

Marna to prowokacja z twojej strony.... idź lepiej stąd.


Żadna prowokacja, tylko prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się